جیم باکر و جعلی نقره ای راه حل’ Coronavirus درمان شکایت توسط میسوری AG

SCREENSHOT VIA JIMBAKKERSHOW.COM

  • تصویر از طریق JIMBAKKERSHOW.COM

پس از برانسون-بر اساس کشیش تلویزیونی جیم باکر راه اندازی الهی تجارت طرح در ماه گذشته به فروش “نقره ای راه حل” به عنوان یک درمان برای coronavirus مقدس با شطرنجی گذشته رو شایسته کشیده توسط هر کسی و هر کسی که مراقبت در مورد سلامت عمومی — و در حال حاضر که شامل میسوری بالا اجرای قانون رسمی.

امروز دفتر میسوری دادستان کل اریک اشمیت پرسید سنگ دادگاه به صدور جریمه های مدنی و یک سفارش محدود در برابر باکر و Morningside کلیسا Productions برای نقض دولت در تجارت شیوه عمل می کنند.

ماه گذشته باکر که بیست و پنج سال در زندان فدرال به اتهام تقلب سیم در اواخر سال 1980 اقدام به را هی خاموش زمان بحران بهداشتی در طول فوریه 12 بخش از جیم باکر نشان می دهد.

در بخش باکر برگزار شد تا بطری آبی از معجزه مزخرف و خواسته یکی از متخصص خود اعضا یک “دکتر درمان طبیعی” نام Sherill Chodron, آیا این مسائل در واقع کار می کند.

“این آنفلوانزا که در حال حاضر گردان جهان” باکر گفت: “شما می گویید که نقره ای راه حل موثر خواهد بود?”

Chodron جواب داد: “بیایید می گویند آن نشده است و تست شده بر روی این گونه از coronavirus اما از آن شده است تست شده بر روی گونه های دیگر از coronavirus شده است و قادر به از بین بردن آن را در عرض دوازده ساعت. کاملا از بین بردن آن, آن جان است. ندادن آن است.”

بعد از آن در بخش Chodron ادعا کرد که “نقره سل” بوده است “اثبات شده توسط دولت است که آن است که توانایی به کشتن هر پاتوژن آن تا کنون آزمایش شده از جمله سارس و ایدز” و نیز به کاربران ارائه با یک “پر جنب و جوش, سیستم ایمنی بدن و همچنین به عنوان توانایی برای غیرفعال کردن این ویروس ها.”

در برنامه بطری های نقره ای راه حل ارائه شده به عنوان مشوق برای کمک به باکر وزارت کار است. در حال حاضر باکر وب سایت های مختلف ارائه می دهد بسته های نقره ای و راه حل برای کمک های مالی اعم از $125 $300.

کشیش در تلاش برای سود کردن coronavirus درو فوری تمسخر و مسخره از جمله از هفته گذشته امشب میزبان John Oliver که اشاره کرد که یک نقره راه حل خواهد بود بهتر است به یک بحران بهداشت عمومی و مناسب پرده برداری خود را درمان معجزه “جان الیور حق بیمه گرگینه راه حل” با یک وب سایت واقعی است که سپرده بازدید کنندگان در یک صفحه فرود است که به سادگی می گوید: “شما باید به اینجا می آیند.”

در واقع به عنوان hilariously عجیب و غریب به عنوان باکر نقره محصولات ممکن است به نظر می رسد واسطه جعلی درمان برای بیماری یکی از راه های است که بیماری های همه گیر باقی بماند با وجود تلاش های واقعی پرسنل پزشکی. پس از باکر را بخش ویروسی رفت فدرال غذا و داروی آمریکا هشدار داد نشان می دهد که “FDA نظر فروش و ارتقاء جعلی COVID-19 محصولات به عنوان یک تهدید برای بهداشت عمومی است.” در مارس 3, باکر نیز با ضربه بس و دست برداشتن نامه ای از دادستان کل نیویورک.

پس اتحاد باکر دیده خطا راه خود را? شاید. با توجه به میسوری دادستان کل طرح دعوی در دادگاه باکر وب سایت تا به حال در یک نقطه چاپ یک صفحه با عنوان “Covid-19 Coronavirus, ایمنی ساختمان, سالم ماندن و مزایای نقره ای راه حل” اما این پست به نظر می رسد که پس از حذف شده از وزارت حضور وب.

هنوز نه بسیار تغییر کرده است برای کشیش و باور نکردنی بطری آبی از درمان. امروز قسمت از جیم باکر نشان می دهد, باکر و cohosts نشسته در یک جدول مرتب با انجیل و چند بطری نقره سل محصولات و ساعته برنامه صرف بیشتر از آن اعتبار در کتاب مقدس زمینه های مداوم شیوع کروناویروس.

این بار اما باکر نمی به طور مستقیم نشان می دهد که راه حل نقره به عنوان درمان و یا سیستم ایمنی بدن تقویت کننده برای مبارزه با کروناویروس. در واقع در یک نقطه او به نظر می رسد نشان می دهد تنها مخالف توصیه شنوندگان به اقدامات احتیاطی از CDC و کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به جمعیت.

“بسیاری از مردم مذهبی اند و من آن را بیش از حد ایمان آنها فقط می گویند به خوبی شما می دانید خدا رفتن به مراقبت از من'” باکر هشدار داد.

“چه شما بگویید همه خوب مسیحیان که سقوط مرده؟,” او اضافه شده است. “آیا کتاب مقدس که می گوید:” نه تو احمق؟'”

نقاط خوب! اما … دقیقه بعد در قسمت باکر و شرکت خود میزبان giddily ارائه یک مورد از دوازده بطری “نقره gel” که گفته می شود عمل می کند یک ضد عفونی کننده دست — قیمت $200.

شستن دست های خود را مردمی. و نه تو احمق.

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>