فقط گرم کردن: Raul ملو به ارمغان می آورد انفرادی خود را نشان می دهد به هوستون

لاتین کمک به راک اند رول شده اند به طور قابل توجهی نادیده گرفته شده در طول تاریخ. هنرمندان مانند ریچی Valens و آقا داگلاس پنجگانه تحت تاثیر طرح برای موسیقی محبوب در زمان خود و فراتر از آن بدون همیشه گرفتن اعتبار آنها سزاوار است. رائول ملو از ماوریکس موافق “این قطعا تحت مینماید اما نه در تگزاس” او می خندد.

رائول ملو خواهد شد بازدید از هوستون شهر او اذعان می کند او را دوست دارد به بازدید برای تقریبا فروخته شده tw – شب روی لئامت دادن از شنبه, مارس 14 تا یکشنبه 15 مارس در ارتفاعات تئاتر است. ملو خواهد پیوست کانادا پیوند و آستین عزیزم ویتنی افزایش یافت. ملو تولید خود را تا سال 2015 آلبوم Heartbreaker و طرفداران می توانند به احتمال زیاد انتظار دو نفره و یا دو.

ملو است و با توجه به این تور انفرادی یک نوع گرم کردن پیش از سالگرد 30 سال در تور با گروه افسانه ای ماوریکس که در آغاز ماه آینده می کند و باید یک برنامه ریزی توقف در هوستون.

“من با خودم. آن را مانند یک Mavericks نشان می دهد به جز بسیاری lamer” می خندد ملو در کلاسیک غنی صدای باریتون. ملو نوشته شده است اکثر Mavericks کاتالوگ و بی تردید صدای یک عامل بزرگ در گروه صدا و موفقیت است.

“این فقط, مختلف,” او می گوید: از انفرادی خود را نشان می دهد. “من می توانم وجود دارد و بحث در مورد آهنگ ها و شاید یک داستان بگویید یا یک حکایت است که شما نمی توانید انجام دهید زمانی که شما این گروه به دلیل آن متفاوت نشان می دهد.”

ملو اذعان می کند او را دوست دارد به مخلوط آن را تا زمانی که اجرای دو شب کنسرت نه تنها برای مخاطبان که ممکن است پیوستن به او را برای هر دو شب بلکه برای خودش. “این برای من سرگرم کننده برای تغییر آن است. شما هیچ وقت نمی دانید آن را مانند یک جعبه شکلات شما هرگز می دانم آنچه شما در حال رفتن به,” او می خندد.

نشان می دهد انفرادی ارائه ملو با یک فرصت به رایگان از لیست مجموعه و ارتباطات آن ملو انجام آنچه او می کند بهترین آواز خواندن و نواختن آهنگ های خود را.

“این منجر به بیشتر رایگان فرم نوع از شب که سرگرم کننده است و آن را کاملا متفاوت از یک Mavericks نشان می دهد. شما ممکن است شنیدن گاه به گاه یک آهنگ که شما ممکن است تشخیص, اما آن را به توان آن چگونه نوشته شده است دلیل این است که چگونه بسیاری از این آهنگ ها نوشته شده فقط من با خودم و گیتار است.”

Raul Malo and one of his beloved guitars,

رائول ملو و یکی از محبوب گیتار

عکس از جان Partipilo

ملو چند نوازنده و اغلب نوشته های خود را چشمگیر گیتار مجموعه و در حال حاضر فیلم هایی از او و ماوریکس ضبط جدید خود را به تمام زبان اسپانیایی آلبوم به دلیل بعد از این سال.

اخیرا ملو زندگی می کند که در نشویل است و هیچ کمبود از گزینه های در هنگام جستجو برای یک ابزار با کیفیت, ارسال شده یک عکس از یکی از مورد علاقه اش گیتار خرید حق در اینجا در شهر هوستون افسانه ای Rockin’ رابین گیتار فروشگاه. “کسانی که رفقا من وجود دارد, من عاشق رفتن به آنها مراجعه کنید. هر یک بار در در حالی که آنها چیزی است که من نیاز آنها همیشه چیزهای که من می خواهم.”

