جو بایدن جذب همه Comers (از جمله Trumpers) در سنت لوئیس تجمع

برای بزرگنمایی کلیک کنید Former Vice President Joe Biden rallied supporters on March 7 in St. Louis. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بسیج هواداران در 7 مارس در سنت لوئیس.

ویلیام Sprague در زمان عکس از دختران خود را به عنوان آنها بازی با سنگ ها صبح امروز در خارج از Kiener پلازا پارک. Sprague آورده و آنها را به جو بایدن تجمع برای نشان دادن دو دختر جوان چگونه روند سیاسی کار می کند. یکی خواهد بود رفتن از کلاس هشتم دبیرستان زمانی که بعد از انتخابات در سراسر رول و نژاد Sprague نمی خواهند آنها را به یادگیری در مورد سیاست کورکورانه.

“اگر ما شروع به در آوردن آنها را به تظاهرات و نشان دادن آنها چگونه روند سیاسی کار می کند که شما کمتر مستعد ابتلا به دروغ ما در” Sprague گفت. “به خصوص دروغ تهمت و دولت. آنها قادر خواهید بود به نقطه و شناسایی حقیقت بهتر است.”

بایدن بازدید سنت لوئیس برای 11 صبح تجمع به عنوان بخشی از یک ایالت میسوری کمپین نوسان است که شامل یک بعد از ظهر توقف در کانزاس سیتی جلوتر از دولت دموکراتیک اولیه. رقیب خود را ورمونت, Senator Bernie Sanders, برنامه ریزی شده است برای دیدار سنت لوئیس در روز دوشنبه.

به عنوان ساعت گذشت امروز صبح Kiener پر از صدها نفر از طرفداران. وجود دارد در هر مرحله از زندگی در هر مسابقه وجود دارد و سگ. معلم مدرسه ابتدایی بالا Maddie Swick و دوستان او بودند علاقه مند به شنیدن آنچه که سابق معاون رئیس جمهور تا به حال به می گویند.

Swick شناسایی خودش را به عنوان یک بایدن رای دهندگان در حالی که دوستان او باقی مانده است مطمئن نیستید به خصوص از آنجا که آنها قادر نخواهد بود برای رای دادن تا انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

لوقا Daus شد یکی دیگر از اعضای جمعیت جوان اما با یک دلیل متفاوت بودن وجود دارد. مشتاق رسانه های اجتماعی provocateur انجام یک نشانه در یک طرف است که به عنوان خوانده شده “جو بایدن منحرف است” و یک میکروفون در دیگر او استفاده می شود به فریاد به جمعیت الهام بخش بسیاری از درگیری.

“شده است وجود دارد بسیاری از وب yous’ بسیاری از انگشت وسط” گفت: Daus که قبلا trolled سنت لوئیس زنان مارس.

یک زن متوقف شد و پرسید: Daus در مورد ثبت نام خود را. او گفت: وجود دارد یک ویدیو گردش در یوتیوب نشان می دهد که بایدن لمس کردن زنان نامناسب.

یک جفت از مردم متوقف شود و سعی در پوشش Daus’ علائم با بایدن 2020 نشانه. یک زن ایستاده در مقابل Daus برای یک دوره طولانی از زمان. در نهایت Ridin’ به صورت بایدن جمعیت بود و بانک مرکزی با Daus و شرکت کنندگان در زمان ثبت نام و فرار کردن.

بله Daus تغییر پس از ثبت نام خود را.

بدون او نمی توانید آن را به عقب. نشانه رفت و فاضلاب.

ایالات جماعات از مترو شرق نیز وجود دارد در اعتراض به نامزد دموکرات نامزد شده است. اعضای این سازمان برگزار شد نشانه هایی که به عنوان خوانده شده “چه در مورد ما جو ؟” و “آنچه در مورد East St. Louis?”

Cheryl Sommer, رئيس جمهور از اتحاد مبارزان کمونيست توضیح داد East St. Louis سازمان مبتنی بر دعوت دو دموکرات نامزد به یک فروم برنامه ریزی برای فردا در شرق St. Louis. Sommer گفت: ساندرز اردوگاه ارسال یک جانشین اما بایدن است.

“من احساس می کنم مانند بایدن است که مصرف ایست سنت لوئیس “رای دهندگان اعطا شده برای” Sommer گفت.

استفان Coenen احساس می کند بیشتر امیدوار در مورد معاون رئیس جمهور سابق.

“من واقعا هیجان زده در مورد این فرصت را به معاون رئیس جمهور بایدن” Coenen گفت. “بایدن به ارمغان می آورد رهبری چیزی است که ما شده ایم فاقد پس از ریاست جمهوری است.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید They're ridin' with Biden. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • آنها ridin’ با بایدن.

یکی دیگر از شرکت کنندگان شانون ویلا دارای پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های گذشته است. اگر چه او را شناسایی به عنوان یک مادام العمر دموکرات ویلا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال چند نکته در مورد کسب و کار در حالی که او به قدرت رسیده است. این ویلا با حضور در این تجمع در حمایت از بایدن.

“او یک متوسط, مدرسه قدیمی, حزب دموکرات” ویلای گفت. “او بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن و حزب دموکرات همیشه احساس شدت خوش آمدید, و هنگامی که من در رای گیری من برای حفظ بقیه جمعیت در ذهن داشته باشند.”

بن ممکن است بیست سال آب و هوا فعال لگد کردن این تجمع است. همچنین حاضران در این St. Louis حسابرسی Darlene سبز و سنت لوئیس Alderman جفری بوید. رئیس جمهور باراک اوباما سفیر ایرلند معرفی بایدن.

نامزد صحبت کرد و حدود 10 دقیقه. او صحبت از وحدت حزب تغییر آب و هوا و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که در آن نقطه یک خوشه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان محمد مرسی را به یک شعار. این بایدن جمعیت در پاسخ خود پرداختند.

“آنها را نادیده بگیرد” بایدن گفت: جمعیت است. “این بچه ها در حال انجام چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند.”

قبل از بایدن در زمان مرحله بوید تنظیم یک هدف برای St. Louis:

“بیایید امریکا بزرگ دوباره با ارسال بایدن به کاخ سفید” بوید گفت: جمعیت است.

زمانی که تجمع بیش از این دریای آبی پیراهن ثبت کردن گروه گروه با مقوا حروف هجی کردن “جو” حلق آویز بر روی پست با قوس در پس زمینه.

میسوری رای در روز سه شنبه برای حزب دموکرات نامزد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Joe Biden supporters filled Kiener Plaza for the presidential candidate's campaign rally. - JENNA JONES

  • جینا جونز
  • جو بایدن حامیان پر Kiener پلازا برای ریاست جمهوری نامزد انتخاباتی رالی.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>