قاضی: Ex-خلبان پرواز J رئیس جمهور علامت Hazelwood نژادپرست است, اما آن را نمی کند او را به گناه

بنابراین آنچه در این استیناف فدرال قاضی پرسید: اگر سابق خلبان پرواز J رئیس جمهور علامت Hazelwood توسط یک نژادپرست? هنری فورد او اشاره کرد: “یک قسم خورده ضد سامی” اما “مکانیکی نابغه” فقط همین.

“چه می کند این واقعیت که او یک نژادپرست باید با مدیریت خود توانایی?” 6 مدار دادگاه تجدید نظر قاضی ارشد Richard F. Suhrheinrich پنجشنبه خواسته به عنوان Hazelwood دفاع تیم به دنبال نوسان او و دو همکار قضات به صنعت حمل و نقل سرمایه دار خیلی مهم تبدیل محکوم متقلب یک محاکمه جدید.

Suhrheinrich را برای تسلط بر سوال از دستیار آمریکا وکیل Trey همیلتون در مورد قانونی تصمیم بحث برانگیز توسط یک قاضی که در قلب Hazelwood جدید محاکمه پیشنهاد: اجازه می دهد منصفه به شنیدن مستی Hazelwood راه اندازی به یک نژادپرستانه misogynistic بیهوده گویی در یک خلبان پرواز J, شرکت, عقب نشینی است.

او حتی متهم همیلتون با استفاده از راز های ضبط شده از سرداری به سم منصفه در برابر Hazelwood نه به درستی از آنها استفاده به عنوان شواهد برای مقابله با Hazelwood تقلب دفاع.

“شما می خواهید کسانی که نژادی نظرات در, راست?” قاضی گفت. “اگر اثبات است بنابراین قریب به اتفاق, چرا شما باید برای قرار دادن این نوار در ؟ اگر آن را تا قریب, چرا خطر است؟”

این سوال خواهد بود فراموش نشدنی همیلتون — و پرونده سابق توقف کامیون های غول پیکر جمهور — در ماه در انتظار یک تصمیم Suhrheinrich و همکار قضات برنیس دونالد و اریک مورفی.

مصرف در توقف کامیون های غول پیکر

مسلح با راز های ضبط شده توسط خلبان پرواز J کارکنان تبدیل مول اف بی آی و IRS بخش تحقیقات جنایی حمله به توقف کامیون های غول پیکر ستاد در مارس 2013 به قصد اثبات یک مورد تقلب در برابر شرکت و رهبر آن جیمی Haslam, مدیر ارشد اجرایی و صاحب Cleveland Browns.

در پایان پروب Haslam باقی خواهد ماند unindicted. شرکت هیئت مدیره بستری مسئولیت کیفری برای آن کارکنان و طرح های خود را به فریب کوچک شرکت های حمل و نقل منحصر به فرد را به انجام کسب و کار با خلبان پرواز J در بازگشت برای سوخت دیزل تخفیف آنها در نظر گرفته شده هرگز به طور کامل پرداخت.

این یک غارت به میزان 56 میلیون دلار در طول پنج سال سوابق نشان داد.

چهارده فروش مدیران و کارکنان گناه التماس کرد. Hazelwood و سه زیردستان خود را در زمان مورد محاکمه در ایالات متحده دادگاه منطقه در چاتانوگا در سال 2017. ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی Curtis ذغال سنگ اختصاص داده بود به ریاست.

محاکمه خواهد span چهار ماه. اما در نیمه راه از طریق آن ذغال سنگ در زمان به نیمکت با خیره کننده اعلام همیلتون و دادستانی شریک دیوید Lewen تا به حال در اختیار خود ضبط بیهوده گویی توسط Hazelwood در برابر کارفرمایان کلیولند براونز مردم سیاه و سفید که در کالیفرنیا زندگی می کنند و اوهایو و زنان است.

و او گفت: هیئت منصفه می تواند آنها را بشنود.

مبارزه برای شما: Knox, اخبار برنده دسترسی به مهر و موم شده سوابق نژادپرستانه در نوار خلبان پرواز J مورد

شخصیت بد بد ،

تصمیم مجموعه حقوقی جامعه مملو. دیوان عالی ایالات متحده روشن ساخته است خطر prejudicing هیئت منصفه علیه یک متهم با چه چیزی شناخته شده به عنوان “شخصیت شواهد” بد جور به خصوص اگر که رفتار بد هیچ ربطی به جرم و اتهام.