ملو می کند هر چه او می تواند برای ریختن به نور مستقل هنرمندان از همه نوع می بیند و اهمیت حفظ و نگهداری فروشگاه های موسیقی در شهرستانها به عنوان او آنها را دیده ناپدید شدن بیش از زمان. او آگاه است که خرید آنلاین جدید عادی اما او توصیه نوازندگان جوان به بازدید از یک آجر و ملات فروشگاه در هر زمان ممکن است.

“شما نمی توانید در یک نگاه گیتار آنلاین و می دانم آنچه در آن می خواهم به انجام. شما باید برای راه رفتن به یک فروشگاه و بازی یک احساس آن را در دست های خود را و ببینید آنچه در آن احساس می کند مانند. ما در سفر ما سعی می کنیم به بازدید از فروشگاه های موسیقی و هر یک بار در در حالی که ما در مورد آنها شاید به تشویق کسی به رفتن به یک فروشگاه موسیقی و انتخاب کردن ساز.”

ماوریکس و ملو شده اند ضبط و تور برای 30 سال با یک وقفه کوتاه در اوایل 2000s. آنها در ابتدا مربوط به پانک راک صحنه در میامی نه به خاطر صدای خود را لزوما اما از آنجا که وجود دارد به سادگی هیچ گروههای دیگر مانند آنها.

“من فکر می کنم آنها با استفاده از این اصطلاح در اوایل به دلیل کاملا صادقانه ما وحشتناک است که ما در آغاز می گوید:” ملو از ماوریک را در اوایل روز است.

“در میامی ما خیلی متفاوت است. ما چهار قطعه ما واقعا با صدای بلند و ما را بازی پانک باشگاه و راک اند رول باشگاه نیست چون ما پانک اما از آنجا که آنها تنها مکان برای بازی. ما نمی مراقبت از آن هم مهم نیست ما تا به حال یک پانک نگرش به هر حال اما ما واقعا نمی شد.”

پانک راک در میامی است که نوع پانک راک بقیه کشور تصور اما ماوریکس شد قطعا خارج از شبکه در روزهای اولیه خود را. آنها نام خود را در توانایی خود را برای عبور از ژانرهای مختلف موسیقایی مخلوط کردن سنگ و رول, Tex-Mex و Rockabilly را تحت تاثیر قرار.

سال گذشته گروه خود را منتشر یازدهمین آلبوم استودیویی بازی بازدیداوج کلاه خود را به هنرمندان آنها را تحسین. طیف وسیعی را پوشش می دهد در این آلبوم است که به عنوان های مختلف به عنوان باندهای صدا خود را. نسخه خود را از “آیا شما مطمئن هستید که هنک در این راه انجام داده” است و بد بو را در کشور های کلاسیک و منجر یکپارچه به جو کاکر آمار “احساس سایت”.

ملو را صدا شده است غیر قابل انکار دارایی به گروه آن را به همان اندازه صاف مانند کره و با صدای بلند به عنوان رعد و برق. ملو بزرگ شده در یک خانواده که در آن هر دو از پدر و مادر خود را ایفا انواع موسیقی و قرار گرفتن در معرض خود را به لاتین اپرا روشن است هنگامی که صدای او می لرزد در و دیوار.

“من همیشه آن را به عنوان یک کار در حال پیشرفت” می گوید: خواننده. “من به یاد داشته باشید همیشه داشتن که لحظه ای از ‘آه وای من می خوانم!’ من همیشه می تواند آواز خواندن من درست کردم بهتر است در این زمان.”

وقتی پرسید که چگونه او موفق به حفظ خود را قوی صدای بلند تورهای ملو می گوید: “آنچه شما باید انجام دهید این است که شما باید برای پیدا کردن خود را آرام زمان در طول روز. مردم هیچ ایده چگونه آن را به شما پس از یک روز طولانی واقعا فقط صحبت کردن, بنابراین من سعی کنید به نگه داشتن آن را به حداقل برساند که البته نگه می دارد همه مبارک” او می گوید: chuckling.

رائول ملو انجام خواهد شد با ویتنی رز روز شنبه, مارس 14 و یکشنبه 15 مارس در ارتفاعات تئاتر 339 W. 19. درب در باز 7 p. m. $28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>