جانت جکسون, لیام پین, آینده, Tyga & More, سنگ, عربستان سعودی در مراسم افتتاحیه از جده جهان Fest, پخش یکشنبه, آوریل 5 در 9 p. m. و – تنها در AXS TV

موسیقی بزرگترین نام سنگ عربستان سعودی در تاریخی جده جهان جشنواره, اکران پنج شنبه, مارس 5 در 9 p. m. و/6 p. m. PT تنها در AXS TV. پخش علائم اولین بار است که ستاره نکردم کنسرت رویداد هوا در ایالات متحده است.

در اصل فیلم برداری زنده در نقطه عطفی ورزشگاه بین المللی ملک عبدالله در شمال جده, عربستان سعودی در جولای 18, 2019 در جده جهان متحرک ساخته شده در تاریخ به عنوان پادشاهی همیشه اول جهانی زنده جشنواره موسیقی. ایجاد شده به طور خاص برای اتصال به تمام طرفداران موسیقی و الهام بخش نسل جوان را فروخته رویداد افتخار اجرای فراموش نشدنی از بی سابقه فهرستی از ستاره های بزرگ جهانی که در زمان بیش خاورمیانه بزرگترین, هوای آزاد, جشنواره, مرحله, تحویل, پر انرژی, مجموعه بسته بندی شده با یک ترکیب التقاطی از مورد علاقه های کلاسیک و مدرن بازدید.

نکات برجسته عبارتند از: R&B ملکه جانت جکسون اجرای پاپ تک آهنگ “همه برای شما” و “ملت ریتم” بین المللی احساس پاپ لیام پین قرار دادن خود قابل توجه خواننده بر روی صفحه نمایش کامل با “برای شما” “پلاروید” و “نوار که در” سه نفر از نمودار-شکوه رپ آیکون های Tyga در دوم خود را ظاهر در جده انجام “سک با پیرزن, Lil Wayne””صدای فش فش” و “طعم” و همچنین آینده انجام پايين “زندگی” و “ماسک کردن.” شب آمد به نزدیک با برق ریتم استاد ضرب و شتم ساز Steve Aokiکه پر جمعیت با آهنگ مانند “Shakalaka,” “Boneless” و بسیاری دیگر.

“جده جهان متحرک بود واقعا تاریخی مناسبت در بیشتر راه بیش از یک” گفت: Anthony Cicione مدیر کل از AXS TV. “شب قرار می دهد به ویژه در برخی از بزرگترین نامها در موسیقی با هم در آینده برای سرگرم کردن جمعیت فروخته شده با نیروگاه مجموعه های خود را پایدار ترین بازدید. این است که باید ببینید رویداد اختصاص داده شده برای طرفداران موسیقی و AXS TV مفتخر است به بینندگان بهترین صندلی در خانه به عنوان ما به این باور نکردنی به ویژه ایالات متحده آمریکا برای اولین بار.”

جده جهان متحرک تولید شد و کارگردان ایرلندی شرکت ROQU رسانه های بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>