به عنوان آنها در ادگار آلن پو “رویا در رویا” یا کریستوفر نولان را آغازرویاهای یک نقطه از شیفتگی برای هوستون-بومی موسیقی جاز خواننده کت Edmonson در جدیدترین آلبوم خیال انجام دهید. مفهوم آلبوم embarks در یک شبانه سفر به روایت Edmonson مجزا ری-از-نور و صدا از طریق ترکیبی از ابداع اواسط قرن بیستم دیزنی را پوشش می دهد و تند و تلخ آهنگ اصلی که به جرات سوال به عنوان بزرگ و روشن به عنوان ستاره شما آرزو بر. هماهنگی خود را در کنار خروجی خوبی غرق دیزنی کرایه را افزایش سهام خود او بازجویی از نقش رویاهای دوران کودکی در جهان بالغ.

نتیجه این است که یک موقع اگر نه بی انتها, رکورد کاملأ پیچیده در ارتباط با رشد و مخاطبان است که پذیرای درونی کودک است. پیش از او آینده ارتفاعات تئاتر نمایش Edmonson که صدای پرنعمت و کلاسیک از طریق مصاحبه تلفنی آن را به عنوان در سابقه مومی فلسفی — راه خیال گاهی اوقات فراموش — با هوستون مطبوعات در مورد آلبوم جدید خود و آنچه در آن به معنی رویا.

“[I] ایجاد شده در اصل یک استعاره برای تجارب ما در اطراف خواب در زندگی چیزهایی است که ما آرزوی یا که الهام بخش ما و چگونه آنها وحشتناک, هیجان انگیز, فلج و انگیزه. من با حضور در آنها را به آنچه در آن است برای رفتن به خواب در زمان خواب و سپس با کشتی فوق العاده رویاها و کابوس بیدار شدن از خواب در اواسط شب تعجب آنچه در آن همه مورد و احتمالی صلح و آرامش است که می آید. به امید یک روز جدید در اصل می گوید:” Edmonson که فارغ التحصیل از Lamar دبیرستان.

او به یاد می آورد کشیدن برخی از فیلم های دیزنی مورد علاقه مانند آلیس در سرزمین عجایب و پیتر پن از طاق به کمک به او تصمیم می گیرید که استاندارد شامل آلبوم. او اصل شعر به “یک رویا یک آرزو قلب خود را می سازد” مانند یک سرود او می تواند می گویند عقب در خواب او اضافه کرد که او این آهنگ را پیام “در ارزش روبرو شود.”

“این همه در قلب من,” او می گوید. “نه هر آهنگ در ضبط یک آهنگ دیزنی اما دیزنی واقعا رهبری بسیاری از نسل ها به این باور است که شما می توانید wish upon a star و رویای خود را به حقیقت می پیوندند. اگر شما نگه دارید سریع به رویاهای خود را به شما خواهد آنها را ببینید. من می دانم که بخشی از تبدیل شدن به یک فرد بالغ وجود برخی بدبینی است که حل و فصل در آنچه ما تماس بگیرید دنیای واقعی و واقعیت از چیزهایی که ما باید برای مقابله با مثل ظروف و مالیات و هر چیز دیگری. بنابراین من واقعا هیجان زده بود که دوباره این مفهوم و این سوال را بپرسید: آیا این پیام که دریافت کردیم در دوران کودکی ما در مورد زیر رویاهای ما مربوطه در بزرگسالان ما زندگی می کند؟”

از صدای خیال فراموشرویاها نیست فقط مربوط به بزرگسالی – آنها ارزش مهلت بیش از حد. آلبوم برجسته “When You Wish Upon a Star” می یابد Edmonson crooning از طریق نگران کننده در برابر صداهای وهم آور در سرد, تنظیم, یک, که اشغال یک طرف تیره تر از بزرگسالان خواب با خطر و در نتیجه. او استعداد برای بازسازی آهنگ ها در تصویر خود را به عقب کشیده شده به سال 2009 اولین نگاهی به آسمان با جاز سوخت را پوشش می دهد از ژاکت کش باف پشمی’ “Lovefool” و جورج گرشوین را “فصل تابستان است.” Edmonson این خط همچنان به سمت خیال‘ پایان با دعوت لبخند القا قدم زدن از طریق خود را در “What a Wonderful World.” برای Edmonson تبدیل آهنگ های پوشش به نزدیکی اصل یک فرآیند شبیه به نوشتن ترانه.

“در راه همان است که من قادر به نوشتن یک ترانه و من نمی دانم از کجا می آید که از من نمی دانم که در آن ایده های من آمده است. آنها نعمت هر یک از آنها. من نمی دانم مثلا اگر شما از من بپرسید که چگونه برای پوشش ‘در گذشته’ در حال حاضر من خواهد بود بسیار مرعوب چرا که در ذهن من Etta James ثبت کامل ترین نسخه. من می دانم که آهنگ را به عنوان است که نسخه.

“من اغلب قادر به برگزاری یک فضا می آید که قبل از ضبط این آهنگ. من این رویکرد از زمانی که ترانه سرا نشستم و آن را نوشت و من درک شده و قصد چه ترانه سرا بود انتقال. من رفتن از وجود دارد و من آن را نزدیک به عنوان اگر آن را هرگز ثبت شده است قبل از. معمولا من به یک احساس است که من باید چیزی برای ارائه آن است.”

در نزدیکی مرکز این آلبوم نهفته است آن گوهر “خیلی دیر به خواب.” با یک ارکستراسیون که برای تلفن های موبایل مانند ظاهر از شب اول ستاره, آن را سخت به این باور Edmonson اصلی نیست و در حال حاضر در برجسته دیزنی کلاسیک. رویایی والس را از آلبوم جرات به مبارزه با مفهوم رشد پرسیدن پرسش های بزرگ مانند: “آیا من می توانم نگه داشتن مؤمن مثل من همیشه می تواند انجام دهد ؟ یا آن را خیلی دیر به خواب ؟ من دیگر رایگان است ؟ من در قفس توسط من ؟ من به عنوان خوانده شده آخرین صفحه ؟ من بازی نهایی صحنه ؟ آن را خیلی دیر به خواب ؟ ” Edmonson می گوید او در می یابد که قدرت کشف این موضوعات در شعر از درون او حقیقت خود را.

“من اغلب تشخیص [حق] به دلیل آن را بسیار آرام آن را بسیار هنوز هم آن را با صدای بلند; لازم نیست به آن را در طبیعت ما است. من تا به حال به نوشتن خیلی دیر به خواب ” برای من نفس خود را به دلیل به همین دلیل من شروع به نوشتن موسیقی به عنوان یک کودک بود به پردازش احساسات من. بنابراین من درخواست این بسیار ترسناک سوال: “آیا آن را بیش از حد دیر به خواب؟’ من نیاز به نوشتن که” او می گوید.

“در همه کار برای من مهم است برای دسترسی به حقیقت در درون من دلیل آن را به یک نقطه اتصال به حقیقت در درون هر کس دیگری. من می خواهم آنچه که من انجام می دهند به منعکس کننده وضعیت بشر است. من می خواهم مردم گوش دادن به رسمیت شناختن برخی از قطعه ای از خود را در چه میگویم.”

کت Edmonson نقش ارتفاعات تئاتر در شنبه فوریه 22 با مهمان ویژه Adam Levy. 339 W. 19. درب 7 بعد از ظهر در تمام سنین $26. بازدید theheightstheater.comبرای بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im