Kellie هارپر می داند فصل بیش نیست برای بانوی Vols. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

GREENVILLE, S. C. — تنسی چپ Bons Secours مرکز سلامتی در شب جمعه دانستن آن انجام آنچه منتقدان آن را که انتظار می رود در ثانیه مسابقات بسکتبال زنان.

UT, کشت ششم در ثانیه مسابقات را از دست داد و در مرحله یک چهارم به سوم-کشت کنتاکی 86-63.

یک روز پیش از این بانوی جلد بسیج به ضرب و شتم 11th-کشت میسوری 58-49 در دور دوم.

پیروزی در برابر ببر به احتمال زیاد قفل شده است و تا یک NCAA Tournament در بزرگ اسکله برای بانوی جلد (21-10) زمانی که بسکتبال زنان زمینه اعلام مارس 16 برای مسابقات NCAA.

“من فکر نمی کنم ما فصل است” گفت: سال اول بانوی جلد مربی Kellie هارپر روز جمعه پس از مدیر است سوالات لو قهوه ای و Rennia دیویس شد, عجیب پرسید: در مورد فصل آینده است. “امیدوارم این بازیکنان نیست فکر کردن در مورد سال آینده در حال حاضر. من امیدوارم که آنها هنوز هم در حال فکر کردن در مورد مسابقات NCAA.”

که در آن است UT پیش بینی شده در NCAA Tournament?

چارلی Creme از ESPN است UT به عنوان یک شماره 11 دانه در NCAA bracket از شنبه. او بیش از حد تحت تاثیر قرار عملکرد در مسابقات SEC پس از شروع این هفته با بانوی جلد در شماره 10.

بانوی جلد خواهد بود در فورت Wayne منطقه ای با دور اول رقابت در اسپوکن, واشنگتن, علیه, No. 6 ایالت اوهایو از ده. در نیمی دیگر از براکت Gonzaga از WCC یک شماره 3 دانه خواهد بود و در صورت ایالتی مونتانا یا آسمان بزرگ قهرمان.

یک گپ اسکله را گسترش بانوی جلد رگه بودن تنها تیم به بازی در تمام 38 مسابقات.

آیا غیر از برنامه کنفرانس کمک و یا صدمه دیده بانوی جلد?

خیلی از دانشگاه تهران راه پیروزی در نوتردام در Nov. 11 هنگامی که ایرلندی فقط حذف از یک چهار نهایی runner-up ظاهر و رتبه 15 نفر کاملا مورد ضرب و شتم 74-63.

کمی ما می دانیم در آن زمان که نوتردام آن بدترین فصل در 33 سال تحت Muffet McGraw و پایان 13-18.

با وجود بازی های دیگر غیر از کنفرانس مخالفان مانند تگزاس Stanford, UConn — همه ضرر و زیان — بانوی جلد یک RPI امتیاز از 59 به عنوان از آوریل 4.

رتبه بندی فرمول های استفاده شده توسط NCAA کمیته انتخاب در هنگام انتخاب رشته 64.

در دولت تیم UT مارتین (47) Middle Tennessee State (51) و بلمونت (52) بالاتر است.

بسیاری از آن است که با دیگر غیر-کنفرانس دشمنان مانند Stetson (225), آرکانزاس مرکزی (231), Howard (264) نیروی هوایی (270), ETSU (288), ایالتی کلرادو (290), آرکانزاس کاج-بلوف (327) و ایالتی تنسی (334) که همه پیروزی اما بد تیم با وحشتناک RPIs.

تنها پورتلند دولت (201) ورود به آسمان بزرگ مسابقات در 15-15 ندارد از دست دادن رکورد در میان UT پیروزی در برابر مخالفان غیر کنفرانس.

نوتردام را RPI است 113.

در SEC, بانوی جلد تا به حال فقط سه برد مقابل تیم های با برنده شدن در پرونده. LSU با RPI از 34 بود UT بهترین پیروزی این فصل است.دو نفر دیگر آلاباما (57) و گرجستان (71) بعید به مسابقات NCAA.

شش سال پس از بانوی جلد برنده SEC مسابقات عنوان

برنده یک ثانیه مسابقات عنوان شد گاهی اوقات داده شده برای بانوی جلد با 17 قهرمانی منجر به این کنفرانس است. آخرین بار در سال 2014.

UT نرسیده به نیمه نهایی از مسابقات SEC سینوسی 2016.

بانوی جلد به حال کشش ساخت SEC مسابقات فینال یا نیمه نهایی در هر فصل از سال 1994 تا سال 2016.

تنها چیز خوب در مورد هارپر

یک سال پیش در اتاق قفل بود و یک مکان آسان برای خبرنگاران برای پیدا کردن انتقاد از بازیکنان در طول postseason.

فرصت داده شده به بیخ و بن برای آن مربی هالی Warlick پس از دور اول مسابقات NCAA دست دادن به UCLA, ستاره گارد نقطه Evina وستبروک گذشت.

“من فقط فکر می کنم خارج از دادگاه چیزهای مراحل باید با کارکنان ما و فقط به طور کلی خاموش دادگاه, با این تیم,” او گفت: در آن زمان.

Warlick اخراج شد بعد از این برنامه را بدترین فصل از مسابقات NCAA عصر. وستبروک انتقال به UConn.

هارپر بود که بخشی از سه NCAA قهرمانی افسانه ای تحت مربی پت Summitt حداقل برنده بیش از بازیکنان خود است.

“من فکر می کنم این تیم با Kellie هدایت این تیم به یک آینده روشن از آنها گفت:” براون یکی از دو سالمندان است. “آنها باید خیلی استعداد آینده. شما باید اول است که بسیاری از تجربه زیر کمربند خود را در حال حاضر بزرگ بازی دقیقه در ثانیه مسابقات و در طول SEC. من فکر می کنم که خود را با فشار تیم فصل آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>