جرمی Shadrick که بازی برای Tennessee Vols است کشته شده توسط Uber راننده

جرمی Shadrick یک پشتیبان offensive lineman در تنسی در اواسط 1990s کشته شد که یک بارگذاری راننده زد او را بیش از. او 44.

با توجه به تولسا (اوکلاهما) پلیس Shadrick و عمر Baabbad بدست کرده بود به یک درگیری در Baabad خودرو در تاریخ 26 ژوئن در حدود 2 ساعت پس از Shadrick چپ خودرو و شروع به راه رفتن دور Baabbad گفته زد او را در یک پارکینگ. پلیس گفت Baabbad ادعا Shadrick تهدید کرده بود او را با تفنگ. هیچ تفنگ داشت و در صحنه است.

Shadrick گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او بعد درگذشت.

Baabbad, 32 با اتهام قتل درجه اول.

Shadrick بازی خود را در فصل ارشد در اتحادیه بالا در تولسا پس از حرکت از Houston. او متعهد به نبراسکا در سال 1994 اما او نمی واجد شرایط تا بعد از امضای ملی روز. هنگامی که او در گذشت نهایی خود را, تلاش, نبراسکا, بود, پر, آن تخصیص اولیه کمک هزینه تحصیلی است.

Shadrick موافقت کرد به راه رفتن در نبراسکا که متعهد به او یک بورس تحصیلی در ژانویه. اما این تابستان Shadrick و دوست دختر خود را که قرار بود به نبراسکا در سافتبال بورس شکسته شد.

“من و مادرم در مورد آن صحبت کردیم” Shadrick گفت: گفت: اخبار نگهبان در مصاحبه در سال 1995. “من کمی نگران در مورد رفتن به دانشگاه درست کردن و بودن که دور از خانه. به علاوه آن را سرد و آنها رو بسیاری از یانکی ها وجود دارد.”

Shadrick تصمیم به حضور در شمال شرقی اوکلاهما A&M تاریخ و کالج شروع شد و تمام 12 بازی به عنوان طلایی نورس از دست داد در مسابقات قهرمانی ملی بازی.

UT دستیار علامت برادلی ارزیابی چشم انداز در نئو در مارس سال 1995 زمانی که کادر مربیگری به او گفت در مورد Shadrick. برادلی توقف بعدی اتفاق افتاده بود و افزود که در آن Bradley کردم دیگر بازگوی مورد 6-پا-4, 300 پوند ورزشی lineman که می تواند اجرا شود.

Shadrick متعهد به تنسی هفته آینده.

او مجروح کلیه آماده شدن برای فصل اول خود را با جلد و redshirted. او فارغ التحصیل دانشگاه تهران در سال 1998 است.

در سال 2010 Shadrick دریافت پیوند کلیه.

Shadrick متعلق به کشور سبز جوانه یک درمانگاه ماری جوانا پزشکی. شرکت او تا به حال سه تولسا شرکت مکان در شهر.

Shadrick جان سالم به در با همسر, زیبا, دختر ریس و پسر Thorton.

یک یادبود است که برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در تولسا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>