Former Judge Shira Scheindlin will speak about her decision in New York City's stop-and-frisk lawsuit. - STROOCK & STROOCK & LAVAN

  • STROOCK & STROOCK & لاوان
  • قاضی سابق Shira Scheindlin خواهد صحبت در مورد تصمیم خود را در شهر نیویورک توقف-و-frisk طرح دعوی در دادگاه.

زمانی که قاضی Shira Scheindlin حکومت در سال 2013 در مقابل اداره پلیس شهر نیویورک را متوقف کند-و-frisk سیاست او خشم بسیاری افراد قدرتمند — از جمله پس از آن شهردار فعلی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ.

او را به صحبت در مورد تصمیم خود را در طول روز 6 مارس در فلریسنت.

Scheindlin به عنوان یک قاضی فدرال برای تقریبا 22 سال پس از رئیس جمهور بیل کلینتون منصوب او در سال 1994. در مورد فلوید در مقابل شهر نیویورک او در برابر حکومت این شهر به دلیل آنچه که او را دیدم به عنوان اثرات منفی توقف-و-frisk. او گفت: آن را نقض حقوق اساسی از گروه های اقلیت در شهر و منجر به دهها نفر از مردم از رنگ.

تحت stop-و-frisk دستورالعمل پلیس می تواند بازداشت مردم در خیابان اگر اعتقاد بر این بود که در یک جنایت. اگر آنها فکر می کردند فرد مسلح و افسر حق pat آنها را برای سلاح.

Schneidlin ظاهر در فلریسنت می آید به عنوان بلومبرگ در تلاش برای توضیح دهید که خود سابقه طولانی در حمایت از از, عمل, اما, هماهنگ کننده رویداد گفت: این رویداد برنامه ریزی شده بود بدون “هماهنگی با هر نهاد و حزب سیاسی و یا مبارزات سیاسی.”

“قاضی Scheindlin دعوت شد به سنت لوئیس و هزینه های پرداخت شده توسط یک گروه خصوصی شهروندان علاقه مند در آموزش و پرورش, سیاست پلیس و پیامدهای آن برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” با توجه به آزادی مطبوعات.

بلومبرگ به عنوان شهر نیویورک شهردار از سال 2002 از طریق 2013 و صحبت کردن در برابر Scheindlin حاکم.

“چه نشانی از او می دانم در مورد پلیس? کاملا صفر” بلومبرگ گفت: در سال 2013 مصاحبه با جان قمار نشان می دهد. “ایمنی خود و ایمنی کودکان خود را در حال حاضر در دست برخی از کاری که می کند باید تخصص به آن را انجام دهد.”

به گزارش نیویورک تایمز در سال 2013 بلومبرگ گفت که امیدوار است این عمل را حداقل از طریق ادامه خود را نهایی دوره به عنوان شهردار چرا که او نمی خواست به “مسئول بسیاری از مردم در حال مرگ است.”

در این منجر به اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری بلومبرگ گفت: نظر او تغییر کرده بود.

در نوامبر سخنرانی در طول تاریخ کلیسا در بروکلین نیویورک از شهردار سابق عذرخواهی برای موضع قبلی خود. او بعدها تصریح کرد

او خجالت at لاس وگاس بحث دموکراتیک — بلومبرگ اول ظاهر در بحث مرحله. او گفت که او نگران نرخ قتل در شهر نیویورک به عنوان شهردار و در آن زمان اعتقاد بر این او نیاز به اقدامات لازم برای حفاظت از غیرنظامیان است.

“من نشستم با یک دسته از آمریکایی های آفریقایی تبار روحانیت و مردم کسب و کار به بحث در این مورد را امتحان کنید و یاد بگیرند” بلومبرگ گفت: در بحث. “من به صحبت بسیاری از بچه ها که متوقف شده است و من در تلاش بود برای یادگیری و درک ما چگونه تغییر سیاست های ما به طوری که ما می توانیم شهر را امن نگه دارید.”

بلومبرگ در ابتدا به دادگاه تجدید نظر تصمیم قاضی و Scheindlin برداشته شد از این مورد است. در نظر قطعه منتشر شده در نیویورک تایمز در فوریه. 19, Scheindlin نوشت: او اعتقاد ندارند نامزد ریاست جمهوری به ترکیه. او به سادگی به اعتقاد او را درک پیامدهای پلیس ابتکار.

اگرچه سیاست رسمی جان سالم به تعداد توقف و frisks در این شهرستان به شدت کاهش یافته است در سال های پس از. در فلریسنت رویداد پنج سنت Louisans خواهد مصاحبه Scheindlin در مورد تمرین و همچنین به عنوان پاسخ او دریافت از بلومبرگ و نیویورک مقامات.

Scheindlin صحبت از 7-8:30 p. m. در مارس 6, در مسیح پادشاه United Church of Christ (11370 پیر سالن کشتی در جاده فلریسنت). این رویداد رایگان است و مخاطبان این فرصت را به پرسش در طول نهایی 30 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im