اردن Bowden Lamonte ترنر مجموعه ای جمع آوری اعانه برای حمایت از زادگاه سازمان در میان coronavirus

اردن Bowden و Lamonte ترنر صرف چند سال گذشته کمک به نصب یک فرهنگ “اینم” – آن را در مورد من – در تنسی بسکتبال برنامه.

در حال حاضر هر دو زندگی می کنند. جفت خروجی جلد تاسیس جمع آوری اعانه برای کمک به سازمان ها در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Bowden و دوست دختر خود را Katelynn Hadjopoulos تاسیس دو جمع آوری اعانه در Facebook – یکی در هر یک از جوامع خود. در Bowden وطن از Knoxville آنها را در انتخاب دوم برداشت بانک مواد غذایی از شرق تنسی.

و برای Hadjopoulos’ زادگاه Greeneville آنها انتخاب شده در نزدیکی اشعیا 117 که با هدف ارائه جسمی و روحی برای حمایت از کودکان انتظار فاستر مراقبت قرار دادن است.

“این سازمان برای ما مهم است از آنجا که هر دو از خانواده های ما باید در پرورش کودکان” Hadjopoulos نوشت on Facebook.

همانطور که از صبح روز دوشنبه هر دو جمع آوری اعانه به حال تقریبا به اهداف خود.

ترنر و مادرش آماندا سیمپسون راه اندازی یک GoFundMe برای حمایت از مرکز شهر ماموریت امداد و نجات در هانتسویل آلاباما به “گسترش عشق و مراقبت از دیگران” ترنر نوشت: در GoFundMe.

ترنر توضیح داد در توییتر که در آن این ایده نشات گرفته است.

“از آنجا که من بوده ام به خانه من متوجه شدم که چقدر خوش شانس هستم” ترنر گفت. “بودن در دانشگاه و تقریبا زندگی در یک جهان متفاوت است به نظر می رسد در زمان من را فراموش کرده در مورد مبارزات من به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در اطراف من بودند که من رشد کرده ام به استفاده از. … با همه چیز در رفتن در جهان آن را یک فرصت بزرگ برای گسترش عشق به کسانی که کمتر خوش شانس”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>