کارا Lawson تماس در تنسی به آدرس فقدان تنوع در دو و میدانی رهبری

سابق بانوی جلد بازیکن بسکتبال کارا لاوسون نام در دانشگاه تنسی به بررسی عدم تنوع در بخش دو و میدانی رهبری در روز جمعه.

لاوسون عضو هیئت امنا که همچنین خدمت در کمیته ویژه در دو و میدانی گفت: UT “در پشت بار” اضافه کردن تنوع در میان UT رهبری منعکس نمی کند تنوع در میان ورزشکاران است.

“من را تشویق همه اعضای هیئت مدیره و روسای جمهور به دنبال تنوع و یا عدم آن از ارشد کارکنان ما ورزشی ادارات … این فقط, قابل توجه, وجود ندارد,” لاوسون گفت: در روز جمعه جلسه هیئت مدیره.

“زمانی که من در نگاه من مادر آلما, Knoxville, وجود ندارد و یک آفریقایی-آمریکایی مربی که موسسه” Lawson ادامه داد. “این است که برای اکثریت SEC.”

لاوسون است که دستیار مربی برای NBA بوستون سلتیکز فارغ التحصیل از دانشگاه تهران در سال 2003 که در آن او با بازی تحت مربی افسانه ای پت Summitt. او بعد از بازی در WNBA و خدمت به عنوان یک بسکتبال تحلیلگر ESPN.

او شده است یک عضو هیئت امنا پس از سال 2018 است.

لاوسون گفت: دانشجو-ورزشکاران “یکی از متنوع ترین بدن که ما را در ما نهاد” و رهبری باید منعکس کننده که.

“برای رفتن از طریق کارکنان و ارشد کارکنان و افرادی که در تصمیم گیری بیش از یک بدن دانشجو-ورزشکاران که به من گفت: مسلما ما متنوع ترین گروه ها در دانشگاه, من فکر می کنم این چیزی است که نیاز به نگاه” لاوسون گفت.

در UT برنامه تاریخ وجود داشته است و تنها سه سر سیاه مربیان: وید هوستون (1989-94) و Cuonzo مارتین (2011-14) در بسکتبال مردان و J. J. Clark (2001-14) که رهبری زنان و میدانی از 2001-11 و مدیر هر دو مردان و زنان در برنامه های زمانی که این دو ترکیب در سال 2012 از طریق 2014.

UT لیست 15 نفر به عنوان اعضای ارشد هیات. همه سفید هستند و چهار نفر زن هستند.

مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer خواسته بود ناکس اخبار در اوایل این ماه چگونه UT بهتر می تواند افزایش تنوع درون ورزشی بخش.

“افزایش تنوع ما قطعا ادامه به نگاه و کار در آن است.” Fulmer گفت. “داستان آلن در اینجا به عنوان رئیس ما تنوع افسر و در زمان مدیر دو و میدانی کار در ایالت تنسی و انجام یک کار خوب. ما در حال کار در حال حاضر برای پر کردن موقعیت که در آن منطقه است. ما به نام ما مدیران اینجا و اقلیت مدیران. ما در جستجوی ایده ها و اهداف است که ما را در جای خود قرار داده که ما رفتن به جلو.”

سیاه, سر مربیان در ثانیه

SEC اعضای آلاباما, آرکانزاس و Texas A&M هم لازم نیست سر سیاه مربیان است.

فلوریدا منجر SEC با سه سر سیاه مربیان: Mike هالووی (مردان و زنان پیگیری از سال 2008), Anthony Nesty (مردان شنا از سال 2008) و برایان شلتون (تنیس مردان از سال 2012)

Auburn با تری ویلیامز-Flournoy (بسکتبال زنان از سال 2012) و رالف با هوش (دو و میدانی مربی از سال 1997); ایالتی می سی سی پی با کریس وودز (دو و میدانی پس از 2019) و نیکی McCray-Penson (جدید بسکتبال زنان مربی); و Ole Miss کانی قیمت-اسمیت (دو و میدانی پس از 2015) و Yolett مکفی-McCuinn (بسکتبال زنان پس از 2018), کارولینای جنوبی با کورتیس فرای (میدانی و از سال 1996) و سحر Staley (بسکتبال زنان از سال 2008), و واندربیلت با درک میسون (فوتبال پس از 2014) و جری Stackhouse (بسکتبال مردان پس از 2019) هر دو سیاه و مربیان است.

گرجستان با جونی تیلور (بسکتبال زنان پس از 2015) کنتاکی با Lonnie گرین (دو و میدانی پس از 2018), LSU با نیکی Fargas (بسکتبال زنان از سال 2011) میسوری با سابق UT مربی مارتین (بسکتبال مردان پس از 2017) همه باید یک مربی است.

UT رئیس جمهور در پاسخ

UT سیستم جمهور سفت بوید گفت: او متعهد به معیارهای تنوع در کارکنان و ساخت آن اعداد ،

“ما باید به تلاش های هماهنگ برای بهبود تنوع” بوید گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد در روز.

عدم تنوع است “قطعا چیزی است که ما آگاه هستیم و می خواهید به آدرس,” او گفت:.

“آن را به عنوان یک” تمرکز بوید گفت.

فیل کاپلان و خواهد بکوس کمک به این داستان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>