قاضی مهر و موم کالبد شکافی پرونده باقی مانده است فکر کردم به ساناز Boswell

یک قاضی است مهر و موم شده سوابق از کالبد شکافی از همچنان اعتقاد بر این بود کسانی که از دست رفته کودک نو پا ساناز Boswell گفت: Sullivan County District Attorney General بری Staubus.

“من فکر کردم لازم بود که به دلیل تبلیغات در مورد اتحاد موجب و دلیل آن هنوز در دست بررسی” Staubus گفت ناکس اخبار روز چهارشنبه. “من فکر کردم آن را حفظ یکپارچگی بررسی است.”

هفده روز پس از 15 ماه-پیر ساناز بود گزارش از دست رفته توسط خانواده اش و نزدیک به سه ماه پس از او بنا به گزارش آخرین دیده می شود محققان گفت: آنها دریافتند جسد یک دختر جوان در اموال متعلق به Boswell خانواده است. این کشف به نظر می رسید به علامت پایان یک پیچیده جستجو که میرسد سه متحده کشید و صدها نفر از راهنمایی.

بدن یافت می شود هفته گذشته در Boswell اقامت خانواده در 500 جلوگیری از گل آلود نهر جاده در شرق تنسی شهر Blountville حال “دقیق لباس” ساناز بود به عنوان پوشیدن زمانی که او اولین گزارش از دست رفته یک تنسی دفتر تحقیقات عامل شهادت دادند.

کالبد شکافی انجام شد در William L. جنکینز مرکز پزشکی قانونی در شهرستان Johnson. مقامات اعلام نشده چه کالبد شکافی یافت.

Staubus’ دفتر منتقل دوشنبه به مهر تمام سوابق از کالبد شکافی. Sullivan County قاضی دادگاه کیفری جیم گودوین توافق و امضا حکم دادگاه که در زمینه پرونده ساناز مادر 18 ساله مگان “مگی” Boswell و ارسال به پزشکی قانونی مرکز.

این حرکت را به اطلاعات محرمانه در مورد هویت و علت مرگ به بدن تا زمانی که مقامات تصمیم به انتشار آن برای عموم است. کالبد شکافی گزارش ها به طور معمول پرونده های عمومی در تنسی است.

Staubus در روز چهارشنبه کاهش یافته است به نظر در مورد هر یک از مکالمات او با پزشکی قانونی مقامات مرکز و گفت که او تصمیم نگرفته است که آیا او خواهد شد و به دنبال فایل های اضافی پرونده های دادگاه تحت مهر و موم در مورد.

“در حال حاضر تمرکز من این است که در تحقیقات” Staubus گفت. “تا آنجا که به چه نیت من هستند و من ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده است.”

مگان Boswell باقی مانده آمریکا چهار شنبه به اتهام دروغ گفتن در مورد دخترش نگهداری از لحظه ای که این تحقیقات آغاز شد. او چهره یک تعداد از ساخت گزارش نادرست و برگزار می شود 150.000 دلار اوراق قرضه. دادستان با موفقیت استدلال کرد برای افزایش باند پس از باقی مانده بودند روز جمعه گذشته.

ساناز مادر بزرگ مادری آنجلا Boswell و ویلیام McCloud دستگیر شدند در کارولینای شمالی دو روز پس از TBI صادر کهربا هشدار برای ساناز. آنها متهم از فرار دولت در یک ماشین به سرقت رفته در مدت کوتاهی پس از Boswell شوهر سابق — ساناز پدربزرگ — گزارش Feb. 18 که برخی از بستگان تا به حال دیده می شود که کودک در حدود دو ماه.

سوابق: عزیزم ساناز Boswell زندگی آغاز شده و در یک خانواده متصلب توسط هرج و مرج

محققان بر این باورند ساناز ممکن است آخرین دیده شده توسط یک پرستار بچه Dec. 10 یا 11 Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر ماه گذشته.

باقی مانده از یک دختر هم سن و ظاهر به عنوان اولین مورد یافت شد: در هفته گذشته در یک ساختمان در املاک که در آن مگان Boswell پدر و برادر و مادر بزرگ زندگی می کنند با توجه به اسناد دادگاه.

هیچ کس متهم شده است در ارتباط با کودک نو پا را آشکار مرگ است.

رسیدن به تراویس Dorman در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @travdorman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>