Jalen جانسون ‘زمین فرصت فوق العاده ای’ در ETSU پس از تسکین نهایی Vols فصل

Jalen جانسون ترین شکل گیری تجربه در تنسی نیست که هر چیزی برای انجام با بسکتبال است.

جانسون صرف هفت روز در فلسطین و اسرائیل در تابستان 2019 در ورزشکاران در عمل سفر. او به ناکسویل خود را با “چشمان باز به برخی از چیزهایی.”

“ما یک فرصت برای راه رفتن را از طریق عیسی مسیح زندگی و یادگیری در مورد آن در یک سطح عمیق تر” جانسون گفت. “من غسل تعمید در رود اردن. که قابل توجه بود چرا که این رودخانه همان عیسی مسیح است.”

این سفر که جانسون به عنوان “تغییر زندگی” روز دوشنبه در یکی از این خاطرات است که خارج از غرفه را در مورد وقت خود را در دانشگاه تهران.

جانسون است که انتقال به ETSU برای آخر فصل. دورهام کارولینای شمالی بومی واجد شرایط به بازی بلافاصله به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال برای اواسط عمده چراغ برق سابق جلد دستیار استیو فوربس.

“من فکر می کنم تنسی به من کمک کرد در ایمان من” جانسون گفت. “(یاران مسیحی ورزشکاران کارمند اعضا) کریس واکر و جسیکا بروستر آنها انجام یک کار بزرگ برای کمک به شما در ایمان خود را و کمک به شما رشد قوی تر با خدا.”

جانسون وارد شده نام خود را در انتقال پورتال در مارس 23 و شنیده از حدود 10 مدرسه. گزینه های خود را بودند رو توسط یک جامد فصل نهایی در تنسی است.

6-پا-6, 196-پوند جانسون را به توسعه قابل رزرو به عنوان یک اشتباه تاریخ و پس از او بازی نکنید او در اوایل جلد حرفه ای. او مجموعه ای حرفه ای اوج در فصل بالغ و تک بازی آمار و ارقام در طول فصل.

جانسون به طور متوسط 15.6 دقیقه در هر بازی در طول 2019-20 فصل است. او به طور متوسط 3.5 امتیاز و 2.0 ریباند در هر بازی. او 37 درصد از زمینه و 31.9 درصد از 3 نقطه محدوده.

“این نوع تسکین” جانسون گفت. “شما را در یک مقدار زیادی از کار و شما می خواهید برای دیدن آن پرداخت. … این بود که من این فرصت را به تبدیل شدن به یک مرد با بیش از یک اثر است.”

جانسون که در 70 بازی در دانشگاه تهران با یک جفت از شروع تصمیم به ترک تنسی در تعقیب یکی دیگر از نقش بزرگ خود را در فصل ارشد. مربی ریک بارنز ستایش جانسون در بیانیه ای هنگامی که او وارد انتقال پورتال. بارنز اظهار داشت: جلد “می خواهم برای دیدن او را به نوع تاثیرگذار سهم خود را در طول نهایی کالج فصل است که او پیش بینی کرده کار خیلی سخت و سزاوار است.”

ETSU رفت 30-4 فصل گذشته و برنده جنوبی کنفرانس به طور منظم فصل عنوان و postseason مسابقات قبل از فصل به پایان رسید با توجه به گسترش coronavirus. این برنامه وضعیت زوج با Buccaneers ایجاد اولیه پیوند با جانسون طنین انداز با او و کسانی که در اطراف او.

“پس از شنیدن ETSU پیچ و چرا من باید وجود آمده است, همه ما احساس کلی آرامش از آنها” جانسون گفت. “آنها تا به حال برخی از بزرگ زمان برنده شدند و در راه خود را به مسابقات NCAA به عنوان به خوبی. من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت فوق العاده ای به بازی با آنها را بیش از وجود دارد.”

جانسون وارد در تنسی به عنوان بالاترین-رتبه بندی استخدام در یک سال 2016 کلاس که ویژه اعطای Williams, اردن, استخوان, اردن Bowden و جان Fulkerson. او نشسته در فصل اول خود را پس از یک شکستگی استرس در ساق پا.

او در 13 بازی در 2017-18 به عنوان جلد برنده یک سهم از ثانیه به طور منظم فصل عنوان شده است. او با بازی دو رقمی دقیقه پنج بار در 2018-19 فصل است.

جانسون به طور متوسط 18.5 دقیقه در هر بازی در ثانیه بازی فصل گذشته. او به ثمر رساند حرفه ای-بالا 13 امتیاز در می سی سی پی امور خارجه در فوریه. 1 با سه 3-اشاره گر.

او گفت: چهار سال تعریف شد توسط “بسیاری از یادگیری” در مورد بسکتبال اصول است. وی با تمجید بارنز برای کمک به ایجاد تنسی “یکی از سخت ترین برنامه های کاری در کشور است.”

“تنسی برنامه به من کمک کرد نه تنها در دادگاه بلکه خاموش دادگاه” جانسون گفت. “من پاسخگو باشند و آنها به من آموخت ویژگی های زیادی برای اعمال نه تنها در بسکتبال بلکه در زندگی نیز هست. من گرامی است. … من روابط طولانی مدت با هم تیمی ها و مردم در اطراف تنسی است.”

UT پر جانسون نقطه با قلب مقدس گراد انتقال E. J. Anosike در 27 مارس ،

تنسی باید عمیق backcourt فصل آینده با پنج ستاره پاسداران Jaden اسپرینگر و Keon جانسون پیوستن به این برنامه است. این جلد همچنین گارد ویکتور Bailey Jr. پس از او نشسته در فصل گذشته پس از انتقال از اورگان است.

UT بازده دانشجوی سال دوم نگهبانان Josiah-Jordan James و سانتیاگو Vescovi.

“من به تجربه چیزی خاص” جانسون گفت.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>