جی Ashcroft بیمار حرکت به تماس کارکنان را به دفتر

وزیر امور خارجه جی Ashcroft یک مرد در یک ماموریت به طور کامل متعهد به انجام این کار است که برای او انتخاب شده است که نگه داشتن حزب جمهوری خواه در قدرت در میسوری.

Ashcroft زد به در بی تردید پلت فرم انجام همه چیز ممکن است به پایین نگه داشتن مردم در انتخابات از رای دهندگان معلول و دیگران احتمال دارد به بازیگران طرز غیر قابل قبولی دموکراتیک رای. که نه کاملا چگونه هدف این بود که بیان اما قطعا آنچه در آن بود و است.

این بود که بدون کوچک انتساب برای یک مرد که هرگز برگزار دولتی و نه هر چیزی اجرا و نه در اختیار هیچ قابل رویت مدارک قبل از انتخاب وزیر امور خارجه. Ashcroft است, البته, این پسر جان Ashcroft سابق دولت حسابرس دادستان کل و فرماندار و سناتور و وکیل طور کلی تمام مشاغل است که در آن او شهرت جامد به عنوان سرسخت محافظه کار و هر آنچه که شما در مقابل یک رهبر جنبش حقوق مدنی.

به طور معمول یکی را از پدر از این. جی Ashcroft است که خود را جناح راست zealot پس چه کند خود را از جناح راست zealot پدر و باید با این ؟ مشکل این است که هیچ کس می تواند نام واقعی دلیل که جوان Ashcroft وزیر امور خارجه شد به غیر از نام خانوادگی خود و این واقعیت است که خود را دموکراتیک دشمن St. Louis تلویزیون شخصیت رابین اسمیت فاقد ایالت, نمایه سیاسی تجربه و پول برای زنده ماندن gusting بادهای طوفان هیلاری.

جی Ashcroft است اریک مغلوب ساختن پیشی جستن از میسوری نه فقط به عنوان دانشمند و جلا.

در زمان عادی داشتن یک ادم خرف و بی هوش وزیر امور خارجه به نظر می رسد نسبتا خوب است. جمهوریخواهان قرار بود به انتخاب کسی به پست چه کسی می تواند استاد هنرهای تاریک از رای دهندگان سرکوب پس چرا باید آن را هاینز Doofenshmirtz?

در اینجا به همین دلیل: وجود یک بیماری همه گیر در شهر و هر چند تعداد زیادی از جمهوری خواهان میزوری آن را به عنوان یک مبالغه سرد آن است که آلوده کردن و کشتن مردم در سراسر کشور ما در غم انگیز افزایش تعداد. در عین حال با وجود میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پارسونز مشکوک تمایز به عنوان یکی از امریکا feeblest فرمانداری پاسخ به COVID-19 بسیاری از knuckle-draggers اینجا هنوز هم توجه او را به عنوان بیش از حد نرم اهلی درونی خود را از شبه نظامیان.

ما را وارد کنید half-wit وزیر امور خارجه. این جمعه گذشته جی Ashcroft ساخته شده stupefying اعلام کرد که او می خواهم نیاز به بیش از یک سوم از کارکنان خود را برای بازگشت به کار امروز است. که خواهد بود آوریل 13, شناخته شده در تقویم خود را به عنوان تاریخ رخ می دهد که یازده روز قبل از پایان پارسونز بیش از حد کمی بیش از حد در اواخر نيمه خاموش کردن دولت است.

بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی. با منحنی قوس هنوز هم در حال افزایش در میسوری با تعداد رو به رشد ما شهروندان پیمانکاری و مرگ از coronavirus روزانه و ملی و محلی مقامات بهداشت شفاعت برای آمریکایی ها به ماندن در خانه — جی Ashcroft کاشته شده پرچم خود را به عنوان تنها ایالت رسمی به منظور کارکنان به کار می کنند.

پرشن احتمالا نمی دهد یک تلنگر از آنجا که او تا به حال به کشیده لگد زدن و جیغ به آنچه اساسا خاموش شدن پیشنهاد مارس 3, و آن را تقریبا غیر ممکن است برای Ashcroft یا هر کس دیگری به اجرا گرفتار آن سخاوتمندانه استثنا. به مراتب مهمتر از Dr. Anthony Fauci گفت: حتی اگر تدریجی rollout از بازگشت به حالت عادی آن را نمی خواهد شروع در هر نقطه تا ماه مه یا ژوئن در اولین. خوب رفتن دکتر Ashcroft.

این داستان نخستین بار گزارش شده در روز جمعه در سنت لوئیس که حدود 40 Ashcroft 185 کارکنان خواهد بود به نام به کار, اما این شهر جفرسون News Tribune تا به حال کمی با جزئیات بیشتر — و از همه مهمتر — واضح تر بيان منطق آن.

