جو بایدن ضربان برنی ساندرز در ایالت میسوری دموکراتیک اولیه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Former Vice President Joe Biden rallied supporters on March 7 in St. Louis. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بسیج هواداران در 7 مارس در سنت لوئیس.

خلاصه بعد از یک wooing توسط آخرین دموکرات ایستاده (بدون Tulsi Gabbard تعداد ندارد) میسوری رای دهندگان برداشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

بایدن و سناتور برنی ساندرز هر دو کاهش یافته است سنت لوئیس را در صدر به ریاست جمهوری امروز اولیه. و در حالی که ساندرز جلب بزرگتر و مسلما بیشتر جمعیت مشتاق (در نزدیکی ظرفیت در Stifel تئاتر صبح روز دوشنبه) انتخابات ناظران در آسوشیتد پرس به نام امروز مسابقه برای بایدن در مدت کوتاهی پس از این نظرسنجی بسته شده است.

بایدن بسیج صدها نفر از هواداران خود را — همراه با یک گروه از معترضان در صبح روز شنبه در Kiener پلازا پارک در اواخر بازی چرخش از طریق میسوری که شامل یک شنبه بعد از ظهر توقف در کانزاس سیتی. او به تازگی پدید آمده از سه شنبه با برخی از کلید پیروزی و یک رشد کش از نمایندگان.

کسری از حوزه تا به حال گزارش شده توسط 8 p. m., اما بایدن برنده شد و قاطعانه با توجه به غیر رسمی برگه در دولت سایت. میسوری یکی از پنج کشور برگزاری مقدماتی امروز با توجه میشیگان که در آن ساندرز شکست هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری گذشته. بایدن برنده وجود دارد, بیش از حد, با توجه به AP.

این بود یک روز پر حادثه از رای گیری در سنت لوئیس. شهر جدید مدرسه لغو کلاس های بیش از یک coronavirus ترساندن (پدر و مادر یک دانش آموز مورد آزمایش قرار گرفت و این آزمون پس از بازگشت منفی) اما اعلام کرد این امر هنوز باز آن سالن ناهار خوری به عنوان یک رای گیری سایت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Sen. Bernie Sanders spoke to a packed house in St. Louis. - THEO WELLING

  • تئو وللینگ
  • سناتور. برنی ساندرز صحبت کرد و به خانه بسته بندی شده در سنت لوئیس.

و در یک رای گیری سایت در چاه-Blacklivesmatter محله آشفته مرد عمدا حمایت خود را از ماشین به نرده های دوستانه در معبد کلیسای باپتیست در دکتر مارتین لوتر کینگ درایو. 62 سال پس از آن به داخل رفت جایی که او فریاد زد و تهدید و ریخته یک نظرسنجی کارگر و ماشین های رای گیری با آب, به گفته پلیس. او را بازداشت و انتقال آنان به بیمارستان برای ارزیابی است.

انتخابات کارگران با عجله به حرکت خود عمل پایین خیابان به سایت دیگری که در آن رای گیری را از سر گرفت پس از حدود 45 دقیقه است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>