Kenny Chesney مصاحبه: در آلبوم جدید “اینجا و اکنون” به تعویق افتاد کنسرت و اتصال مجدد

Kenny Chesney نشده surfed 30, پا, موج, اما در راه او می داند که چگونه آن را احساس می کند. او در مورد تجربه از دوستان در کالیفرنیا و آن را برای تلفن های موبایل همه بیش از حد آشنا.

“یکی از چیزهایی که آنها می توانند هرگز دوباره ایجاد شده است که در وسط آن موج و هیبت خدا انرژی است که درست در پشت خود” در این کشور سوپراستار می گوید.

Chesney را احساس کردند که همان عجله و به وضوح می آید که زمانی که او به طور کامل در حال حاضر. این اتفاق می افتد زمانی که او را به آواز روی صحنه و برای دهه ی گذشته است که تقریبا همیشه در یک فروخته استادیوم فوتبال.

این چیزی است که الهام گرفته از عنوان جدید خود با آلبوم “اینجا و اکنون” که می رسد جمعه.

“یکی جای من پیدا کردم که من واقعا زندگی در آن لحظه زمانی است که من در مرحله. من نمی دانم که آن را ممکن است کمی غمگین به می گویند که (می خندد) اما من می توانم به شما بگویم که من واقعا احساس می کنم مثل من در لحظه زندگی می کنند.”

او امیدوار به بازگشت به آن احساس به زودی. خود را “سال 2020 Chillaxification” تور قرار بود به زدن 18 آوریل در آرلینگتون تگزاس, اما با توجه به COVID-19 همه گیر در تمام تاریخ از طریق 28 مه شده است به تعویق افتاد.

Chesney بود در میان تمرینات در زمانی که آنها تا به حال برای قرار دادن همه چیز را در خود نگه دارد. به عنوان او آن را قرار می دهد “ما در تلاش برای ساخت سیرک و پس از آن تا به حال به بسته همه را.”

تور تنظیم شده است به رزومه مارس 30 در پیتسبورگ.

“من فکر می کنم ما با احتیاط خوش بینانه — اما من می خواهم گفت, با احتیاط — در مورد پخش موسیقی در این سال” Chesney می گوید. “اما راستش ما بازی بسیاری از سالن که بازی NFL. ما فقط نوع از تماشای چه اتفاقی می افتد که ما را ببینید.”

روز جمعه Chesney را جشن آزادی “اینجا و اکنون” به جای آن با یک livestream از خانه مادری خود تنسی است. او همچنین خواستار طرفداران شناخته شده به عنوان “بدون کفش ملت” — برای شرکت در یک “مجازی یک ساعت یک مبارک” گوش دادن به این آلبوم را با دوستان و خانواده از طریق زوم.

“این چنین یک زمان منحصر به فرد و عجیب و غریب و یکی از چیزهایی که این همه را مجبور به انجام در یک راه عجیب و غریب که به هم متصل و اتصال بهتر است.”

‘در اینجا و در حال حاضر شامل لحظات قدردانی درون گرایی

تا Chesney برخی از اتصال مجدد خود را “اینجا و اکنون” ناقص بود. او در حدود دو-سوم از طریق ساخت آن زمانی که او تصمیم گرفت به پرواز یک دسته از دوستان ترانه سرا به کالیفرنیا برای یک هفته “فقط مسائل” او با خنده می گوید.

در پایان هفته که آنها می آیند تا با عنوان آهنگ را به عنوان به خوبی به عنوان “ما” یک گیتار رانده عشق نامه ای به “بدون کفش ملت” و هر کسی که در سفر با او را در جاده ها است.

قلاب — “که می شود به زندگی می کنند مانند ما انجام دهید ؟ ما” — همان عبارت استفاده شده توسط خود اعضای خدمه قبل از نشان می دهد به عنوان “به رسمیت شناختن چگونه خوش شانس ما هستند” Chesney می گوید.

گاهی قدردانی می آید با یک اشاره از سودا مانند “دانستن شما” که ممکن است مورد علاقه خود را پیگیری. این یک والس — هنگامی که امری عادی در موسیقی کشور در حال حاضر بسیار نادر است — با الهام و تاب از این عبارت است.

“دانستن اینکه شما احتمالا رو انگشتان پای خود را در شن و ماسه/ در یک نوار در یک ساحل در خورشید در جایی” او آواز می خواند, لگد زدن به یک لیست از تصور حالات.

آهنگ پایان, او تصمیم می گیرد “لعنت آن را خوب دانستن شما.”

“این آهنگ که زد واقعا درست در زندگی من” Chesney می گوید.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم تا به حال کسی در زندگی خود را که به معنای زیادی به آنها, و به هر دلیل که فرد دیگر در زندگی خود را که آیا شما تصمیم به حرکت و یا آن شخص منتقل می شود. … این شناخت چقدر سپاس شما را که آنها در زندگی خود را در تمام در وهله اول. و امیدوارم که شما آنها را در جایی خارج وجود دارد در جهان تفکر همان چیزی که در مورد شما.”

حتی مقابله “شما نمی توانید به” با یک بستر مودی, پیانو و گیتار دست خوش پیشامد میشه دارای شیب مثبت.

“همه ما در این روابط و معتاد به افراد خاصی” Chesney می گوید. “و همه ما پیدا کردن یک دلیل برای اجازه دهید آنها را پشت در. اما این آهنگ بود که فرد در نهایت ایستاده تا برای خود و گفت: “شما نمی توانید به این ترتیب عمل می کنند نمی کنه و من میخوام احترام خودم و حرکت در زندگی من است.” “

‘شما نمی تواند کمک کند اما الهام’

وجود طیف گسترده ای از بازیگران از کاراکتر ها در “اینجا و اکنون” و به عنوان راوی Chesney اغلب تشویق آنها را در از زن زندگی می کنند زندگی خود را با سرعت بر روی “هر کس او می داند که” به ایستگاه گاز صندوقدار که می داند که چگونه به “خنده و زندگی با یک و نیم فنجان کامل” در “خوشحال می کند.”

در حالی که تور خود را است و کنار او ماندم, به در, تنسی, Chesney بسیاری از افراد جدید به ریشه برای: کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

“این است که کتاب مقدس در طبیعت چه چیزی اتفاق می افتد و کسانی که مردم آنچه را که آنها در حال انجام آنها هستید تخمگذار زندگی خود را بر روی خط برای ما به گذشته این. این فقط باور نکردنی است. شما نمی تواند کمک کند اما الهام گرفته است.”

او به امید پرداخت آن را به جلو به کسانی که به شما گوش دادن به “اینجا و اکنون” در صفحه اصلی — و نه در یک ورزشگاه ساحل و یا یک بار برای هم بودن.

“هر چیزی است که می تواند اشغال مغز ما و ما خوشحال احساس, من فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از این آهنگ ها انجام,” او می گوید. “بسیاری از آنها را به من یادآوری سعی کنید در لحظه زندگی می کنند, زندگی می کنند, در این آهنگ و شاد باشد. این چیزی است که من فکر می کنم درست است موضوع از این رکورد, و من احساس می کنم مثل این زمان خوبی است برای آن را به بیرون می آیند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>