شادی رید و “ReidOut’ طول می کشد 7 P. M. شکاف در MSNBC


مصاحبه برنامه طول می کشد در ” بیس بال قدیمی فضا

MSNBC لنگر شادی رید میزبان این ReidOut7 p. m. روز هفته برنامه شروع می شود که 20 ژوئیه در شبکه است. نشان می دهد مستقر در واشنگتن خواهد شد از ویژگی های یک در یک گفتگو با سیاستمداران و خبرسازان. تینا Urbanski خواهد شد تهیه کننده اجرایی.

“من هیجان زده به شادی در پنج شب در هفته” گفت: MSNBC جمهور فیل گریفین. “او متفکر و به ارمغان می آورد بسیار عمق به گزارش. او ساخته شده برای این لحظه.”

این ReidOut موفق بیس بال با کریس ماتیوز. ماتیوز پایین پا در ماه مارس است.

رید پیوست MSNBC در سال 2011 به عنوان یک مشارکت کننده.

در سال 2016 رید نامگذاری شد میزبان AM شادی در MSNBC. او میزبان این رید گزارش شده است و پر کردن میزبان برای همه با Chris Hayes, The Rachel Maddow نشان می دهد و آخرین کلمه با لارنس o’donnell.

“من افتخار دارم و خدا را شکر این فرصت گفت:” شادی رید. “من همیشه با افتخار از کار ما را در شادی هستم با هل دادن پاکت و مقابله عملی مکالمات. من مشتاق به انجام است که همان انرژی به 7 p. m. ساعت که در آن ما می تواند همچنان به ساخت در آوردن متنوع هوشمند و انجام voices به جدول در موضوعات مهم هستند که به ما بینندگان است.”

رید نوشت: مردی که در امریکا به فروش می رسد: تهمت و پرده برداشتن از آمریکا داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>