بیکاری اعداد ذکر شده در فراخوان برای عمده FCC تاسیسات گسترش


طرفداران گسترش FCC را نجات کم درآمد پهنای باند برنامه یارانه هستند با استناد جدید نرخ بیکاری–آن را در مجموع به حدود 10 میلیون مدعیان پس از همه گیر موج ضربه اول این اعداد و ارقام سخت–به عنوان دلیل کافی برای انجام و گسترش تاسیسات از جمله خودکار ثبت نام در یارانه.

چهره های جدید بودند 6,648,000 برای هفته پایان مارس 28 اضافه شده به 3,341,000 از هفته گذشته است.

Adrianne Furniss, مدیر اجرایی, Benton, موسسه پهنای باند و جامعه با اشاره به پنج شنبه (2 آوریل) این بدان معناست که بیش از 10 میلیون نفر بیشتر از آنها گفته شده است به پناهگاه در محل یک محل که در آن آنها نیاز به پهنای باند بنابراین بچه های خود را می توانند یاد بگیرند به طوری که آنها می توانید نگاه برای شغل جدید در صورت لزوم و به طوری که آنها و خانواده های آنها می تواند در ارتباط با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و عزیزان.

مرتبط با: گروه به دنبال عظیم تاسیسات پاسخ از FCC

“خوشبختانه کمیسیون فدرال ارتباطات یک ابزار است که می تواند نگه داشتن این افراد متصل تاسیسات برنامه” Furniss گفت. او می خواهد هر کس که فایل های بیکاری می شود به طور خودکار در تاسیسات برنامه و به طور خودکار دریافت پهنای باند و شکستن قیمت که او می گوید باید 50 دلار در هر ماه است. فعلی تاسیسات یارانه $9.95.

دموکراتیک FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel نیز گره خورده است فوری تاسیسات گسترش به مشاغل آمار و ارقام.

“اعلام امروز غمگین است نشانه ای از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد کشور و معیشت بسیاری از مردم که خود را به تازگی از کار” او گفت:. “به عنوان coronavirus مکان گونه های جدید در اقتصاد ما و خانواده ها در سراسر کشور ما نیاز به مطمئن شوید که هیچ کس در پشت سمت چپ وقتی که می آید به ارتباطات است. در حال حاضر زمان برای دیدن چگونه ما می توانیم نوسازی راه نجات ما برنامه و گسترش آن در رسیدن به بسیاری از نیاز. این شامل میلیون ها نفر از تازگی بیکار سالمندان و دیگران در معرض خطر در این زمان دشوار است. FCC انجام داده است بنابراین قبل از اینکه در مواجهه با بحران و از آن زمان به انجام این کار دوباره.”

FCC در حال حاضر گرفته شده برخی از مراحل برای افزایش تاسیسات در دسترس بودن از جمله انداختن نیست گمان subs.

در یک جهت منتشر شد سه شنبه (17 مارس) FCC را Wireline رقابت اداره بخشیده برنامه را دوباره گواهینامه و دوباره بررسی الزامات مورد نیاز برای 60 روز تبدیل شده است که چیزی از یک استاندارد برای تعلیق منظم فرآیندهای.

آن را نیز به حالت تعلیق برای کسانی که به مدت 60 روز نیاز است که شرکت حامل نمایندگان ثبت نام با صندوق خدمات جهانی که پیاده سازی تاسیسات یارانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>