تاریخ Riverfront Times باشگاه مطبوعات پشتیبانی محلی و روزنامه نگاری و دریافت چیزهای رایگان

برای بزرگنمایی کلیک کنید Stay strong, St. Louis. Join the RFT Press Club. - RIVERFRONT TIMES

  • RIVERFRONT TIMES
  • قوی ماندن St. Louis. تاریخ RFT باشگاه مطبوعات.

چند هفته پیش یک پسر به من ایمیل بپرسید اگر او می توانست یکی از روزنامه ما قفسه برای حسن نیت پروژه DIY. او فکر کرد که ما نان تست. که نیاز به روزنامه قفسه اگر شما نمی توانید چاپ یک روزنامه درست است ؟

من نمی توانستم گسل استدلال (اگر چه ما یک دقیقه باد). فقط دو روز قبل از ما تا به حال مجبور به اخراج پنج تن از این هفت نفر در اتاق خبر پس از coronavirus blindsided نوار و رستوران در صنعت پاک کردن اکثر ما فروش آگهی ظرف یک یا دو روز. من همیشه فکر می کردم این امر می تواند یک کینه توز میلیاردر که سعی می کنند ما را, اما به نظر می رسد که جهانی همه گیر است که moonlights به عنوان یک اقتصادی عمدا ایجاد حریق بسیار تند و زننده دشمن.

بنابراین بسیاری از مردم فکر می کردند ما مرده بودند. اما حتی است که به عنوان فرستاده درخواست برای یک بیت از ما لاشه آمار صندوق پستی من ما در حال حاضر به کار در آن هفته را به نسخه قابل چاپ. ما از دست رفته نیست یک موضوع است. آن را گرفته است تلاش گسترده و زیادی از کار انجام شده توسط ما گذاشته و نویسندگان و ویراستاران که فقط حاضر به ترک. من از شما فکر می کنم که برای یک دقیقه: چگونه بسیاری از مردم اختصاص داده شده است که آنها را دوباره به کار به صورت رایگان به معنای واقعی کلمه روز پس از آنها شغل خود را از دست? حالا به این فکر کنید: آیا شما می خواهید برای دیدن افرادی که پرشور در ادامه به Riverfront Times?

شما می توانید کمک به ما انجام دهد. ما در حال شروع Riverfront Times باشگاه مطبوعات, شرط بندی است که ما نه تنها کسانی که بر این باورند در این مقاله و می خواهید برای پیوستن به در بازسازی آن است. بیش از شش هفته ما در حال تلاش برای بالا بردن $50,000 به ادامه پنجه از طریق این بیماری همه گیر.

هنگامی که ما ساخته شده آن را در طرف دیگر از این فاجعه مالی ما امیدوار به rehire ما کارکنان و صندوق های پروژه اختصاص داده شده ما مترجمان آزاد که در حال نوشتن داستان شما مطلقا نمی خواهد هر جای دیگری. از طریق کمک های مالی خود را اعضای یک نقش بسیار مهم در حفظ یکی از چند واقعا صداهای مستقل در سنت لوئیس رسانه ها. Tهی را نیز خواهید بود با نخست دسترسی به رویدادهای ما و کنسرت (زمانی که همه ما می تواند بیرون رفتن دوباره) کوله پشتی از ما و شرکای ما, رستوران, تخفیف کارت عضویت و بینش را به آنچه که ما در اینجا انجام دهید. و بله, ما در حال کار بر روی برخی از RFT تی شرت. شما می توانید با رفتن به حمایت از ما محلی نگاری صفحه.

من به شما بگویم حقیقت ما در حال مبارزه برای زندگی ما در حال حاضر. این یک کسب و کار و حتی در بهترین زمان است اما بدترین زمانی که لوئیس نیازهای روزنامه نگاران ترین. ما نویسندگان و ویراستاران و طراحان صیقلی تاریک گوشه, تلفن, تماس, دست کشیدن بر روی درب برای انجام برخی از بهترین در عمق داستان تولید می شود امروز.

آستین ویژگی های فرم ما بوده است کارت ویزیت برای دهه ها و حتی روزنامه ها و مجلات در سراسر این کشور تصمیم گرفته اند که نوع فشرده گزارش و داستان سرایی نیست در بودجه. رک و پوست کنده آن را اغلب نشده است در بودجه ما یا, اما ما آن را به اتفاق می افتد در هفته بعد از هفته. ما یک گروه از مردم که می دانند چگونه به نوبه خود هر دلار به روزنامه نگاری.

شاید شما به عنوان خوانده شده RFT دلیل این که شما به موسیقی و نویسندگان ما به شما معرفی به یک چند از گروههای محلی شما در حال حاضر نمی توانید صبر کنید برای دیدن دوباره و یا شما آن را بخوانید چرا که ما یکی از تنها منابع خبری در سنت لوئیس ” پیچیده و جذاب هنر ، یا شاید شما اعتماد Cheryl Baehr به شما نشان می دهد که در آن به خوردن و یا گرفتن یک نوشیدنی. شاید شما فقط فکر می کنم ما در حال خنده دار است.

من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم ما تماس گرفته اند چون چیزی فقط صدا مانند یک RFT داستان. و من تا به حال بیش از چند خبرنگاران از رسانه های دیگر به من بگویید با هیچ مقدار کمی از حسادت است که کارفرمایان خود هرگز اجازه دهید آنها را دور با سر و صدا-دهان عناوین و یا زمان صرف شده در چندین تحقیقات به طور منظم در ما یافت کاغذ و در وب سایت ما. این مرا می ترساند فکر می کنم از این داستان ها که به کشف زوایای از دست رفته بدون مقاله ما. اگر شما می خواهید برای دیدن که کار ادامه لطفا کمک به این عجیب و غریب, فوق العاده که روزنامه سنت لوئیس نیاز دارد در حال حاضر بیشتر از همیشه.

— دویل مورفی توسط سردبیر در رئیس Riverfront Times.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>