معلوم می شود که 40 کارمندان به نام به کار Ashcroft شد علاوه بر 20 تا 25 بود که در حال حاضر شده است وجود دارد برای کسب و کار خدمات و انتخابات پر کردن. که اخبار را در خود دارد و هیچ چیز وجود دارد گفت: به همین دلیل آن دسته از توابع نمی تواند به کار گرفته شده از راه دور — به عنوان بسیاری از دیگر سازمان های دولتی در حال انجام است. اما مهم تر این واقعیت است که 60 کارکنان ظاهرا در کار باشد این هفته در دولت ،

و در اینجا واقعی خبر ظاهرا منحصر به فرد به محدوده امن از سمت راست متمایل شهرستان جفرسن روزنامه:

“ما نیاز به باز کردن این کشور, اما ما نیاز به انجام آن را در شیوه ای امن” Ashcroft مقاله گفت امیدوار کننده به دنبال اقدامات ایمنی. “ما در حال ترک خوردگی باز کردن درب برای شروع این روند.”

چرا دعا گفتن است و میسوری را وزیر امور خارجه, رفتن ملی تکرار طوطی وار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه سیاسی پیام — که رئیس جمهور به طور مستمر spews به وحشت از سلامت خود مشاوران — در مورد “باز کردن” ملت ؟ و چگونه جفرسون شهر ناچیز کوچک دولت را تبدیل به جایی که امریکا تصمیم می گیرد به “نرم افزار باز کردن درب”?

این همه نیست. به عنوان St. Louis Post-Dispatch گزارش Ashcroft گفت: ماسک ها کاملا اختیاری برای کارکنان خود را از او نخواهد بود و به هر گونه به آنها. این افراد احتمالا در صورت محدودیت رفتن به فروشگاه مواد غذایی.

امیدوارم Ashcroft گرفتن یک استراحت و هیچ یک از 60 کارکنان خواهد بود حامل ویروس asymptomatically و یا در غیر این صورت و گسترش آن است. Ashcroft را خود را به بگویید کارکنان که بیمار در خانه بمانند اما هیچ مدرکی وجود ندارد که دفتر برنامه های خود را به درجه حرارت و یا مانند.

شاید 60 کارکنان را مناسب عمل اجتماعی فاصله, اما این افراد در انجام کار برای جی Ashcroft. اگر آنها فکر می کنم مانند رئیس آنها ممکن است زمینه چنین اقدامات احتیاطی به عنوان برف ریزه ، فکر بسته به رفتار خوب خود را بیش از ناراحت کننده و اگر Ashcroft را بی مبالاتی باید در نتیجه این ویروس گسترش در شهرستان جفرسن و فراتر از آن را تحت تاثیر قرار دهد تعداد بی شماری از مردم بیش از فقط مقصر احزاب است.

برای خود اهداف سیاسی عمدتا دوربرد ما از دولت می شود به پسر بد که نمی خواهید اجازه دهید به برخی از اغراق آمیز مورد sniffles نگه داشتن خود را تا حدودی ضروری کارکنان از خطر بیماری و مرگ فقط تا جعلی-رسانه های خبری می توانید خود را گسترش جعل مانند آن بود که برخی از ویروس. این کار ضروری از محرومیت رای دهندگان را نمی توان خفه.

صحبت از جمهوری خواهان محافظه کار می تواند قلب را که Ashcroft را ضروری کار از رای دهندگان سرکوب را حمل بر دارد. او اولین فردی بود که در موقعیت خود اعلام که او باید هیچ بخشی از پست الکترونیکی-در رای گیری و یا هر گونه دیگر مانند دموکراسی بی معنی است. او در حال حاضر اختلافات علنی از حق رای با کانزاس سیتی شهردار Quinton Lucas — که فقط اتفاق می افتد به یک مرد سیاه و سفید — مناسب برای خروج از عزیز پدر نژادی راهکار.

مانند پدرش Ashcroft یک قهرمان از رای دهندگان photo ID قوانین است که آدرس یک رای دهندگان “جعل هویت” مشکل است که به معنای واقعی کلمه رخ داده است صفر بار در میسوری تاریخ است. آن را به طور گسترده ای قابل درک است که نیاز به عکس IDs تنها یک بحرانی تابع در سراسر کشور: به تعدیل دموکراتیک رای. این یک مسئله حزبی در همه جا درست مانند پست الکترونیکی-در رای گیری که تهمت cravenly اذعان می کند او مخالف چون بد برای جمهوری خواهان اما Ashcroft ایستاده کردن از جمعیت با این اندازه بزرگتر قبل از کنگره در سال 2018:

“شواهد نشان می دهد که رای دهندگان تقلب نمایی تهدید بزرگتر از هک شدن انتخابات ما تجهیزات.”

چه فصاحت پوتین-esque بیان برای یک hayseed از میسوری. در آن زمان آن را مانند صدا واقعا ساده لوحانه چیز می گویند. اما در حال حاضر ما تایید شده اند: این کلمه از یک ادم سفیه و احمق.

و بیشتر ominously یک تراشه کردن بلوک های قدیمی.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>