JD Power: آنلاین خود کمک تاپ تلفن در مخابرات رضایت مشتری


فقط در زمان برای اجتماعی فاصله و میلیون ها پناه در خانه یک مطالعه جدید نشان می دهد که مخابرات مشتریان خوشحال هستند و زمانی که آنها می توانید استفاده از ابزار آنلاین برای حل و فصل مسائل مربوط به خدمات خود را که نیاز به تماس با آنها را در.

که با توجه به J. D. Power 2020 مخابراتی ایالات متحده آمریکا در صفحه اصلی خدمات تکنسین مطالعه که در می یابد که مشتریان به طور کلی رضایت خود را از ارتباطات ارائه دهنده این است که “به طور قابل توجهی بالاتر” زمانی که آنها با استفاده از وب سایت موبایل نرم افزار و یا کانال های رسانه های اجتماعی برای عیب یابی از زمانی که آنها تماس ارائه دهنده.

داده می شود که چگونه بسیاری از خواهد بود خانه نشین در طول coronavirus همه گیر است که پیدا کردن یک keyone گفت: JD قدرت.

اما زمانی که مشتریان نیاز به یک خانه تماس ظرف رو بالاترین-hom تکنسین رضایت نمره برای سومین سال در یک ردیف و به دنبال آن توسط Verizon و DirecTV/AT&T (نگاه کنید به نمودار).

“به عنوان مصرف کنندگان همچنان به رشد بیشتر ماهر در کار با تکنولوژی وجود دارد ساخته شده است در انتظار—به خصوص در میان افراد جوان—که بسیاری از مسائل فنی می توان به راحتی ثابت با مراجعه به یک وب سایت و یا حتی یک صدای جیر جیر به یک حساب رسانه های اجتماعی گفت:” ایان ” Greenblatt, مدیر عامل, در, J. D. Power, یافته های جدید.

در میان دیگر takeaways:


1.
اکثریت مشتریان عیب یابی خود را, اما اگر آنها موفق قبل از نیاز به تماس با یک تکنسین آنها کمتر راضی از کسانی که فقط برنامه ریزی یک تماس بدون تلاش برای انجام آن خود را.


2.
تلفن “به سرعت در حال زوال” به عنوان اصلی استفاده از تکنولوژی کمک کند.


3.
جای تعجب نیست که برای کسانی که استفاده از تلفن که در انتظار قرار داده است این است که رضایت خاموش.

این مطالعه دسامبر 2019-ژانویه 2020 با 4,456 واجد شرایط پاسخ معنی آنها تا به حال به حال یک خانه مخابراتی تکنسین خدمات سفر در شش ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>