قاضی تصویب DOJ با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile حل و فصل

یک منطقه فدرال قاضی در واشنگتن چهارشنبه 1) حکم داد که وزارت دادگستری به حل و فصل چالش خود را به T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام شد در جهت منافع عمومی هموار کردن راه برای بستن معامله.

عدالت و تعدادی از کشورهای–آرکانزاس, کلرادو, فلوریدا, کانزاس, لوئیزیانا, نبراسکا, اوهایو, Oklahoma, داکوتای جنوبی و تگزاس–موافقت کرده برای حل و فصل با شرکت ها و ظرف.

مرتبط با: با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile ادغام رو به جلو خواهد رفت

بخشی از حل و فصل این بود که در ترکیب شرکت تا به حال به چرخش خود اعتباری کسب و کار از جمله افزایش, تلفن همراه, Virgin Mobile و Sprint اعتباری مارک به ظرف و همچنین طیف دارایی.

ایده این بود که به دانه ظرف به عنوان یک جدید در نهایت مبتنی بر امکانات بی سیم رقیب با توجه به این که معامله شد کاهش چهار بزرگ–AT&T, ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل–به سه بزرگ.

“من خوشحال هستم که دادگاه وارد قضاوت نهایی و قدردانی می کنم همه کار از قضاوت کلی و ناحیه دادگاه کارکنان به خصوص در میان زمان COVID-19 اختلال گفت:” دستیار دادستان کل ماکان Delrahim که سر DOJ ضد تراست را بدست آورد. “T-Mobile/با حداکثر سرعت دویدن معامله به عنوان مسئله توسط وزارت دادگستری را ترکیب T-Mobile و Sprint را مکمل طیف دارایی در حالی که حفظ رقابت است. ما حل و فصل وعده به گسترش خروجی بیشتر با آوردن ظرف گسترده طیف منابع به بازار است. نتیجه نهایی این خواهد بود تقویت رقابت با کیفیت بالا 5G شبکه است که به نفع مصرف کنندگان آمریکایی در سراسر کشور.”

نیویورک جنوبی منطقه قاضی تا به حال رد درخواست توسط گروه دیگری از کشورها به رهبری نیویورک و کالیفرنیا برای جلوگیری از معامله در بخشی به دلیل DOJ معامله درمان است. FCC همچنین تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>