Kickass John Deere آخرالزمان دوچرخه برای فروش در سنت لوئیس منطقه

برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc2.jpg

ما هنوز به نقطه مداوم آخرالزمان جایی که ما همه انفجار در سراسر زمین گرد و خاکی بر وسایل نقلیه مختلف با کیفیت و شخصیت, اما ما به وضوح برخورد در این جهت به سرعت پس از آن زمان به خودتان سوار شیرین.

شاید شما باید در نظر بگیرید این bitchin’ John Deere-مضمون مینی هلی کوپتر با درشکه چهار چرخه بود که به تازگی ارسال به Facebook بازار!

واقع فقط بیست دقیقه ایست سنت لوئیس در Caseyville, ایلینوی, این badboy را کامل اسب در آینده نزدیک آینده در جایی که آب تنها ارزی است و هر کس می پوشد زنجیره و خوشه در لباس های خود را.

هنگامی که مراکز عمده شهری سقوط و طبیعت الگوی آنها کسانی ماندم, به در جوامع روستایی در حال رفتن به درک با احتیاط از شهرستان slickers نورد از طریق شهرهای خود را در جستجوی منابع. اما جاندیر-iness از این خودرو خاص و ارائه آن نقطه مسئله و شما فراهم می کند با فقط به اندازه کافی پوشش است که شما به احتمال زیاد با استقبال دوستانه میانه “پرونده” از ناگهانی تگرگ “get off my ملک” گلوله.

و صحبت از منابع که درشکه چهار چرخه مطمئن به نظر می رسد مانند آن را می تواند نگه دارید بسیاری از آنها را! ما در حال صحبت کردن 30, 40 رول TP حداقل. که البته اگر شما لازم نیست که خود را آخرالزمان سگ, روش سوارکاری با تفنگ ساچمهای. (آنچه را که به شما می گویند ؟ شما لازم نیست یک کتاب مکاشفات یوحنا سگ هنوز؟! شما نیاز به اصلاح آن بلافاصله.)

در یک نقطه قیمت فقط 400 دلار — تنها یک سوم از هزینه آن را به ساخت یک گیوتین — شما خیلی نمی توانید استطاعت به خرید این beaut. و با پوچ 212 cc موتور نصب شده بر روی چیزی (این مثال اشاره می کند که دوچرخه برای کودکان و نوجوانان به دلیل آن است که “خیلی سریع” است که از کتمان حقیقت) شما می توانید شرط می بندم شما قادر به سبقت گرفتن هر شیوه ای از chrome-teethed است goon در آینه دید عقب خود.

به علاوه با توجه به مثال آن را در حال حاضر شده است هدایت می شود 1 میلیون مایل بنابراین شما می دانید این چیزی که ساخته شده است به آخرین.

بررسی کنید برخی از تصاویر زیر را ببینید و لیست برای خودتان در اینجا.

برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc3.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc4.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc8.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc7.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc2.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc6.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc4.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc5.jpg
برای بزرگنمایی کلیک کنید jdc3.jpg


دانیل هیل بود RFT موسیقی ویرایشگر تا او گذاشته سه هفته پیش و در حال حاضر او فقط حاضر به ترک. او را دنبال کنید در توییتر @rftmusic.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>