AUBURN, علا. — این Tennessee Vols نیاز به یک پیروزی در بدترین راه در یکی از بدترین مکان برای یک.

وسط تیم نمی توانید انتظار برای برنده شدن در آبرن عرصه است. در گذشته اطمینان حاصل کنید. اما نه در حال حاضر نه با یک چهار نهایی بنر بخور خارج با بروس مروارید در حاشیه. برای 17 بازی در یک ردیف قبل از بعد از ظهر شنبه در بازدید از اتاق قفل در اینجا تبدیل شد به از دست دادن یکی.

بله, آن قابل توجه بود به شنیدن تنسی junior ایو پل ایستاده در خارج که هنوز هم-از دست دادن اتاق قفل می گویند با تمام صداقت در مورد رتبه foe “من فکر می کنم ما بهتر از آن بچه ها” و به اعتقاد او درست بود.

برای تمام لحظات کم در یک ناامید کننده تنسی فصل بسکتبال شنبه در صدر لیست. داده می شود که در خطر خواهید بود آن را دشوار است به هضم یک 73-66 شکست در شماره 12 Auburn از دست دادن است که باید اتفاق نمی افتاد و می توانست به معنای بسیار به جلد آنها تنها قادر به ایجاد یک 17-نقطه منجر نگه دارید تا برای نهایی 14:31.

یک فصل-بالا 24 گردش بودند به همین دلیل آنها نمی تواند.

فصل خود را در خط و جلد آن را منفجر.

“ما خودمان” پونز گفت.

شنبه عملکرد نشان داد هر دو چرا تنسی می تواند جذاب تیم به سازمان دیده بان در مسابقات NCAA و چرا Vols احتمالا نمی توانید وجود دارد. خوب بودن به اندازه کافی برای تولید دهان آبیاری و فرصت های خود را در حالی که همچنین در حال مزمن قادر به سرمایه گذاری در آنها را به خاطر اشتباهات خود و عدم چقرمگی روانی که خسته کننده مخلوط کنید. آن را تهدید به ترک تنسی کل فصل در چه-ممکن است-have-been شمع.

تنسی باید بهتر از آن 15-12 ضبط و بهتر از ابتلای. در صورتی که جایی که آنها باد تا آن خواهید بود تقصیر خود.

با جوانان می آید اشتباه و تناقض و ما قطعا دیده می شود که با این دو جلد است که تا به حال دانشجویان سال اول حدود دو پنجم از دقیقه به ثانیه بازی.

اما این نباید بهانه ای در حال حاضر. تنسی بود خوب به اندازه کافی به فشار کانزاس در لارنس. آن را خوب به اندازه کافی برای برنده شدن در میسوری و آلاباما دو مکان مروارید Auburn تیم نمی تواند.

و سپس شنبه “تنسی شد و توزیع آن را به ما” مروارید گفت. “آنها بازی سخت تر است. آنها بازی بیشتر فیزیکی است. آنها بازی مانند آنها می خواستند آن بیشتر است.”

شاید بیشتر چشمگیر, روی جلد شد و برنده بزرگ با وجود ناپاک مشکل شد که محدود کردن Vols’ گارد نقطه سانتیاگو Vescovi و اساسا ساخت غیر عامل از خود شرکت پیشرو گلزن جان Fulkerson.

Pons’ بیانیه ای در این نور نبود غلط پهلوانان. همچنین بازتابی از چگونگی ضعیف این بازی که قرار بود برای مروارید 23-برنده ببر که نیاز به موقع نتیجه خود را پس از رها کردن گذشته و سقوط به یک سوراخ بزرگ در برابر تنسی است.

“این یک محوری بازی” مروارید گفت: از تنسی “از آنجا که آنها در حال رفتن به ترک احساس, ‘اوه خدای من. ما در سمت راست وجود دارد.’ آنها آن را به حال. به اعتبار خود را. ریک بارنز یکی از بهترین مربیان در کشور است. او تا به حال gameplan. شما را دیدم آنچه که gameplan شد و در نیمه اول.”

در واقع بارنز انجام یک کار استادانه از قرار دادن تنسی در چنین موقعیت عالی در این بازی بزرگ. اما ظروف سرباز یا مسافر خود را جلد به هنگام خود را در نیمه دوم سقوط, که در بارنز ، برای شروع او تماس نمی یک فاصله در آبرن را 18-0 اجرا شود. (بارنز تا به حال دلایل خود را, اما این عرصه خروشان شد. آن را نمی تواند صدمه دیده است.)

در آن 18-0 اجرا تنسی, نمی, نمره حدود هفت دقیقه است. در گردش بودند و پس از آن افتضاح اما آنها افتضاح تمام بازی. که شامل لحظات پایانی که در طول این جلد هنوز هم تا به حال یک شات با وجود داشتن دمیده که بزرگ منجر شود.

Josiah-Jordan James دریبل توپ به Auburn دست در نزدیکی midcourt اجازه ببر بالا رفتن 64-60 با سه دقیقه باقی مانده است. در 2:15 علامت Vescovi سعی جاهل تنبلی و سنگینی حرکت کردن عبور و آن را انداخت به تیم های دیگر است. با 28 ثانیه به سمت چپ و کسری در تنها سه امتیاز جیمز سوار در داخل 3-نقطه خط و پرتاب توپ به دور است.

و….

“من در اینجا می تواند بنشیند و به شما بگویم که با همه ما از شما انتظار می رود آن را (با یک تیم جوان). اما من نمی توانم” بارنز گفت. “از آنجا که ما صحبت کردیم در مورد آن بیش از حد, و من فکر می کنم بازیکنان ما خیلی خوب به خاطر این اشتباه. … شما می توانید به نوبه خود توپ را بر سر راه ما و انتظار می رود را به نفع خود بازی.”

بارنز فاقد توضیح برای تکرار گردش.

این بود که فقط شنبه و مروارید می دانست که به هدف را در آن ضعف است.

“رویکرد ما تغییر کرده بود و دفاعی” مروارید گفت. “منظور من از تخت روشن به آنها. و ما پس از تنسی است. ما آنها را که به ایجاد برخی از انتقال. تنسی راحت است در حال حاضر این سال با این گروه بازی در یک سرعت آهسته. ما بهتر بازی در یک سرعت سریع.”

اگر هر گونه مخالفت با fanbase می داند که در مورد مروارید آن خواهد بود تنسی. در این پست-مروارید عصر بارنز انجام داده است بهترین کار از هر کسی در آوردن پشت جلد به شهرت به طور مداوم.

اما در این فصل به نظر می رسد مانند آن است که به مقصد به یک خسته کننده قدم به عقب — و آن را نمی باید.

زمانی که یک تیم به اندازه کافی خوب است به مسابقات NCAA و آن را عمدتا به دلیل آن را miscues که حکم. و این یکی که رشد زیادی نزدیک پنج شنبه در طول فصل عطف پیروزی برای تنسی که هرگز بود.

رسیدن به Gentry استس در gestes@tennessean.com و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im