کتی ولنتاین از Go-Go را نشان می دهد همه او همیشه می خواستم

توجه: با توجه به شیوع کروناویروس که امضای کتاب/ملاقات و خوش آمد می گوید با کتی ولنتاین برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26 در کاکتوس موسیقی شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

برای کتی ولنتاین, این یک هدیه کریسمس است که نه تنها نگه داشته و در دادن اما در بسیاری از راه های در آمد به او تعریف زندگی و موسیقی است.

در ایام عید تولد عیسی جشن شب 25 دسامبر سال 1980 خواننده/گیتاریست بود ابتلا به نمایش در L. A. را ویسکی برو که او زد به شارلوت Caffey سرب گیتاریست برای افزایش محلی زن و همه گروه Go-Go را در حمام. Caffey توضیح داد که خود نوازنده باس مریض بود و قادر به بازی در یک رشته را نشان می دهد وجود دارد ابتدا فقط در چند روز. می تواند ولنتاین را پر کنید ؟

20-year-old بومی Austin گفت: “حتما!”, حتی اگر او تا به حال هرگز این ساز را. چند روز از جدی woodshedding بعد ولنتاین guested با گروه – و هرگز به سمت چپ صف.

در چند سال کوتاه, Go-Go را پیدا خواهد کرد در سراسر جهان موفقیت و MTV شهرت با آهنگ دوست دارم از “ما ضرب و شتم” “لب های ما در حال مهر و موم شده” “تعطیلات” “سر بیش از پاشنه,” “رفتن” و “به نوبه خود به شما.” نشانه بقیه داستان با breakups reunions سمت پروژه ها و بیشتر breakups و reunions.

اما Go-Go را به روز فقط بخشی از داستان در ولنتاین فرانک و باز زندگینامه , همه من همیشه می خواستم: A Rock ‘n’ Roll خاطرات (304 pp., $26.95 دانشگاه تگزاس را فشار دهید).

نیز وجود دارد که داستان خود را بسیار نامتعارف دوران کودکی و پدر و مادر مبارزه با مواد مخدر, الکل, سریع, زندگی, تجربه نزدیک به مرگ, دیگر موسیقی و عاشقانه تلاش و نقطه عطف نهایی که منجر به او هنوز جامد هوشیاری.

قاطعانه ولنتاین نیز با انتشار 15-آهنگ همدم رکورد با موسیقی اصلی و هر آهنگ را با الهام از یک فصل خاص. آنها بیشتر تجربی صحبت کرد-آواز و حتی تکنو از هر اتشی پانک از اوایل Go-Go یا بعد خود را بیشتر تجاری موج جدید پاپ.

“من از دست رفته ایجاد که در عرصه موسیقی زمانی که من به پایان رسید نوشتن کتاب. من دست پاچه و فکر کردم ” چرا هر کسی که می خواهید به خواندن این?’ بنابراین من فکر کردم ” چه می توانم انجام دهم که بسیاری از نویسندگان دیگر نمی توانستم?’ و این بود که موسیقی” ولنتاین توضیح می دهد که او از خانه اش در آستین که او زندگی می کردند دوباره نزدیک به 15 سال است.

“هنگامی که من انجام شد نوشتن من احساس آن را به پایان رسید, حتی اگر من تا به حال رفته ، پس از ساخت موسیقی و بیرون کشیدن عبارات و ایده های از این کتاب به صورت شعر به من کمک کرد تا آن را پردازش کند. من فکر کردم آن را مثل من در به ثمر رساندن این کتاب است.”

The Go-Go's appear on "American Bandstand." From l to r: Charlotte Caffey, Belinda Carlisle, Kathy Valentine, Jane Wiedlin, and Gina Schock.گسترش

Go-Go را به نظر می رسد در “آمریکا دستهء موسیقی.” از l به r: شارلوت Caffey, بلیندا کارلایل کتی, ولنتاین, جین Wiedlin و جینا Schock.