Hazelwood را بیهوده گویی, آمد, در, یک, شرکت, عقب نشینی در اکتبر 2012 در ناکسویل. او مست بود فقط از یک پرواز برای دیدار با جدید اما کوتاه مدت ،

همیلتون و Lewen در حال حاضر با استفاده از فیلم های ضبط شده از آن عقب نشینی در اوایل هفته از محاکمه و بدون هر گونه اشاره یا گنجاندن سرداری. اما به عنوان Hazelwood دفاع وکیل زنگ زده Hardin شروع به استفاده از او بازجویی از شاهدان به نمایش منصفه Hazelwood بیش از حد وفادار به خلبان و بیش از حد زرنگ و دانا یک تاجر برای ارتکاب تقلب جفت ارز به دنبال یک جلسه پشت درهای بسته.

زمانی که آنها ظهور, ذغال سنگ به حکم ضبط, هر چند به طور بالقوه مخاطره اندازد می تواند مورد استفاده قرار قانونی برای مقابله با Hazelwood دفاع.

Suhrheinrich نبود خرید آن پنج شنبه.

“از آنجا که او گفت: N-word?’

“در مورد همه من دیدن برخی از جوک برخی نژادی نظرات برخی از نفرت انگیز شهادت” قاضی گفت.

همیلتون در مقابله با “او در یک, شرکت, عقب نشینی است.”

“اما این بدان معنا نیست که همه چیز را من می گویم در یک عقب نشینی نشان دهنده چگونه من مدیریت” قاضی فشرده.

همیلتون همچنان ادامه داشت “این واقعیت است که او درگیر در این رفتار در مقابل زیردستان خود. او مشغول بود و در نقش خود به عنوان رئیس جمهور … (کالیر) موقعیت بود که به عمومی تبدیل آن را از اثرات فاجعه بار بر روی این شرکت است.”

خلبان پرواز J در واقع موافقت به پرداخت Hazelwood $40 میلیون قرارداد حل و فصل بخشی به نگه داشتن او را آرام در مورد آن نژادپرستانه ضبط, Knox, اخبار آموخته پس از تحت پیگرد را ضبط و اسناد مرتبط ،

Suhrheinrich پاسخ داد: “اگر مردم شناخته شده بود آنها به خوبی می تواند متوقف رفتن به ایستگاه های گاز است. من به شما عطا کند که اما (این شواهد نیست) که او مرتکب تقلب. شما در حال تلاش برای قرار دادن برخی از شخصیت شواهد در این به نظر می رسد به من.”

“ما از ارائه آن برای شخصیت شواهد” همیلتون استدلال کرد. “او با داشتن یک جلسه کسب و کار خود را با بالا سطح مدیران … و او توضیح کل شهر کلیولند اوهایو به عنوان یک راه خاص (با استفاده از نژادی تهمت) و او در ادامه به بحث در مورد خلبان هیئت مدیره.

“… که مطلقا بد مدیریت و پاسخ به دفاع او آنقدر متعهد به شرکت او نمی خواهد درگیر در رفتار است که می تواند به خطر اندازد آن را,” او گفت:. “ما ارائه این شواهد نشان می دهد او چندان اختصاص داده شده و متعهد به این شرکت است.”

اما Suhrheinrich خرد شدن.

“از آنجا که او گفت: N-کلمه؟”

“چون …” همیلتون گفت: قبل از Suhrheinrich او را قطع کرد.

“پس چرا شما را در N-کلمه ؟” قاضی فشرده. “شما می توانید تغییر ضبط به معنای مسدود کردن برخی از چیزهایی.”

همیلتون جواب داد: “اگر ما حذف N-word بود که این مشکل با انجام.”

در پایان همیلتون گفت: قضات که اگر آنها حکومت ذغال سنگ اشتباه بود اجازه می دهد تا هیئت منصفه برای شنیدن و ضبط آن را یک “بی ضرر” اشتباه است.

“اثبات در برابر این متهم بود پس از قریب به اتفاق در این مورد,” او گفت:.

ذغال سنگ محکوم Hazelwood به 150 سال پس از منصفه به اعدام محکوم و او را در طرح تقلب در فوریه 2018 است اما به او اجازه می دهد برای باقی می ماند رایگان تحت بازداشت خانگی در انتظار دادگاه استیناف تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید