کنتاکی دربی خاطرات — از دبیرخانه و Steinbrenner — انجام خواهد داد در حال حاضر | عجیب و غریب

به بسیاری از ورزش گفتگو موضوعات ما در حال از دست رفته در این هفته اضافه کردن یکی دیگر را (در خالی را پر کنید) برنده تاج سه گانه?

وجود دارد هیچ نام و نام خانوادگی را پر کنید در آن خالی است. کنتاکی دربی بود نه اجرا شنبه.

این دربی مانند بسیاری از دیگر گرامی رویدادهای ورزشی است که به تعویق افتاد تا بار امن تر. Churchill Downs نشسته خالی در شنبه اول ممکن است فقط به عنوان امین گوشه را اوایل ماه گذشته.

آن را سخت به تصور کنید یکی دیگر از رویداد ورزشی و یا هر رویداد دوره — بیشتر احتمال دارد به ارسال تا پرچم قرمز در زمان بیماری همه گیر. اجتماعی فاصله? Ha. Churchill Downs عظیم تسهیلات اما در دربی بعد از آن خزنده با 150,000 یا بیشتر گرفتم از تمام نقاط از قطب نما. وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن از یک ویروس است.

این نقطه ما در حال تعجب که آیا ما ورزش مورد علاقه هرگز همان خواهد شد. این نه فقط این که آیا شما برنده شوید و یا از دست دادن و یا حتی چگونه شما بازی است که شمارش. همچنین چگونه بسیاری از مردم وجود دارد رفتن bonkers.

کنتاکی دربی مانند چهار نهایی کارشناسی ارشد و تنسی-گرجستان روز شنبه در Neyland ورزشگاه بیش از حد شگرف عینک برای از بین برود.

این هفته سالگرد 35 از دربی شروع. افراط من یک زن و شوهر از خاطرات. اگر شما تا کنون شده است به دربی شما باید خاطرات خود را بیش از حد. اگر شما آن را شایسته لیست سطل.

هر چند من متولد و بزرگ شده 50 مایل از لویی آن را در زمان یک Knoxville News Sentinel مطبوعات تصویب به من به دربی. رشد جایگاه بلیط فراتر از چنگ من است. زمین زیر کشت ازدحام بود و نچسب است. هک, شما ممکن است هرگز یک اسب است.

بنابراین من مثل یک بچه در شب کریسمس صبح در سال 1985 زمانی که ورزش ویرایشگر Al براونینگ و من از ناکسویل. وجود دارد خواهد بود یک درمان قبل از ما حتی به Churchill Downs.

سال 1984 دربی برنده یک کلت به نام سرزمین گود و مرطوب بود درگذشت قبلی اوت روز پس از پیروزی در بلمونت استیکس. او به خاک سپرده شد در کلیبورن, مزرعه, معروف, بلوگراس, پرورش عملیات در نزدیکی Lexington. Al حال ایده خوبی برای کلیبورن برای یک ستون در سرزمین گود و مرطوب غم انگیز مرگ.

من فقط همراه برای سوار شدن در آن نقطه است. اما حدس می زنم که معروف ترین ساکن کلیبورن را نریان انبار در زمان ؟ اعلیحضرت دبیرخانه.

آل خود را در سرزمین گود و مرطوب مصاحبه با مدیر مزرعه جان Sosby. در یک ژست مهربان من هرگز فراموش Sosby پرسید: اگر من می خواهم یک لحظه با دبیرخانه. او داماد را بزرگ شاه بلوط سوپراستار و سپس 15 سال از انبار به ژست برای عکس.

به لوئیزویل. من اول صبح کاری به انبارها به صورت داستان در آورده یکی دیگر از براش با شهرت. جورج Steinbrenner نیویورک یانکیز صاحب متعلق به یک دربی اسب به نام ابدی شاهزاده. Steinbrenner شد انجام یک مصاحبه تلویزیونی. من قدم گذشته با پوشیدن New York Mets کلاه سوغات من به تازگی خریداری پوشش جلد در ابتلای چهار نهایی.

“هی” فریاد زد Steinbrenner قطع او مصاحبه “که در آن شما که متس کلاه؟”

“لاگاردیا” من پاسخ داد و نقل مکان کرد.

دربی روز پمپ و شرایط جادویی بود. مسابقه خود را ضد. 4-به-1 شات به نام صرف یک باک پیچ به جلو و led سیم به سیم برای پیروزی آسان. هر یک از بعدی 18 Derbies من پوشانده بودند بیشتر چشمگیر است.

من هیچ ایده چه شد از متس کلاه. این عکس من و دبیرخانه است که بر روی دیوار من امروز.

من امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از فرم کنتاکی دربی در سپتامبر. 5 به عنوان برنامه ریزی شده است. و من امیدوارم که در اولین دوشنبه در ماه مه سال 2021 Churchill Downs بسته بندی خواهد شد که دروازه شروع مگس باز برای 147th اجرا به صورت گل رز.

مایک عجیب و غریب است که یک نویسنده سابق برای اخبار نگهبان. او در حال حاضر در حال نوشتن یک هفتگی ستون ورزشی برای خریداران ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>