عکس از رابرت Matheu/حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه تگزاس مطبوعات

یکی از سوره ها و آهنگ ها است که به نام “فقط آن را انجام دهد.” این داستان از زمانی که یک جوان و نوجوان ولنتاین و یک دختر تصمیم به hitchhike از آستین به هوستون برای دیدن یک نمایش و بررسی از شهر شب زنده داری. زمانی که ممانعت از ورود آنها به این باشگاه که به دلیل سن آنها به پایان رسید تا جلسه و مهمانی با دو مرد دانشجویان, پایان دادن به در یک آپارتمان. در حالی که دوستان او ناپدید شد در اتاق خواب با یکی از آنها بر دیگری تجاوز جنسی ولنتاین با وجود او گریان کوره در رفته و اعتراضات. استعفا داد و خسته از مبارزه با او را, او در نهایت داد و به او گفت “فقط آن را انجام دهد.”

“این یک چیز سخت و من آن را نگه داشته به خاک سپرده شد برای مدت زمان طولانی,” او می گوید. “اما زمانی که من نوشت: آهنگ, آن را باز کرد تا احساسات و من غصه دار و سوگواری آنچه برای من اتفاق افتاد برای روز فقط گریه و گریه. و من فکر کردم ” خب این جالب است.'”

ولنتاین بازگو که Beatles-در-اد-سالیوان راک لحظه دیدن خواننده/گیتاریست سوزی Quatro انجام, English TV در حالی که بازدید از بستگان و از آن ساخته شده او بلافاصله می خواهید به بازی. “هنگامی که من برای اولین بار قرار دادن بر روی یک گیتار من فکر می کردم فقط من و سوزی Quatro ما تنها دختران بازی!,” او می گوید. “و من نمی دانم اگر چرم Tuscadero بیت [Quatro مهمان شخصیت در تلویزیون نشان می دهد “روزهای خوش”] یک چیز خوب است. من دیوانه وقتی که من از ذکر نام او و این که همه مردم می دانند! او یک پیشگامی.”

Texans together: Kathy with Stevie Ray Vaughan.گسترش

Texans با هم: کتی با Stevie Ray Vaughan.

عکس از رابرت Matheu/حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه تگزاس مطبوعات

البته با وجود موسیقی آنها ساخته شده است به عنوان یک به طور کامل خود شامل واحد Go-Go را در مواجهه مقدار زیادی از تبعیض جنسی و تبعیض و اخراج شدند و اغلب خوار. با کمال تعجب, ولنتاین توضیح می دهد که نبود مرد نوازندگان که آیا این, اما رکورد, مدیران, روزنامه نگاران, دی جی و حتی خود مخاطبان است.

در , همه من همیشه می خواستماو می گوید که در حالی که در یک تور باز برای پلیس اولین آلبوم خود را زیبایی و ضرب و شتم در واقع پیشی گرفت بور جنس نر سه شبح در ماشین برای نقطه بالا در بیلبورد آلبوم نمودار. تبریک نیش آمد به اتاق پانسمان خود و نه تنها خوشحالی تحویل این اخبار اما وارد محکم یک بطری شامپاین در هر دست را برای نمودار جدید ملکه است.

با توجه به مراتب بیشتر نقش و دید از زنان در راک امروز همراه با بیشتر جنسیتی پذیرش می کند Valentine فکر می کنم Go-Go را به صورت یک واکنش مشابه اگر عرضه آنها در سال 2020?

“و خیلی بیشتر گروههای امروز که زنان در آنها وجود دارد و بسیاری از [جشنواره] با زنان است. اما من فکر می کنم مردسالاری هنوز زنده است و خوب,” او می گوید: “و اگر از آن بیرون آمد و امروز ما هنوز هم می خواهم اخراج زیادی است. ما هنوز امروز! اما در حال حاضر من حتی نمی دانند چه کسب و کار موسیقی است. شما فقط می تواند یک کانال یوتیوب.”

Kathy Valentine today.

کتی ولنتاین امروز.

عکس روبی Matheu/حسن نیت ارائه میدهد از MADInk روابط عمومی

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک کلیشه, اما می گویند Go-Go را partied به عنوان “سخت مثل هر مرد گروه” کتمان حقیقت است با ولنتاین و خواننده بلیندا کارلایل (نوشت که خود او خاطرات) به عنوان ونرخ شرکای در جرم صرف روز در یک رقیق کوکائین و الکل است.

