انجام یک صلیب کشور مصاحبه تلفنی صدا ممکن است مانند بهترین راه برای صرف بخشی از یک روز – به خصوص اگر آن روز خاموش به دنبال 36 ساعت بعد – اما این چیزی است که الیزا Klatt را در روز دوم از ایالات متحده برای اولین بار موسیقی تور. Klatt است و در مقابل زن برای indie rock لباس الیزا و Delusionals و در عین حال یکی دیگر از با استعداد استرالیایی باند ساخت موسیقی مدرن کسب و کار امواج. او در گفتگو با هوستون مطبوعات پیش از این گروه مراجعه کنید در اینجا چهار شنبه 18 فوریه در حمایت از Silversun Pickups.

این گروه تا به حال به تغییر دو پرواز به آمریکا به دلیل مسائل مربوط به ویزا و از دست رفته اولین بار در تاریخ تور یک شنبه شب در, Ventura, California.

“این فوق العاده آزار دهنده است چرا که شما هرگز نمی تواند تضمین کند مسائل خود را برای رفتن آماده می شود در زمان برای سفر به دلیل آن را” Klatt گفت: روند صدور ویزا. “ما باید به دست نشان می دهد اولین بار در شهرستان ونتورا که واقعا مکیده ما ویران شد در مورد آن, اما وجود دارد هیچ چیز ما واقعا می تواند انجام دهد.”

هنگامی که آنها تا به حال این مسائل حل و فصل آنها در زمان اولین پرواز به لوس آنجلس و سپس شد روحیه به سانتا آنا برای تور شب دوم.

“ما می آمد و نشان می دهد این واقعا شگفت انگیز بود,” او گفت:. “تقریبا ما بعد از جمله پرواز در آن بود به مدت 36 ساعت بعد, پس از آن واقعا دشوار است. ما قادر به از طریق آن با فشار و امیدوارم در حال حاضر ما نمی تواند سوپر جت-عقب مانده خواهیم بود در این منطقه در حال حاضر. اما قطعا آن را واقعا یک روز سخت برای ما در نظر فقط در تلاش برای از طریق فشار و فراموش نشان می دهد.”

Klatt و bandmates Kurt Skuse, تک مارتین و یاقوت Lee شد تقویت حمایت خود را از تور آمپول, Silversun Pickups.

“من احساس می کنم بدون توجه به جایی که شما از هنرمندان را حمایت از هنرمندان زیرا آنها درک چقدر دشوار می توان آن را گاهی” Klatt گفت. “این اولین سفر ما انجام داده ایم (در ایالات متحده) و ما خدا را شکر برای Silversun Pickups برای دعوت از ما. من شده است گوش دادن به آن گروه از من بود 15. واقعا وحشی است.”

این یک سوار وحشی برای گروه شکل گرفته است که در سال 2015 و بزرگنمایی به برخی از اوایل جهانی موفقیت.

“من همیشه دوست داشتم موسیقی تا کنون از آنجایی که من واقعا جوان است. من به یاد داشته باشید که برای دیدن Coldplay در سال 2008 و من فقط دوست داشتم زنده خود را نشان می دهد تا آنجا که من می دانستم که آنچه من می خواستم برای انجام و همچنین به دلیل آن بود تا الهام بخش.”

Klatt آموخته به بازی باس و سپس گیتار در یک hand-me-down گیتار آکوستیک استعداد او توسط مادرش. هنگامی که گروه تشکیل آنها رفت و معمول مسیر gigging سخت در درجه اول در Gold Coast و انتشار موسیقی بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در سال گذشته تنها “فقط وجود داشته باشد” در زمان یوتیوب توسط طوفان. قبل از او آن را می دانستند Klatt گفت: ایستگاه های رادیویی کار کرده بود مسیر خود را به چرخش و نمایش ارائه می دهد و شروع به ریختن در. دستیابی به موفقیت آهنگ در صدر نمودار SiriusXM را جایگزین ایستگاه راک Alt ملت است.

