برای بزرگنمایی کلیک کنید U.S. Senator Josh Hawley says its the state auditor who is crooked, not him. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • سناتور ایالات متحده جاش هالی می گوید آن دولت حسابرس است که كج و نه او.

یک منافق و یک خود شیفته الفاظ است نه در برابر قانون پس جاش هاولی احتمالا نمی خواهد در صورت هر گونه عواقب قانونی و به عنوان یک نتیجه از یک تازگی منتشر شده وزارت امور خارجه حسابرسی.

دندانه دار 40 ساله شد, یک ستاره در حال افزایش در حزب جمهوری خواه که او انتخاب شد در سال 2016 به عنوان دولت دادستان کل مبارزه در بخشی با عنوان ضد و نقیض به نردبان-کوهنوردی “حرفه ای سیاستمداران” که واگذار وظایف خود را به لابی و مشاوران سیاسی.

اما دولت حسابرس نیکول گالووی تحقیقات (یک کپی از گزارش امروز منتشر شد و می توان در اینجا بخوانید) زودتر تایید گزارش توسط کانزاس سیتی استار که او بلافاصله در آورده کمپین بودجه مشاوران سیاسی به راهنمای خود را مالیات دهندگان تامین می شود کارکنان به عنوان آنها کار می کرد به فشار دستور کار خود و ترویج او در مرحله ملی.

ممیزی به نقل از ایمیل های هالی اولین هفته در بین مشاوران از OnMessage Inc. و دادستان کل کارکنان است که در آن آنها در حال حاضر در تلاش برای تراز خدمتگزاران مردم با سیاسی نام تجاری است. در ژانویه 19, 2017 ایمیل به A. G. کارکنان OnMessage را گیل Gitcho وزن در مشاوران’ برنامه هفتگی کنفرانس بین فعالان و کارکنان دولت.

“برای تلفن های موبایل بزرگ” Gitcho می نویسد. “اگر ما می توانیم یک تماس روز سه شنبه یا چهارشنبه که کار من به دلیل داشتن ناهار با [ایسنا میزبان] کریس والاس در روز پنج شنبه و رفتن به زمین جاش به عنوان یک قدرت بازیکن هفته – اما همه ما باید در همان صفحه قبل از من در زمین او.”

دیگر ایمیل, تقویم Google docs و پیام های متنی بررسی به عنوان بخشی از دولت ممیزی به تصویر کشیده مشاوران ملاقات حضوری با کارکنان پوشش “پانچ لیست” برای دادستان کل دستور کار و به طور کلی تخمگذار زمینه را برای هالی انتخاباتی برای بالاتر ،

تمام است که ممکن است اعتصاب کسی بود که تحت تأثیر هالی هنوز گرم کمپین دادستان کل.

“جفرسون شهر پر از حرفه سیاستمداران فقط بالا رفتن از نردبان با استفاده از یک اتاق به دیگری” هالی گفت: در یک کمپین 2016 تصویری که او در آن گام های گذشته مناسب مردان به معنای واقعی کلمه بالا رفتن از نردبان. “من جاش هالی. من فکر می کنم شما شایسته بهتر است.”

با وجود وعده داده است که او اختصاص داده شده بود به کار دادستان کل وجود دارد نشانه های اولیه که هالی بود نه فوق العاده علاقه مند به آسیاب کردن روز به روز خرحمالی از کار و به جای چشمان او در آن زمان سناتور Claire McCaskill را بسازید.

در سال 2018 به Riverfront Times عکس های منتشر شده از هالی پمپاژ آهن در اواسط صبح سالن جلسات در کلمبیا — کنجکاو برنامه و محل توجه به این که مالیات دهندگان ممکن است انتظار می رود خود را به دادستان کل در کار 30 دقیقه در دفتر کار خود در شهر جفرسون. او کمی بیش از یک سال به مدت خود را به عنوان A. G. در آن زمان است.

او در حال حاضر اعلام نامزدی خود را برای آمریکا رسما اعلام کرد در ماه اکتبر سال 2017 — تقریبا ده ماه پس از به دست گرفتن به عنوان دادستان کل — که او را به چالش دموکرات McCaskill.

OnMessage شرکت است که ارائه مشاوره به دادستان کل کارکنان از ژانویه 2017 زد هالی را در نهایت موفق سنا مبارزات انتخاباتی.

