“عدالت برای ساناز’: Swarms از مردم ادای احترام خود را در نزدیکی که در آن بدن یک ناشناس کودک نو پا داشت

BLOUNTVILLE, Tenn. — شما لازم نیست به دانستن Boswell خانواده به دل در روز جمعه خبر: پس از هفته ها جستجو در یک بدن مقامات فکر می کنم 15-ماه-پیر ساناز Boswell داشت در یک خانواده مالکیت.

بسیاری از جزئیات ناشناخته مانند وقتی که ساناز ممکن است فوت کرده اند و که می تواند مسئول باشد. مقامات آنقدر زود در این تحقیقات که کالبد شکافی هنوز تایید هویت از بدن است.

اما بدون در نظر گرفتن شرایط جامعه Blountville تنسی — و فراتر از — می خواهد “عدالت برای ساناز.”

که نقل قول نوشته شده در یک قطعه از هیئت مدیره پوستر آراسته با یک عکس از آبی چشم کودک دختر و متصل به یک درخت در نزدیکی ملک که در بدن یافت می شود.

که درخت احاطه شده بود روز شنبه با حیوانات و گل و بادکنک و دست نوشته یادداشت به افتخار و به یاد داشته باشید ساناز.

به دنبال حقیقت

برای Sullivan County مقیم ست Loven وجود دارد هیچ جایی بهتر برای یادبود.

“من فکر می کنم این فوق العاده است که وجود دارد یک بنای یادبود در اینجا چون هر زمان که خانواده درایوهای توسط آنها در حال رفتن به دیدن است که” او گفت:. “و من فکر می کنم آنها باید قادر خواهید بود برای دیدن که آنها باید قادر به دیدن چقدر جامعه مراقبت می کند.”

او امیدوار است این یادبود را الهام بخش افرادی که مورد سوال به حقیقت که نشده به نظر می رسید اتفاق پس از آن آغاز شد. حداقل نه از ساناز مادر مگان Boswell.

“هر بار که بحث ما را به (مگان) داستان او تغییرات” Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: در یک کنفرانس خبری در ماه گذشته. “جدی میگم وقتی که من می گویند که. در هر زمان تنها.”

مگان یک سال برداشته شده از یک فرزند خودش است. 18 ساله نشسته است در زندان برای دادن گزارش نادرست به مقامات. او شده است در مرکز تحقیقات و همچنین تمرکز نظارت عمومی — از او همیشه در حال تغییر داستان به “پوزخند” او در دادگاه و طی یک مصاحبه تلویزیونی با توجه به اعضای یک Facebook صفحه اختصاص داده شده به بحث در مورد ساناز.

خاص که صفحه رسانه های اجتماعی بیش از 28,000 اعضای.

‘او تمام زندگی خود را در مقابل او”

مردم شده اند پس این مورد از سراسر کشور و از آنها آمد در سراسر شنبه برای ادای احترام خود را و ترک یک هدیه است.

وجود دارد اشک از کسانی که احساس می شود یک اتصال خاص به ساناز. مردم دیده می شد در آغوش گرفتن فرزندان خود را — شاید سخت تر از حد معمول — به عنوان آنها در زمان در یادبود.

“(ساناز) بود و تمام زندگی خود را در مقابل او و من فکر می کنم آن را واقعا خراب کرد تا آنچه را که آنها به او” بریستول ساکن شانون Cella گفت: پس از ریختن برخی از اشک خودش.

Cella به ارمغان آورد گل و خرس عروسکی به یادبود. او با قرار دادن یک روبان در اطراف درخت.

پس از “یک روز” Cella گفت: او شده است با نگه داشتن ساناز ناپدید شدن است. حتی فرزندان خود شده اند پس همراه ساخته شده است که روز جمعه اخبار حتی سخت تر.

“اما من واقعا امیدوارم که عدالت برای ساناز واقعا اتفاق می افتد” Cella گفت. “هر کس این کار را به او واقعا باید برای آن پرداخت.”

استراحت در صلح و آرامش نوزاد دختر’

کل وجود دارد مقدار زیادی از رنگ صورتی در یادبود از باد سازیاموسیقی زنگی آویزان از شاخه های درخت به یک چرخ دنده قرار داده شده در زمین است.

ساناز خیلی جوان زمانی که او گذشته بود او ممکن است تا به حال رنگ نشده است. اما او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی و صورتی تعظیم.

تعداد بی شماری از مردم به اشتراک گذاشته شده پیام خود را روز شنبه برای کمک به عدالت Cella صحبت کرد. برای ساعت یک جریان ثابت از ماشین رفت و در داخل و خارج از جلوی خانه و پارکینگ کلیسا که در آن مردم جمع شده بودند برای ادای احترام خود را.

در اینجا برخی از یادداشت ها مردم را پشت سر گذاشت.

  • “استراحت در صلح و آرامش نوزاد دختر است.”
  • “Rest in peace sweet angel”
  • “شما در خانه در حال حاضر. پرواز بالا است.”
  • “شما می توانید لبخند برای همیشه لطفا برای در حال حاضر!”

بله هر کس می خواهد ساناز داشت زنده است. اما در یک راه Loven گفت: روز جمعه خبر که پیدا کردن او را زنده به نظر می رسد باریک امیدواریم که ارائه می دهد برخی از صلح است.

“این قطعا یک شوک به شنیدن این که ساناز بود اینجا (در Boswell اموال),” او گفت:. “این غم انگیز است. اما در همان زمان آن را حس او را در یک محل بهتر حتی اگر ما آرزو می کنم او در اینجا بر روی زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>