جلاد رستوران عرضه به فروش می رساند 20K گالن ضد عفونی کننده دست در چهار هفته

پس از بسیاری از ضد عفونی کننده دست محصولات قرار گرفتند در بازگشت نظم و شرق تنسی شرکت جلاد رستوران عرضه شروع به ساخت خود را با کمک از برخی از تنسی همکاران.

تا کنون آنها را فروخته ام 20,000 گالن مایع ضد عفونی کننده دست در حدود چهار هفته جلاد معاون رئیس جمهور از عملیات چارلی مقدس گفت: در تلاش برای جذب امیدوار کننده جریان درآمد در حالی که بسیاری از رستوران ها بسته باقی می ماند و یا عامل در نیمی از ظرفیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“COVID خواهد usher جدید در پایه و بهداشت و شیوه های کسب و کار و افراد” مقدس است. “که گفت: من ضد عفونی کننده دست یکی از آن چیزهایی است که خیلی بیشتر به راحتی در دسترس است.”

جلاد فروش مایع ضد عفونی کننده دست

این شرکت به طور معمول به فروش می رساند بر اساس ژل ضد عفونی کننده اسپری با کارتریج پر کردن مجدد از Rubbermaid. کسانی که کارتریج عقب بوده است و دستور داد تا سپتامبر مقدس است.

جلاد در حال کار با یک تهیه کننده در نشویل به تولید محصول خود را. تمیز کردن K-سن بیش از 80% الکل و ساخته شده با هیدروژن پراکسید صمغ زانتان و گلیسیرین و مواد غذایی درجه اتانول و الکل دناتوره. این شرکت همچنین ارائه محصول به سازمان حفاظت محیط زیست به گواهی به عنوان یک سطح ضد عفونی کننده.

آنها در بر داشت یک تامین کننده به صورت تجاری استفاده کوزه گالن در طراحی یک برچسب با استفاده از نام تجاری تمیز کردن توسط جلاد و کار با برچسب تولید کننده در فقط چند هفته کوتاه.

جلاد دریافت ضد عفونی کننده در 250 گالن totes بنابراین کتاب مقدس نیاز به یک تیم به بطری و بسته بندی محصول. او به نام استانتون وبستر, co-صاحب پست مدرن ارواح در مرکز شهر ناکسویل.

پس از وبستر رستوران و بار, توزیع مشروب فروش کاهش یافت 95% بود و او مجبور به اخراج کارکنان خود را از این فرصت برای خدمت به عنوان بازو بسته بندی در زنجیره تولید به معنای او می تواند نگه داشتن کارکنان خود را پرداخت; شش نفر از آنها را انتخاب کرده اند به بازگشت به کار.

پست مدرن کارکنان پر کردن گالن کوزه با ضد عفونی کننده دست, برچسب آنها را و آنها را بسته به مورد از چهار به توان حمل در همان روز.

“این یک کسب و کار اجازه می دهد تا ما را به زیرک و واقعا محوری (تمرکز) در یک نوع از تابع در اینجا در زنجیره تامین” وبستر گفت.

هیچ لمسی ضد عفونی کننده تلگراف در راه

چون ضد عفونی کننده, مایع نمی فوم و یا ژل بسیار کمی مورد نیاز است در استفاده از. جلاد با یک تولید کننده پمپ های به جا 1/8 اونس پمپ بر روی یک گالن کلاه بنابراین کوزه می تواند به راحتی تبدیل به یک تلگراف. پمپ جداگانه به فروش می رسد برای $34.99.

چهار گالن ضد عفونی کننده دست فروش برای $219.99. محلی پست مدرن ارواح است و فروش آن توسط گالن و یا مورد.

جلاد فقط دریافت یک نمونه اولیه برای هیچ لمسی و اتوماتیک و ضد عفونی کننده دست دوا که با استفاده از 1/16 اونس در هر اسپری. بر خلاف بسیاری از چوب لباسی مشتریان را مجبور به خرید کارتریج پر کردن مجدد, اما در عوض پور ضد عفونی کننده به طور مستقیم به یک مخزن.

جلاد خواهد شد حمل و نقل چند هزار ضسبنسرس در اواسط ماه مه; کسانی که 50 دلار اسپری در حال حاضر فروخته شده است.

کتاب مقدس تخمین زده می شود این شرکت به فروش می رساند به طور متوسط از 5 ، 000 گالن ضد عفونی کننده دست در یک سال معمولی. این افزایش جریان درآمد خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک دائم علاوه مقدس است.

جلاد نیز همکاری با مارک نلسون جین برای تولید پارچه ماسک که در دسترس خواهد بود برای فروش به زودی. موظف به استفاده از ماسک یکی از نيمه تغییرات دائمی کتاب مقدس انتظار برای دیدن در صنعت رستوران.

“در حال حاضر آن را سخت برای پیدا کردن اسپری (برای فروش) در هر نقطه. پر کردن مجدد به فروش می رسد. مشتریان تماس با ما که Purell یا Rubbermaid یا یکی از نام تجاری راه حل های. در حال حاضر تمام سهام خود را در حال رفتن به شرکت های بزرگ چند ملیتی است و برای دولت ایالات متحده و بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان” مقدس است. “وجود ندارد, یک راه حل برای خیابان اصلی من حدس می زنم شما می خواهم آن را به. و این چیزی است که ما ایجاد کرده اید.”

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>