فقط در زمان برای آخرالزمان: Rev. Scott H. Biram است خیلی بیشتر از یک مرد باند

فقط در زمان برای COVID-19 بیش از اجرا آخرالزمانی طرز فکر هر کس در, Scott H. Biram است لگد زدن به تور خود را در هوستون در پنج شنبه 12 مارس در قاره باشگاه. Biram ها از گناه و رستگاری باید واقعا اضافه کردن به خلق و خوی است که جهان ممکن است از رفتن به یک نزدیک است.

“من سعی می کنم به در آن وجود دارد به خمیر مانند خمیر, خمیر, شرایط انسانی و مردم را دلیلی برای شادی در برخی از آهنگ ها و مردم به دلیل ارتباط در bluesier مسائل می گوید:” Biram. “من خودم بیشتر از یک بازیکن بلوز از هر چیز اما من به آن تماس بگیرید پانک-بلوز و راننده کامیون-سنگ و یا افسردگی دوران فلزی’ او می گوید.

او شده است در آن به عنوان یک گروه یک برای بیش از 20 سال را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت و حتی زمانی که اتومبیل خود را برخورد سر با یک 18 چرخ بسیاری از سال پیش. Biram به طور مداوم شنا در غسل تعمید آب در شعر اما نه بدون در نظر گرفتن کمی شاش داخل. صدای او است که به شدت انجیل سرود پررونق با پرخاشگری و زیبایی است.

“من اصلا خودم را بیش از حد فرد مذهبی و یا هر چیزی شبیه به آن اما من از طرفداران بزرگ از موسیقی سنتی. همه را از طریق من بیست سالگی من بود به طور مداوم گوش دادن به زمینه ضبط و موسیقی سنتی اسمیتسونیان Folkways ضبط و چیزهایی مانند آن. این همه با من گیر کرده و من خوشحالم که آن را می گوید:” Biram.

در سال 2019 Biram منتشر شد یک تقسیم 7 اینچ با پوشش از “میمون دیوید شراب” و “تک دوباره” با او خوب رفیق و همکار تگزاس badass Jesse Dayton. دیرین خود را برچسب Bloodshot سوابق همچنین از قرار دادن مجموعه ای از برخی از Biram را انجیل آهنگ با انتشار به فروش می رسد به شیطان: مجموعه ای از انجیل کاهش.

برای خون را 25 سال سالگرد آنها با نزدیک شدن Biram با مفهوم یک آلبوم با انجیل آهنگ ها در یک طرف و آهنگ مورد گناه از سوی دیگر اما در نهایت آنها تصمیم به رفتن برای انجیل کامل تجربه از کشیش.

“من می خواهم این ایده از قرار دادن انجیل رکورد از آنجا که آن را کاملا به حال چند آهنگ که از خود منتشر پرونده از قبل از من امضا کردم, که بدان معنی است که آنها می توانید بر روی وینیل و در سراسر جهان توزیع شده است. من احساس می کنم مثل آن آهنگ ها همچنین نیاز به برخی از عشق می گوید:” Biram.

فروخته شده به شیطان را ببینید یکی از Biram ها, “Broadminded” از سال 2003 انتشار توانبخشی بلوز دست آوردن یک زندگی جدید در استودیو با کمک نوازنده بیس کریس Rhoades و درامر جاستین کالینز. Biram ثبت توانبخشی بلوز در حالی که هنوز در رختخواب استراحت در خانه پدر و مادر در تپه کشور پس از نزدیک fatal car crash.

Biram در واقع مقرر وزیر, اما او نمی خواهد به اطراف پرتاب عنوان خود را به آرامی و دیدم فروخته شده به شیطان به عنوان یک بهانه خوب برای استفاده از نام و نام خانوادگی از آنجا که بسیاری از مردم در نظر خود را نشان می دهد به مانند کلیسا و اغلب به او به عنوان کشیش به هر حال.

“من از طرفداران بزرگ از دین سازمان یافته. اگر شما گوش دادن به برخی از اشعار در برخی از آهنگ های دیگر شما می توانید بگویید من صحبت کردن در مورد آن. وقتی که من بچه بودم و آنها به من می گفت که عیسی مسیح زندگی می کردند در داخل به من همیشه ترس او از رفتن به چسبیدن به یک تصویر بر روی دیوار و به ناخن به دیوار و آن را به صدمه دیده” می خندد Biram.

دیدن Biram زنده است یک بدن کامل تجربه جهنم کثیف یک مرد گروه خود را فقط در مورد داشتن یک conniption روی صحنه به عنوان او نقش یک معنی گیتار همه در حالی که stomping و hollering. “گاهی اوقات آن را تنها ورزش من می گوید:” Biram. آهنگ های خود را باید بدوی درخواست تجدید نظر ضربه زدن به روح و روان انسان است که Biram نسبت به “thumping ضرب و شتم در آن وجود دارد هر کسی می تواند مربوط به یک thumping ضرب و شتم.”

Biram قصد دارد در انتشار بعدی خود آلبوم در فقط چند ماه. این است که به عنوان تب رویاها و Biram توصیف رویکرد خود را به آلبوم جدید خود. “من می گویم این مورد بیشتر از من سوابق آن را کمی متفاوت اما آن را کمی از همان. من فکر می کنم من کمی در جهت های مختلف در ترتیبات آهنگ این زمان آن را هنوز هم می رود به عقب و جلو بین راک, بلوز, کشور و خواننده و ترانه سرا نوع از مسائل. این یکی کمی بیشتر جلا.”

“جلا” است نه یک کلمه یکی را مرتبط با Biram معمولا اما او توضیح می دهد چگونه او تکامل یافته خود را در نواختن گیتار و توانایی ضبط و تولید برای تلفن های موبایل در استودیو. “این بوده است که سفر من شده است ضبط موسیقی برای 32 سال و این یک فرایند یادگیری کل می گوید:” Biram.

“من می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به چیزهای خوب جلا و صدای خوبی تولید می شود اما من همچنین می خواهم برای پیدا کردن یک خوب بین خوبی تولید شده و lo-fi در همان زمان است که در یک ماجراجویی جالب است.”

Biram شده است با تمرکز بر روی صدای خود را پس از روز خود را جوانتر از بازی پانک و موسیقی بلوگرس در باندهای. پس از سفر با یکی از بلوگراس, لباس Biram می دانستم که او می خواست به ماندن در جاده ها است. “من می خواستم برای رفتن نگه دارید بنابراین من نگه داشته هل دادن. من می خواستم به بازی در باشگاه های سنگ و کافی شاپ بنابراین من تا به حال به گوشت آن را و آن را به چیزی که نیست فقط یک مرد در مدفوع و به نظر می رسد مانند آن کار می کرد.”

اسکات Biram انجام خواهد شد با D. Kosmo پنج شنبه 12 مارس در قاره باشگاه 3700 اصلی درب باز در 9 p. m. $15-25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>