عدالت توماس باز می شود تا


جریان صوتی اسناد تازه رسا دیوان ع

به نظر می رسد آن را گرفته اند ممکن است زندگی می کنند خوراک های صوتی جریان به عموم مردم به نوبه خود به دیوان عدالت کلارنس توماس از کم حرف به پرحرف نسبتا صحبت کردن.

دادگاه در حال برگزاری دهان برهان تلفنی در سن COVID-19 و امکان گسترده تر به گوش دادن برای اولین بار. C-SPAN پوشش است این جلسات با استفاده از تصاویر از سخنرانان (بالاتر از توماس و دستیار به آمریکا وکیل عمومی کریستوفر میشل.

برای دومین روز متوالی و تنها روز دوم از جریان های صوتی زندگی می کنند در دیوان عالی کشور تاریخ عدالت توماس پرسید: چند پرسش در دهان و استدلال.

توماس معروف شده است برای درخواست عملا هیچ پرسش در دهان و دندان استدلال در طول تصدی خود بر روی نیمکت.

توماس احساس رایگان به صحبت در دهان استدلال در مورد, با, مناسب, آزادی بیان مفاهیم. مورد اول در روز سه شنبه (5 مه) دفتر ثبت دعاوی حقوقی بود که “ایالات متحده آمریکا آژانس توسعه بین المللی (USAID) v. داد برای Open Society International, Inc.” آن را شامل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دفاع از یک سیاست است که ایالات متحده ایدز و اچ آی وی کمک های مالی خارجی وابسته حتی آنهایی که مربوط به ایالات متحده وابسته است مشروط بر اتخاذ ضد فحشا و ضد قاچاق جنسی سیاست. دادگاه در حال حاضر حکم داد که سیاست نمی تواند اعمال شده به ایالات متحده اشخاص با توجه به متمم اول قانون اساسی مسائل مربوط به دولت است که هنوز هم استفاده از آن را به اشخاص خارجی که فاقد که آزادی بیان حمایت می کند.

پس روز دوشنبه (مه 4) اول همیشه زنده جریان صوتی, رفع دادگاه مدیر اجرایی گیب راث اشاره کرده بود که توماس به حال سوال از هر دو وکیل در اولیه دهان و دندان بحث پس از پرسیدن سوال در تنها دو شفاهی از سال 2006.

همچنین برای دومین روز, عدالت, Sonia Sotamayor تا به حال یک بیت از یک موضوع را با سازمان ملل متحد ساکت کردن او خط. “Did it again,” او گفت: قاضی جان رابرتز پس از کمی dead air.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>