برای بزرگنمایی کلیک کنید Blues Defenseman Jay Bouwmeester has been with the team since 2013. - COURTESY ST. LOUIS BLUES

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS BLUES
  • بلوز Defenseman جی Bouwmeester شده است با این تیم از سال 2013.

St. Louis Blues مدیر کل داگ آرمسترانگ ارائه به روز رسانی در جی Bouwmeester وضعیت در طول 3:30 بعد از ظهر در کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز از والدورف آستوریا هتل در لاس وگاس.

خبر خوب این است که جی Bouwmeester است “خیلی خوب انجام می دهند همه چیز بسیار مثبت” با توجه به آرمسترانگ.

در ساعت 12:10 از اولین دوره در سه شنبه شب بازی در برابر آناهایم اردک Bouwmeester چپ یخ پس از تغییر و پس از آن به نظر می رسد به سقوط در حالی که برای رسیدن به یک بطری آب. “جی دچار یک رویداد قلبی بر روی نیمکت” آرمسترانگ توضیح داد. دیرین بلوز, سر مربی ورزشی ری Barile بلافاصله با کمک Bouwmeester آیا به عنوان اردک’ آموزش کارکنان. ضفبرلترس استفاده شد در دراز مدت defenseman و او را ترک عرصه آگاهانه و بر روی یک برانکارد.

آرمسترانگ همچنین تایید کرد که جی بود در این بازی به عنوان بخشی از سنتی پدر سفر که در آن بازیکنان پیوست توسط پدران خود را در طول یک roadtrip. Jay پدر به بیمارستان رفت و با او بود و قادر به پر کردن جی, همسرم, دوون در آخرین تحولات.

الکس Pietrangelo های بلوز کاپیتان نیز سابقه چند سوال. “ما را به بیمارستان شب گذشته بود و او در ارواح خوب است. معمولی جی” Pietrangelo گفت. هنگامی که فشرده توسط یک خبرنگار برای روشن او جواب داد: “معمولی جی بسیار خوب جی. ما یک گروه نزدیک. ما بسیار خوش شانس به هر یک از دیگر.”

“هاکی می شود تحت فشار قرار دادند کنار واقعی به سرعت زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد” Pietrangelo ادامه داد. “بسیاری از اردک بازیکنان (رایان) Getzlaf آنها رسیده حق دور. آنها می دانند Jay آنها به بازی با او.”

آرمسترانگ تایید کرد که بازی در برابر اردک خواهد شد موکول اما NHL نشده مستحکم برنامه. آرمسترانگ می کند انتظار می رود که وقتی بازی رزومه آنها را انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش با نمره گره خورده 1-1.

در پاسخ به یک سوال در مورد بازیکن مطبوع آرمسترانگ چیزی جز ستایش برای Bouwmeester که 36. “ما بدترین مشروط ورزشکار و یک ورزشکار بزرگ و جی در بالای خود را حرفه ای” آرمسترانگ ارائه شده است.

در واقع جی Bouwmeester را مطبوع آنقدر قوی است که او یک بار برگزار می شود رکورد بازی متوالی با 737 یک شاهکار میرسد که ده سال است. این تعداد هنوز به اندازه کافی خوب برای نهم در همه زمان فهرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su