جی فرعون به میزبان Nickelodeon است ‘Unfiltered’


سری اکران چهار شنبه, مارس 11 جولای ساعت 8:30 p. m.

کمدین و بازیگر جی فرعون (شنبه شب زنده, 2 دقیقه از شهرت) برگزار خواهد شد Nickelodeon را كلیك كنید (پیش بازی). از راه دور تولید شش قسمت بازی نشان می دهد ویژگی های اعضا Darci لین و تمام است که‘s Lex Lumpkin و گابریل Nevaeh سبز که باید به حدس زدن هویت عملا مبدل مهمانان مشهور. Nickelodeon را كلیك كنید برای اولین بار در پنج شنبه, جولای 11 و ساعت 8:30 p. m. (ET/PT) در Nickelodeon است.

گفت فرعون “به عنوان یک فرد که دوست دارد برای تبدیل و بازی شخصیت های متعدد من همیشه دوست دارم خوب با لباس مبدل و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که روزنامه نگار قادر خواهد بود به شکل مهمان ما هویت. Nickelodeon را كلیك كنید در حال رفتن به یک ظالمانه زمان خوبی است و ما باید برخی از نام های بزرگ و شگفتی است که شما واقعا نمی خواهید به دست!”

هر قسمت از Nickelodeon را كلیك كنید خواهد شد از ویژگی های مهمانان مشهور که هویت واقعی پنهان در پشت یک انیمیشن 3D فیلتر و تعویض صدا در حالی که پانل deciphers رمز و راز از طریق دور از Q&A, حواس پرت چیزهای بی اهمیت و خنده دار بازی مسابقات. اولین روزنامه نگار به حدس زدن ستاره پنهان شده در پشت فیلتر برنده دور. بیننده می تواند در بر سرگرم کننده با دانلود این نشان می دهد فیلترها برای تبدیل به همان شخصیت های دیجیتال به عنوان مورد علاقه خود مشهور است.

فیلتر شرح زیر است موفقیت از راه دور تولید سری چت گروهی آنی و Jaydenمیزبانی توسط فشار جانبی شرکت ستاره آنی LeBlanc و Jayden بارتلس.

اجرایی تولید شده توسط فرعون و Shaina فارو (مهارت های خاص). بن Pluimer (افسانه ای Dudas) نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی. تولید برای Nickelodeon است نظارت اشلی کاپلان معاون ارشد Digital Studios; لوقا Wahl, معاون رئیس جمهور, Digital Studios; و Paul J, Medford, معاون رئیس جمهور, Unscripted زمان سری.

http://www.nickpress.com. Nickelodeon است و تمام عناوین مرتبط شخصیت ها و لوگو ها و علائم تجاری ViacomCBS Inc. (نزدک: VIACA, VIAC).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>