جو بایدن برنده تنسی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

تازه کردن پاشنه از زمین لرزه پیروزی در کارولینای جنوبی معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده سه شنبه شب در ایالت تنسی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه توسط دو رقمی حاشیه.

آسوشیتد پرس به نام مسابقه بایدن فقط قبل از 8:30 p. m. CT.

با توجه به ایالتی نتایج با بیش از سه چهارم آرا در بایدن امن بیش از 42 درصد از آرا پیشرو در هر دو ایالت ورمونت برنی ساندرز در 24.5 درصد و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در 16٪.

نتایج را شامل نمی شود رای گیری اولیه در مجموع از نشویل که نگه داشتن یک انگشت شماری از حوزه های رأی گیری باز تا 10 p. m. به دلیل به روز فاجعه بار گردباد که زده بخشهایی از میانه تنسی و چپ 24 مرده در دولت است.

“آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز” بایدن گفت: به جمعیت تشویق در لس آنجلس فقط قبل از 9:30 p. m., تماس از تنسی به عنوان او اعلام کرد کشورهای دیگر او برنده شده بود آن شب.

“من اینجا هستم به گزارش ما بسیار زنده است. و اشتباه نکنید در مورد آن این کمپین را ارسال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی.”

پیروزی برای بایدن می آید به عنوان او به نظر می رسد برای افزایش حمایت در میان میانه و دفع ساندرز’ اوایل نماینده رهبری حزب دموکرات را نامزدی.

بایدن پیروزی در تنسی می آید او به عنوان امن پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب در کشورهای دیگر از جمله آلاباما, آرکانزاس, North Carolina, مینه سوتا, اوکلاهما و ویرجینیا است.

در طول مبارزات انتخاباتی بایدن صرف کمتر از $200,000 در تنسی است. او نه در بازدید از وزارت امور خارجه در بیش از یک سال به جای اعزام همسرش جیل بایدن در روزهای اخیر.

تنسی دارای 64 متعهد نمایندگان در خطر است, در روز سه شنبه دموکراتیک اولیه انتخابات. حزب دموکرات جوایز کسانی که نمایندگان نسبت.

مدت کوتاهی پس از انتخابات بسته AP پیش بینی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برنده تنسی جمهوری خواه اولیه مسابقه.

پیروزی پس از آخرین لحظه تقلا به ساحل تا متوسط رای

دموکراتیک نامزد نیمرو در هفته گذشته را متوقف و یا ارسال مشخصات بالا عملیاتی را به تنسی پیش از سه شنبه رای دادن.

برخی از سیاستمداران در دولت حزب دموکراتیک ساخته شده تجدید نظر به رای دهندگان به پرتاب حمایت خود را پشت ساندرز که شده است به دست آوردن جناح چپ حرکت در حزب در سراسر کشور در حالی که متوسط رای تقسیم شده است در میان دیگر نامزدها.

بایدن را جارو پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه ثابت به یک نقطه عطف برای حزب میانهرو ائتلاف باعث سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و وزیر بهداشت ، ctq از مینه سوتا به رها کردن مسابقه و تایید معاون رئیس جمهور سابق.

همانطور که از 9 p. m. CT ساندرز برنده شده بود ورمونت و کلرادو است. بلومبرگ امن پیروزی در قلمرو ساموآی آمریکا است.

در حالی که بایدن کمپین لغو یک برنامه ریزی شب انتخابات سازمان دیده بان حزب در نشویل با توجه به آسیب طوفان و نه پراکنده جمع آوری رفت و در ممفیس.

در Rec اتاق کوچک و وفادار گروه بایدن حامیان تماشای نتایج بر روی صفحه نمایش بزرگ. آنها را تشویق می کردند و whooped زمانی که تلویزیون ملی, اخبار, به نام دولت برای بایدن و شروع به تعجب که چگونه بسیاری از نمایندگان نامزد خود را امن.

سام Perlen یک بایدن داوطلب اذعان کرد که این کمپین تا به حال نشده است قوی در Shelby County اما گفت: این نتایج نشان می دهد “مردم فقط مربوط به او.”

ممفیس و شلبی کانتی است که اکثریت آمریکایی آفریقایی تبار باید جمعیتی شبیه به قطعات آلاباما و کارولینای جنوبی که در آن معاون رئیس جمهور سابق نیز سرآمد بود.

قبلا در این روز در جنوب ممفیس ” گاستون مرکز در جنوب ممفیس دونالد فیلیپس 62 با افتخار رای خود را برای معاون سابق رئیس جمهور.

“من احساس می کنم او می تواند با تجربه” فیلیپس گفت. “بعضی از آنها برای یادگیری در کار, اما او در حال حاضر می داند.”

ناکسویل ساکنان Tiffiany Inklebarger و Chelsie کوپر شده است ضربه زدن بر روی درب برای ساندرز برای چند هفته و ملاقات با دیگر حامیان در ناکسویل بار به تماشای سه شنبه نتایج پوشش در تلویزیون.