دولت حسابرسان می گویند میزان هماهنگی بین مشاوران و کارکنان دولت مشخص نیست, با توجه به اینکه برخی از مکاتبات از طریق ایمیل خصوصی و متون. و آشکار نفوذ از پرداخت فعالان در دولت کسب و کار ممکن است به نظر می رسد ناقص اما آن را احتمالا غیر قانونی حسابرسان به این نتیجه رسیدند.

“در حالی که این فعل و انفعالات بین مشاوران و مقامات دولتی به ظاهر با استفاده از امکانات دولتی برای اهداف سیاسی هیچ شواهدی وجود دارد نقض قانون دولت می گوید:” انتشار اخبار اعلام نتايج.

هالی قبلا با حمله به کانزاس سیتی استار این گزارش که با اتکا بر ایمیل ها و متون به دست آمده از این مقاله با عنوان “کاملا نادرست است.” او صرف هفته های اخیر در تلاش برای جلو افتادن از گزارش حسابرسی فریم این تحقیقات به عنوان یک انگیزه های سیاسی ضربه های شغلی توسط گالووی از حزب دموکرات که در حال اجرا است برای فرماندار. صبح امروز مبارزات انتخاباتی خود ایمیل فرستاده هواداران اعلام کرد که هالی بود که پرونده شکایت علیه گالووی با هیئت دولت از حسابداری.

در میان اتهامات موجود در این نامه از هالی وکلای به هیئت مدیره بودند و ادعا می کند که گالووی استفاده کرده بودند او مالیات دهندگان تامین می شود به پیشرفت سیاسی خود را حرفه ای. کمپین سپس ارسال ایمیل دیگری به طور همزمان ادعا که ممیزی مغرضانه بود و که آن را یک “کل exoneration” از اقدامات خود را به عنوان دادستان کل.

دولت حزب جمهوری خواه به دنبال با یک تماس برای رسیدگی به گالووی “سوء” در انجام ممیزی.

“Galloways راه ‘جدید’ است که با استفاده از رسمی دفتر سیاسی برای به دست آوردن, استخدام رسمی کارکنان بیشتر علاقه مند به نمره امتیاز سیاسی از مسئولیت های حرفه ای خود را به عنوان حسابرسان دولتی و به طور بالقوه نقض قانون” وزارت امور خارجه ایران, مدیر اجرایی, Jean ایوانز در بیانیه ای گفت.

گالووی اشاره کرد در یک کنفرانس خبری امروز که حسابرسی انجام شد به درخواست وزیر امور خارجه جی Ashcroft و او رد وجود هر گونه دستور کار سیاسی است. Ashcroft است که یک جمهوری خواه است.

“ناعادلانه حملات توسط سناتور هاولی در تلاش برای فریب دهندگان در مورد ماهیت این ممیزی نگران کننده اما متاسفانه آنها تعجب آور نیست” گالووی گفت. “من شغلی کارکنان انجام این حسابرسی حرفه ای و پایبندی به حرفه ای حسابرسی استانداردهای گاهی اوقات در مواجهه با سوء استفاده از حملات. در حال حاضر که همه حقایق در دسترس هستند روشن است که این گزارش صرفا بر اساس مدارک ارائه شده توسط کنونی و سابق دادستانی کل کارکنان و مشاوران سیاسی که مشغول به کار با ، وجود دارد بدون تعصب.”

بدون در نظر گرفتن ممیزی یافته بعید است که برای صدمه زدن به هالی با حامیان خود که او را به عنوان یک پتانسیل وارث دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این دانشجوی سال اول سناتور بوده است vocal متحد از رئیس جمهور حمایت او بدون اخطار در طول استیضاح دادگاه به عنوان دموکرات گذاشته جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی.

در حالی که دیگر سناتور جمهوریخواه اذعان تهمت گناه خودداری کردند اما در از بین بردن او را از دفتر هاولی در توصیف این فرایند به عنوان “دموکرات ها جدول کلمات متقاطع” در یک ایمیل به کمپین اهدا کنندگان.

“من افتخار می کنم که همکاران من و من ایستاده بود قوی,” او گفت: “و ما هرگز حمایت کردن از آنچه که ما می دانستم که درست بود.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de