Caffey به حال خود راز هروئین عادت و گیتار جین Wiedlin و درامر Gina Schock were no angels یا نه. پس از گروه شکست اولین بار, ولنتاین نگه داشته ، تا زمانی که او در مواجهه با یک حساب.

“سرگرم کننده بود فانتوم بود که سایه من تمام زندگی بزرگسالی است. اما به طور فزاینده ای من را از خواب بیدار در یک hungover hellhole با اشباح از شرم slinking از طریق مه مغز من,” او می نویسد: در این کتاب است. “همه nighter ممکن است در نهایت به عنوان موضع یک شب هنگامی که وجود دارد هیچ چیز برای گفتن و یا انجام دهد. من زندگی می کردند در یک چرخه تلاش برای پیدا کردن تسکین از خودم اما تنها تشدید و مشكل بودن من است.”

پس از و در بین نانامی به بازی Go-Go را ولنتاین را بیشتر آواز و بازگشت به نواختن گیتار صدور انفرادی رکورد نور سال در سال 2005.

او همچنین در حال حاضر انجام, خود ارضایی, سکس با گروه BlueBonnets و در-و-با Go-Go را (آنها در آینده کوتاه تابستان تور برنامه ریزی شده همزمان با انتشار یک گروه مستند اکران در Showtime).

“به شدت از ما رفاقت را نگه داشته در حال رشد ایجاد نیروی خود را دارد,” او می نویسد: از روزهای اولیه خود را با هم. “فقط تنفس هوا در اطراف هر یک از دیگر تغییر گروه شیمی. ما هم که تازه ازدواج کرده در ماه عسل مصمم به استنشاق زندگی هم پر از میل و سرخوشی. و مواد مخدر و الکل است.”

و در حالی که اعضای رفته در داخل و خارج از برو صف در طول سال – یا با هدف و یا فقط به طور موقت – ولنتاین می گوید کلاسیک پنج هستند مانند دستور برای یک واقعا خوب کیک: را حتی فقط یکی از مواد تشکیل دهنده آن را مزه نیست همان.

در نهایت اگر شما چوب یک میکروفون به صورت متوسط Gen Xer و از آنها خواست تا بلافاصله نام برو برو آهنگ محبوب ترین پاسخ خواهد بود مسلما “تعطیلات.” نوشته شده عمدتا توسط ولنتاین قبل از او پیوست این گروه با یک گروه کر بهینه سازی توسط Caffey و Wiedlin آن را تبدیل به یکی از بزرگترین بازدید و تشخیص ترین ویدئوها.

این کلیپ نشان می دهد که آنها را “آب” (با حرفه ای ها در آب و گروه در نزدیک یو پی اس) در حالی که با پوشیدن sparkly تاج صورتی leotards و tutus. ولنتاین می گوید این گروه رو خیلی مست در طول فیلمبرداری از قطعات خود را…که برخی از بینندگان نیاز به توان گفت که.

اما پس از آن در سال 1982 انتشار این آهنگ گرفته شده در زندگی خود طنین با شنوندگان در heftier راه از کف تصویری ممکن است این مفهوم را میرسانند. پس از همه, که نمی به طور مداوم فکر می کنم در مورد jettisoning کار روزانه خود و مشکلات شخصی برای رسیدن به دوباره اختراع خود را در تعطیلات ؟

“به نظر من یک آهنگ است که این نوع از طول عمر آن را ندارد و اگر آن طنین انداز نیست با مردم در برخی از سطح عمیق تر. این واقعی بود و از قلب و بر اساس تجربه واقعی من. و قرار می دهد که یک انرژی و یک موجو در آن” او مبالغ بالا. “آن را گرفته شده از برخی از مرتب کردن بر اساس ترانه سرا بانک که در آن شما در حال تلاش به آمده تا با برخی از مرتب کردن بر اساس از قلاب. اما اگر شما تا به حال به من گفت که من تند شعر است که من هنوز هم می تواند مجوز که آهنگ و پول آن را امروز من می خواهم که قطعا نه اعتقاد شما!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>