جیکوبز و Kincannon: محلی و برنامه ریزی برای بازگشایی ناکسویل-اقتصاد منطقه نخواهد بود آماده آوریل 1

برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد محلی آماده خواهد شد قبل از رژیم صهیونیستی است. بیل لی ایالت امن تر-در-خانه سفارش منقضی می شود در پایان ماه Knoxville و Knox County رهبران جمعه اعلام کرد.

مشترک شهرستان-شهرستان, نیروی کار تشکیل شده توسط Knox County Health Department همچنان کار خود را برای نهایی کردن دستورالعمل مرحله به مرحله بازگشایی با وجود امید داشتن طرح آماده آوریل 1.

“من امیدوار بودم ما قادر خواهد بود برای رسیدن مردم به کار قبل از مارس 1, و به عنوان یک سابق صاحب کسب و کار کوچک خودم را در درک که چگونه استرس زا و خسته کننده این وضعیت شده است” Knox County شهردار Glenn Jacobs گفت.

یک آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد آمریکایی ها به شدت به نفع stay-at-home سفارشات — حدود 8 در 10 حمایت از چنین محدودیت.

“این مهم است که همه ما در ادامه به اقدامات احتیاطی لازم مانند فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک صورت” گفت: ناکسویل شهردار Indya Kincannon.

“من امیدوار هستم ما می توانیم ساکنان سالم و اقتصاد سالم است. ما را از نزدیک دیده بان سلامت روند در منطقه ما و در ادامه به دقت ارزیابی آنچه که امن است برای جامعه ما.”

دو شهرداران انتظار می رود به صحبت بیشتر در مورد طرح پیشرفت در یک کنفرانس خبری مشترک روز دوشنبه است.”من هنوز هم بر این باورند که دولت نباید بگویید کسب و کار هنگامی که و چگونه به کار گیرند اما در حال حاضر آن است که ما باید مسئولیت برای کار با جامعه کسب و کار به دقت و صنعت دستورالعمل و ارتباط آنها را به طور مستقیم و به طور کامل برای ارائه به حد یقین و فرصت را برای رسیدن به موفقیت به عنوان ما می توانیم در آنچه باقی می ماند بسیار سیال وضعیت است.”

Jacobs ملحق شد توسط شهرداران از هفت شهرستانهای اطراف چهار شنبه اعلام آنها متعهد به بازگشایی اقتصاد منطقه.

اگر چه تست شده و پراکنده در منطقه Jacobs و شهرداران از Anderson, Blount, Jefferson, Loudon, Roane, Sevier و اتحادیه شهرستانهای استان ابراز اعتماد به نفس بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته بود و شرق تنسی می تواند آب و هوا هر upticks ناشی از بازگشایی.

پس از کنفرانس خبری جاکوبز گفت: ناکس اخبار “ما شفاف باشد و ما عمومی” در مورد معیار مورد استفاده برای بازگشایی اقتصاد است.

بزرگترین عامل ناکس شهرستان خواهد شد نگاه Jacobs روز چهارشنبه گفت که تعداد موارد جدید و به خصوص بستری شدن در بیمارستان.

بیشتر: چگونه می توان حس COVID-19 معیارهای سلامت

“من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که ویروس در حال رفتن به گسترش و انگار نه زیادی ما می توانیم در مورد آن انجام,” او گفت:.

کارشناسان بهداشت عمومی از سراسر کشور باید گفت قوی تست بسیار مهم است برای نگه داشتن این ویروس در بررسی به عنوان stay-at-home سیاست های آرام هستند.

شامل به راحتی منتقل می شود بیماری مانند COVID-19 این امر نیاز به تست 2 درصد به 6 درصد از جمعیت روزانه با توجه به یک تجزیه و تحلیل از ادموند J. Safra مرکز در دانشگاه هاروارد.

برای Knox County, که نیاز به 9,400 آزمون روزانه در پایان کم و نه county منطقه کل خواهد بود 19,640. در پایان آن خواهد بود 28,200 آزمون روزانه در Knox County و 58,920 روزانه در سراسر منطقه است.

تا کنون تعداد مارس 22 نشان می دهد ناکس و آن هشت شهرستانهای اطراف را تجویز تقریبا 8,700 آزمون با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت است. این تعداد مشخص شد با اضافه کردن تعداد نتایج مثبت و منفی labs از هر شهرستان است.

Davidson County مقامات منتشر شد چهار طرح به صورت مرحله به مرحله بازگشایی Nashville, اقتصاد, صبح روز پنجشنبه, تنظیم روشن معیار برای حرکت رو به جلو با هر مرحله. جزئیات به دنبال رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعلام روز شنبه که او نمی خواهد گسترش ایالت امن تر-در-خانه سفارش آوریل گذشته 30.

تعداد کل coronavirus موارد در Knox County پیشی 200 این هفته با 207 موارد روز جمعه گزارش داد. از کسانی که 179 نفر یا 86%, بهبود, با توجه به Knox County Health Department.

سی و یک نفر در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه از جمله شش نفر باقی مانده در بیمارستان منطقه که از روز شنبه.

چهار مرگ و میر نسبت به COVID-19 گزارش شده در Knox County است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>