“من احساس می کنم مانند ما شده است و یک حالت برای مدت طولانی است و مردم در نهایت بیمار از آن” Inklebarger گفت.

قبل از اینکه نتایج در آمد, او گفت که او احساس مانند یک ساندرز جنبش “واقعا اتفاق می افتد در حال حاضر” اگر چه سناتور ورمونت در آمد باریک مقام دوم را پشت سر بایدن در 32% و 31.7 درصد بود.

نتایج کامل: اتمام آخرین نتایج انتخابات از سراسر ایالت تنسی

رای دهندگان در صف انتظار برای ساعت ها در میان گردباد آسیب بسته حوزه

نظر سنجی باز برای تنسی سه شنبه انتخابات صرف ساعت پس از یک گردباد آمار بسیار از میانه تنسی از جمله Davidson, Putnam, ویلسون و بنتون شهرستانهای ترک کشنده مسیر نابودی که در سمت چپ هزاران نفر بدون برق و صدها خانه ویران شده.

اثرات گردباد در Davidson County آنقدر مهم یک قاضی دستور نظرسنجی برای باز باقی می ماند پس از چهار انتخاباتی و دولت حزب دموکراتیک واصل طرح دعوی در دادگاه برای حفظ اجازه می دهد رای به بازیگران تا 10 p. m. CT.

در حالی که حوزه در سراسر کشور آغاز شد گزارش نتایج در 7 p. m. برخی از حوزه های رأی گیری در نشویل همچنان باز باقی می ماند.

گردباد آسیب به حال توقیف 21 حوزه های رأی گیری در نشویل در روز سه شنبه منجر به صف های طولانی در جایگزین “فوق hd” که تا به حال به جای هجوم غیر منتظره از سه شنبه رای دهندگان.

برخی از گزارش منتظر از زمانی که دو ساعت در شرق نشویل کلیولند پارک حوزه و یک ساعت در هوارد ساختمان در نزدیکی مرکز شهر نشویل.

کدی Kaiman, 31, زن و شوهر, کنت هرناندز 40 رو در خط به رای حدود 6 p. m. روز شنبه و 30 دقیقه بعد از نظر سنجی بسته شده و هنوز یک ساعت دیگر صبر کنید.

مرگبار صبح زود گردباد که پاره پاره از طریق نشویل چپ معمول خود را بگوئید یک مدرسه ابتدایی در Donelson بدون قدرت. آنها خطاب به Donelson کلیسای پروتستان در 2305 لبنان پایک به جای.

در یک مصاحبه تلفنی در حالی که انتظار Kaiman توضیح داد که چگونه خط پیچیده در اطراف ساختمان و مبارزات انتخاباتی داوطلبان به نظر می رسد به کمک به مستقیم ترافیک در شلوغ پارکینگ.

بازگشت به خانه در او مشاهده غروب آفتاب محله آنها باقی مانده است بدون قدرت در شب سه شنبه.

“من نگران مردم قادر نخواهد بود به خارج برای رای دادن به دلیل قطع برق از جاده ها و شرایط خود و خانواده خود را, بنابراین من واقعا تحت تاثیر قرار زمانی که ما به اینجا رسیدیم به ببینید چه مدت خط بود,” او گفت:.

روز سه شنبه بعد از ظهر این خط طولانی در هوارد زخم از طریق راهرو طبقه چهارم از ساختمان multistory باعث برخی که خاموش کردم آسانسور به نوبه خود در اطراف و ترک به عنوان به زودی به عنوان آنها را دیدم جمعیت است.

همراه با ده ها تن از دیگران Brigid و Deshae کالدول و 9 ساله و پسر شکارچی تصمیم به ماندن بگیرید.

“همیشه وجود دارد موانع برای رای دادن. شما نمی توانید اجازه دهید که شما را متوقف کند” Deshae کالدول گفت.

خود را به طور منظم نظرسنجی سایت هرمیتگ کلیسای پروتستان بود قادر به باز پس از طوفان. این زن و شوهر نشان داد تا اطراف ساعت 8 صبح CT و سپس تلاش دیگری رای گیری در محل که در آن آنها به کارگردانی هوارد ساختمان اداری است.

در حالی که Brigid کالدول منتظر در صف به بازیگران دموکراتیک رای او هنوز هم تا به حال تصمیم برای چه کسی به او رای بدهند.

“من می خواهم چیزی را تغییر دهید از چهار سال گذشته” او گفت:.

آنها تا به حال یک پیام برای بقیه کشور:

“نشویل و تنسی انعطاف پذیر و طوفان نمی خواهد ما را از تلاش برای نشان دادن خودمان در مسابقه بزرگ” Deshae کالدول گفت.

سام Hardiman در ممفیس رایان Wilusz در ناکسویل و هالی مایر Mariah Timms و آدم Tamburin در نشویل کمک کرده است.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>