“این چیزی است که ما به نوعی مشغول به کار نسبت به چند سال گذشته اما ما واقعا حتی نمی زمان به فکر می کنم در مورد آن, از آن نوع را فقط اتفاق افتاده است,” او گفت:. “ما را” فقط وجود داشته باشد و سپس مرتب کردن بر اساس از همه ناگهانی آن وجود دارد.”

علاوه بر اجرا با Silversun Pickups گروه دیگر رویدادهای مهم دور در تقویم. در ماه مارس آنها را رها EP دولت از زندگی در یک واقعیت عینی. آنها رهبری برای SXSW. آنها در صف برای ماه ژوئن کرم شب تاب جشنواره موسیقی جشنواره که با عنوان توسط Rage Against the Machine, Billie Eilish و Halsey.

“بسیاری از کسانی که جشنواره ما حتی نمی دانیم صف تا زمانی که آنها اعلام کرد بنابراین هنگامی که ما از خواب بیدار شدم به دیدن کرم شب تاب صف ما مثل, ‘Oh my God که در واقع بزرگ.’ این واقعا طاقت فرسا در یک راه خوب است.”

آن مقدار زیادی را برای یک گروه جوان او اعتراف کرد. Klatt زندگی در پوتسویل یک ساحل کوچک در نزدیکی شهر بایرون خلیج در استرالیا سواحل شرق و ناگهان تمام جهان باز کرده است تا به او به خاطر موسیقی است. اگر چه آنها یک گروه جوان و با وجود چیزهایی مانند مسائل مربوط به ویزا و یا تاخیر جت او گفت: آنها پولادین برای این فرصت به دلیل صحنه موسیقی بازگشت به خانه.

“من فکر می کنم آن را واقعا خوب است. وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در ژانرهای است که واقعا سرد وجود دارد واقعا شگفت انگیز گروههای بیرون آمدن از استرالیا و به امریکا,” او گفت: و ما معامله می شود نام برخی از مورد علاقه های شما مانند کورتنی بارنت Hatchie, Amyl و شنود, C. W. Stoneking و چت که رهبری برای خانه, بلوز, در ماه آوریل است.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که باعث می شود آن را سخت ما زنده است بنابراین دور از ایالات متحده آمریکا و پس از آن در واقع یک نوع بزرگ مالی چیزی که برای بسیاری از گروههای آمده و تور اینجا,” او گفت:. “”اما واقعا خوب شکوفایی در صحنه وجود دارد و بسیاری از ژانرهای مختلف و گروهها و واقعا حمایت صحنه وجود دارد ، این واقعا عالی است برای دیدن بسیاری از استرالیایی باند از طریق آمده است. ما احساس می کنیم واقعا خوش شانس است که ما به بخشی از آن.”

به طور طبیعی Klatt متمرکز شده است و در جاده ها و وعده های خود را از صفحه اصلی. او گفت که او و Skuse صرف تعطیلات در نیویورک اما هرگز انجام شده در ایالات متحده تا زمانی که در این ماه. ما خواسته در مورد انتظارات خود را برای تگزاس.

“من یک توقف در راه ما بازگشت از نیویورک ما یک توقف در هوستون و ما صحبت با این خانم در هواپیما او واقعا خوب بود و او از هوستون. او در نیویورک زندگی می کنند و تا به حال نقل مکان به هوستون بود و او مانند ” هر کس را بسیار خوب وجود دارد, blah blah blah,'” Klatt به یاد می آورد. “بنابراین ما باید انتظار هر کس که واقعا خوب همه چیز که واقعا بزرگ و تعداد زیادی و تعداد زیادی از کباب.”

الیزا و Delusionals باز برای Silversun Pickups چهار شنبه, فوریه 18, در خانه, بلوز, 1204 کارولین. درب در 7 p. m. و موسیقی در 8 بعد از ظهر $29.50-$49.50, تمام سنین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im