Kellie هارپر می گوید signee مارتا سوارز از اسپانیا ‘دارای گسترده ای مجموعه ای از مهارت های’ بانوی جلد

مارتا سوارز 6-پا-2 گارد/جلو از اسپانیا امضا شده با تنسی بسکتبال زنان برنامه.

سوارز که از Oviedo با حضور در دبیرستان در فهم جقویم Blume.

“ما هیجان زده به اضافه کردن مارتا سوارز به بانوی Vol خانواده” UT مربی Kellie هارپر گفت: در مدرسه انتشار شنبه. “مارتا است که یک بازیکن همه کاره و دارای گسترده ای مجموعه ای از مهارت های. او می تواند توپ, پاس, پست, تا, دوباره بجای اول برگشتن و نمره. علاوه بر این او بسیار سخت است و کاملا رقابتی است.”

سوارز خواهد شد که 18 ماه بعد از اعلام روز شنبه در Instagram account.

“من واقعا هیجان زده به اعلام تعهد من به دانشگاه تنسی! رفتن بانوی جلد … من واقعا خدا را شکر برای تمام مدارس که زمان برای رسیدن به می دانم که من آن را به یک تصمیم گیری سخت. من می خواهم برای تشکر از هم تیمی ها و مربیان که ساخته شده این امکان پذیر است اما مهمتر از بهترین دوستان من برای حمایت از من در طول فرآیند است.”

سوارز می پیوندد فارغ التحصیل انتقال Keyen سبز که می توانید هر دو گارد و رو به جلو و ورودی سال اول پاسداران سرنوشت حقوق و دستمزد و تس داربی به عنوان اعضای جدید بانوی جلد برای 2020-21 فصل است.

سوارز برای Segle بیست و یکم Bercelona در اسپانیا LF2 لیگ در 2019-20 پیشرو این تیم در 12.7 امتیاز و 5.6 ریباند در هر بازی. او شات 46 درصد از میدان 34.6 درصد از 3 نقطه محدوده و 73.3 درصد از خط پرتاب آزاد. او ساخته شده 27 3-اشاره گرها در 20 بازی.

سوارز به نمایندگی از کشور اسپانیا در طول سال 2018 U16 زنان قهرمانی اروپا در لیتوانی. در هفت بازی او ساخته شده دو شروع می شود و به طور متوسط 7.0 امتیاز 2.9 ریباند 1.9 دزد و 1.4 کمک می کند در حالی که تیراندازی 51.1 درصد از میدان در 16.9 دقیقه است.

تنسی بود فاقد عمق در backcourt پس از Zaay سبز و سیاه Massengill رفتگان از این برنامه قبلا در این ماه است.

جلو لو قهوه ای و Kamera هریس را به اتمام واجد شرایط بودن خود را.

با علاوه بر این از سوارز, بانوی جلد 12 روی فهرستی از ترک یک نقطه باز ممکن گراد انتقال و یا دیگر ورودی سال اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>