Jill Scott طول می کشد طرفداران خود را پایین خط حافظه

“شما رو به گوش دادن واقعی کردن عمیق” زمزمه جیل اسکات به عنوان او دست تکان دادند دست خود را و آرام گروه پشت سر او. از فیلادلفیا songstress راه می رفت در سراسر مرحله در حالی که پرداختن به فروش می رسد جمعیت در Revention مرکز موسیقی یکشنبه شب. دیوارهای سالن عملکرد ارتعاش به عنوان نوازنده باس آمار توجه داشته باشید در پایین ثبت نام کنید. اسکات دست هایش را به خودش به عنوان او تنظیم گروه مقید به پشت آفریقایی و کشیده تنگ کیمونو با چهره دوزی در سراسر بازگشت.

“خانم شما رو به گوش دادن. گوش دادن…خود را با بزرگ!”

او با صدای بلند زمزمه تکرار از طریق ساختمان به عنوان نوازنده باس تبدیل شده تا حجم و همچنین توجه داشته باشید که ارتعاش از طریق کرسی در ساختمان است. جمعیت خندید به عنوان توجه داشته باشید درنگ در هوا.

“که جیل اسکات? کلمات و صداها جلد 1” جشن جیل اولین آلبوم از 20 سال پیش. تحسین منتقدان چند پلاتین آلبوم birthed اسکات حرفه ای. او یک حرفه ای است که ساخته شده است در دادن مخاطبان بی شماری در بازدید از توانمندی های جنسی, عشق, قلب شکستن, شادی, و بیشتر. اسکات کنسرت برجسته این آلبوم که در آن آغاز شده در حالی که همچنین با لمس بر روی موسیقی است که به دنبال. این مجموعه طراحی شده به مانند یک اتاق نشیمن و جیل صرف شب استقبال مردم به خانه موقت در حالی که نشان دادن قدردانی به جمعیت برای استقبال از او به خانه های خود بیش از دو دهه گذشته است.

The Philadelphia singer celebrated the release of her debut album.گسترش

فیلادلفیا خواننده جشن انتشار اولین آلبوم خود.

عکس های دیوید “Odiwams” رایت

“من شده است آوردن شما موسیقی برای بیست سال” او بانگ زد که باند بازی “راه” در پس زمینه. “من می خواهم برای تشکر از شما برای دعوت از من به خانه های خود…به آشپزخانه خود را…به اتاق خواب خود را…به حیاط…به تولد اتاق…به زندگی خود را.”

یک صفحه نمایش بزرگ در پشت باند و تقریبا در طول تمام مرحله های بازی و فیلم های جدید به عنوان جیل انجام شده است. در یک نقطه روی صفحه نمایش نشان می دهد تصویری از جیل در حال حرکت را از طریق مراحل اولیه یک رابطه او به عنوان راديال را کر “باران عشق.” تصاویری از چکیدن عسل به آرامی پیش بینی شده در سراسر صفحه نمایش به عنوان او خواند “عسل Molassess.” در طول چند آهنگ ها, تصاویر, برجسته مردان سیاه و سفید نمایش داده می شود به عنوان او خواند قصیده ستایش تلاش های خود را. مخاطبان صرف شب آواز تشویق و مناجات با جیل او به عنوان رهبری از طریق آلبومها.

“من می خواهم شما را به تکرار بعد از من. من میخوام خودم دوست دارم…فقط کمی بیشتر…از روز قبل. این ترفند که من نمیفهمد.”

سرودهای از جمعیت پر از اتاق به عنوان جیل در ادامه به خواندن در مورد گذشته و حال و آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>