John Wayne خیلی بهتر بود در سواری و مبارزه از آواز | نظر

نظر

من به تماشای اولیه John Wayne فیلم بر روی شن شبکه به تازگی در بر داشت و آن افتضاح است. من نمی بینم که شروع آن, بنابراین من نمی دانم که این عنوان اما آن را به حال شده است رنگی با یک نگاه غیر طبیعی. من انتظار زیادی از این گفت و گو اما Wayne آواز بود به سادگی وحشتناک. او serenading خود شرکت ستاره به عنوان شخص وابسته خود را جورج “گبی” هیز نگاه در تحسین و قدردانی او را در خواننده خود را.

من آگاه هستم که در اوایل زندگی حرفه ای او در صورتحساب یا لیست به عنوان “آواز کابوی” و می تواند دور با آن را به عنوان او سوار اسب خود را در حالی که آواز خواندن به گاو اما او هیچ Gene autry یا Roy Rogers. ما علاقمندان به سینما می رود او را به سوار شدن سخت, می دانم که چگونه به پانچ گاو شلیک مستقیم و استفاده از مشت خود را. در این زمینه او را نا امید نیست.

شنبه ها در سنگ تئاتر

من نمی بینم بسیاری از فیلم های خود را در جوانی در Gem تئاتر زیرا کسانی که امکانات شنبه بود Hopalong کسیدی وحشی بیل الیوت تیم McCoy در باک جونز چارلز Starrett, غروب, کارسون, Al “شلاق” LaRue و جانی مک های قهوه ای. قهوه ای مثل وین شروع حرفه ای فیلم خود را در سال 1920 پس از بازی فوتبال کالج است.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

ما به دانستن برخی از کمتر شناخته شده کابوی بازیگران مانند باب استیل و Tim Holt. آنها به نظر می رسید به چنین کوچک بچه ها زمانی که آنها tussled با برخی از بزرگتر خائنانی. ما نیز برای شنیدن فوق العاده ایرلندی تنور صدای, کیر Foran به عنوان او انجام شده در آن فراموش نشدنی oaters. یکی دیگر کن کورتیس که بازی فستوس در تلویزیون “Gunsmoke” و که بوده است یک گروه بزرگ خواننده. هر دو آنها را برجسته بودند زمانی که آنها سنگ با گروه در جان وین ،

زمانی که وین درگذشت در ژوئن 11, 1979, من کوتاه مرگ او اطلاع از اخبار نگهبان و جا به جا آن را در صفحه 183 از سرگرمی دفترچه. آن را تبدیل به یکی از صدها نفر از بریده های من آن را نگه داشته و از نوازندگان که از سال 1975 درگذشت. برای برخی از دلیل زمانی که جانی مک های قهوه ای درگذشت آن سال من کوتاه مرگ او توجه کنید و سعی کرده اند به صرفه جویی در این اعلامیه از هر ستاره از صفحه نمایش, مرحله, رادیو و تلویزیون پس از.

‘دلیجان’ ساخته دوک یک ستاره

متولد ماریون مایکل موریسون در Winterset آیووا 26 مه 1907 دوک ساخته شده 200 فیلم آغاز با “رها کردن ضربه” در سال 1927 فقط به عنوان فیلم ناطق شروع به ضربه زدن به خانه های فیلم. از طریق اواخر دهه 1920 و اوایل دهه 1930 او ادامه داد: ساخت unmemorable وسترن تا سال 1939 هنگامی که او ساخته شده است “دلیجان” که به کارگردانی جان فورد. ذکر شده به عنوان “یکی از فیلم های آمریکایی و نقطه عطفی در بلوغ غربی” توسط فیلم گورو لئونارد Maltin آن ساخته شده Wayne واقعی ستاره.

از طریق این سال او در جریان اصلی وسترن, جنگ, فیلم, کمدی و ژانرهای دیگر است. او حتی موفق به کسب جایزه اسکار برای “درست شن.” او بازی فوتبال را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و چپ در سال 1926 شروع به فیلم خود را حرفه ای. او تا به حال کمی قطعات و شغل های عجیب و غریب در اطراف مجموعه فیلم قبل از او خود را شکستن. نه مصرف خود را بیش از حد جدی او یک بار به نقل از: “هالیوود تا به حال تنها یک پادشاه — Clark Gable. و در حال حاضر که او و گری کوپر رفته من فقط یک کابوی تنها و بیکس چیزی بیشتر.”

Robert J. بوکر یک نویسنده مستقل و مدیر اجرایی پیشین بک تبادل فرهنگی مرکز. او ممکن رسیده در 546-1576.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>