Killa Kyleon و خدمه هوستون بهترین ما را به کلاس

خط بود از درب شنبه شب در میدتاون و هنر تئاتر مرکز به عنوان مشتاق چهره ها در انتظار ورود به جدیدترین قسط از کلاس درس سری کنسرت. در این قسمت پنجم از سری led توسط Jeremy Sims و Rezzin Pullum بالا و آمدن هنرمندان Dende, GP45 و Dedoe گرم شدن جمعیت قبل از هوستون افسانه Killa Kyleon زمان مرحله.

“خانواده همه همکلاسی” توضیح سیمز. “ما گروه تا اینجا کلاس دلقک و در چند لحظه ما در حال رفتن به برخی از بچه ها تا اینجا به آموزش خانواده یک یا دو چیز.”

کامل با نقاشی های دیواری تحت پوشش میز chalkboards یک سخت بازپرسی کردن از کوله پشتی و یک سکو مرحله تبدیل شد به یک کلاس درس. غرفه های بازی لپ تاپ و فنجان پلی استایرن نمایش شب حامی, عجیب و غریب پاپ بودند trickled در اطراف صحنه به طور کامل به یک مدرسه احساس.

هوستون خواننده رپ/singer/producer Dende آغاز شده و شب خود را با “Senzu 101” سخنرانی. Dende نام برگرفته از انیمیشن ژاپنی نشان می دهد تلویزیون اژدها Z. شخصیت Dende و همچنین به عنوان افسانه ای لوبیا Senzu هستند درمانگران و Dende انداز خود را به عنوان یک شفا دهنده از طریق موسیقی خود را. با شروع آهنگ “TakeItFromMe” از فوریه انتشار ME?, هنرمند آرام خود را در “همکلاسی” با کپسوله سازی صدای آواز. Dende بود و همه لبخند به او خواند و رقصید در اطراف صحنه با او بی خیال با حضور. بعد از آوردن دوست و همکار لیلی Aviana به انجام دوئت “Armory” دو نگه داشته با روح و خوی زنده در حالی که آنها به پایان رسید آهنگ با آوازی دوئل تست دیگر را برد.

Dende sings his heart out at the Classroom Concert Series.

Dende آواز می خواند قلب خود را در کلاس درس سری کنسرت.

عکس جنیفر دریاچه

“همه حق من قصد دارم به رپ کمی در این یک بعدی اگر که خوب با شما پرسید:” Dende به همکلاسی که بازگشت داد و بیداد از تشویق است.

بین هر آهنگ هنرمند و زمان او “سخنرانی” در معنی و یا ایجاد آهنگ و توضیح داد که چگونه خود را با آهنگ و موسیقی فیلم ها هر استعاره در راه خود را. اتمام مجموعه “جاده” Dende ایستاده بود پشت تریبون به عنوان او را برداشت تا به سرعت به تف شخصی خود و در عمق خود را در مورد آهنگ مسیر و سفر به جایی که او امروز است و همچنین چیزهایی که او را از دست داده و به دست آوردن وجود دارد.

پس از پایان Dende مجموعه پرده کشیده شد بسته برای لحظه ای کوتاه اما به سرعت بازگشایی شد به یک مرحله جدید راه اندازی. با رستورانی میز در مرکز صحنه و یک آشپزخانه کوچک با یک lunchlady دو رپرهای GP 4/5 و Dedoe در بر داشت خود را در “ناهار بازداشت.” شروع با یک میز و مداد ضرب و شتم هنرمندان شروع به آزاد اما قطع شد خود را “معلم” سیمز و “سرایدار” میآید. بعد از یک مرافعه با معلم, رپ Dedoe رز از جدول خود را به انجام آخرین مجرد “به من اجازه دهید در” بود اما دستور به “نشستن به پایین” پس از آن. پس از یک سخنرانی از پاپ GP 4/5 تا به حال شانس خود را برای اثبات ارزش خود را به عنوان او انجام بزبان آزاد را به نفع خود بیش از بزرگسالان است.”

Rapper GP 4/5 and his double cup.

رپ GP 4/5 و دو جام.

عکس جنیفر دریاچه

با پرده بسته دوباره برای مرحله بعدی راه اندازی, زمان اشغال شده بود با یک freestyle نبرد بین مخاطبان برای شانس در برخی از رایگان merch. از ناکودوچز به گلوستون مشتاق شرکت کنندگان شروع به پریدن کرد در این فرصت برای نشان دادن مهارت های خود را.

در نهایت پرده باز به Killa Kyleon نشسته در دسکتاپ با پاهای خود را به لبه پنجره رساند.

“من یک رشته badass در مدرسه, بنابراین من فکر می کنم اين فقط نشستن در اینجا برای یک دقیقه در حالی که ما آغاز شده است.” توضیح داد Killa به عنوان او خود را آغاز کرد G. O. A. T. 101 درس.

چادری در یک tracksuit و ورزشی طلا زنجیره ای با طلایی بز سر به نمایندگی از خود “بزرگترین-از-همه-تگزاس” عنوان شده است. هوستون MC رفت و هر چند برخی از ترین تفکر برانگیز و غیر سنتی آهنگ امید به رسیدن به مخاطبان و آموزش آنها.

“من می تواند ضربه خانواده با بسیاری از مختلف گه امشب” می گوید Killa “اما واقعیت این است که این است که به نام کلاس درس سری کنسرت من تا به حال به شما نشان می دهد من هوشمند طرف است.”

هوش و موسیقی جریان به زحمت از طریق Killa به عنوان روشن ساخته شده بود و زمانی که کیبورد تجهیزات به طور تصادفی شد unplugged و چاشنی رپ یافت می شود این فرصت را به انجام بقیه گروه در یک جلسه جم که در طی آن او شروع به آزاد بیش از در حالی که keyplayer لپ تاپ بوت به بالا.

کشیدن تا صندلی خود را به جلو صحنه و تبدیل آن به اطراف و عقب و صندلی در آنچه که ممکن است به عنوان شناخته شده جهانی “من در مورد به توضیح چیزی به شما بنابراین توجه” موقعیت Killa مرتب کردن مجموعه خود را با اختصاص “نان تست واقعی” به Nipsey Hussle و حرکت به تریبون برای گفتن سریع داستان چگونه برادر خود او را تحت تاثیر قرار به صنعت موسیقی در سن جوان است.

Killa Kyleon tells a story before exiting the stage.

Killa Kyleon می گوید یک داستان قبل از خروج از صحنه است.

عکس جنیفر دریاچه

با یک پیچ و تاب و منحصر به فرد در اجرای زنده شب کنسرت بود طراوت تغییر سرعت از متوسط کنسرتهایی که شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در از زمان به زمان. به دنبال به جلو به آینده قسط و شگفتی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>