پادشاه کیک با بچه ها بزرگ کسب و کار برای نیواورلئان نانوایی در طول مردی Gras

این شلوغ ترین زمان از سال و Chaya کنراد مالک و سر بیکر از Bywater نانوایی در New Orleans نمی به اندازه کافی بچه ها.

او تا به حال خریداری شده حدود 13,000 اما او تا به حال برای قرار دادن در اورژانس را برای هزاران نفر بیشتر از 60 grosses بیشتر.

هر پلاستیک نوزاد اقدامات کمی بیش از یک اینچ و هزینه های حدود 2 سنت است. اما اگر یک مشتری پیدا کند یکی مدفون در داخل هر یک از کنراد مردی Gras پادشاه کیک, آنها ممکن است به عقب می آیند و تقاضای بازپرداخت را انجام دهید.

کارناوال فصل است. این نقطه اوج در Mardi Gras از سهشنبه 47 روز قبل از عید پاک با رژه لباس و سراسر شهر بود مستی. که شروع کارناوال است که همیشه همان روز: Jan. 6 و یا ظهور و تجلی عیسی.

New Orleans, نشانه ژانویه آغاز کارناوال با پراکندگی رژه می روند. ساکنان مبادله چراغ های کریسمس برای پارچه سست بافت پرچمی در رنگ های بنفش و سبز و طلایی رنگ از مردی Gras.

اما عمدتا آنها به خوردن کیک.

چون Jan. 6 نشانه روز هنگامی که آن را جایز دوباره به پادشاه کیک. برای بقیه فصل که چند سال می تواند اجرا برای ماه شما پیدا کردن یک پادشاه کیک تقریبا در هر اتاق استراحت اتاق و در هر تجمع در اطراف شهر.

سنت بر آن است که اگر شما می توانید از تکه با کودک, سپس شما باید خرید بعدی کیک. و چند شهرستانها نگه داشتن سنت خود را تنگ تر از نیواورلئان.

تکامل از پادشاه کیک

در سال های اخیر این شهر را تغییر داده است به سرعت به عنوان ساکنان آن سریع به نقطه در Twitter و Facebook.

پادشاه, کیک, یک بار, یک پایه حلقه brioche با دارچین داخل و صدر با بنفش و سبز و طلا و شکر و نیز تکامل یافته است. پادشاه کیک در حال حاضر در بیشتر طعم مانند پنیر خامه ای, باواریا, کرم بادام سوخته و توت فرنگی.

انواع: پادشاه کیک در اشکال مختلف آمده از جمله churros و macarons

پادشاه کیک توپی فصلی فروشگاه داخل سابق کفن تبدیل خانه خالی از سکنه, فروش کیک از 13 نانوایی های مختلف در بیش از 50 طعم.

تعریف کیک پادشاه است و دیگر آسان است.

“برای من, برای این کار باید گرد یا بیضی شکل است. آن نیاز به رنگ در بالای صفحه. باید آن را نوعی از brioche” کنراد گفت.

وجود دارد پادشاه کیک سراسر نیواورلئان که مردم با خوشحالی بلعیدن است که برآورده نمی, کسانی که معیارهای. هر پادشاه کیک, اما, باید در داخل یک نوزاد و یا دیگر گول زنک (در Cochon قصاب, گوشت خوک-سنگین دلی از آشپز دونالد لینک کیک مینی خوک).

هر سال بیشتر شاه کیک به فروش می رسد.

کنراد از Bywater نانوایی گفت: فروش شاه کیک دو برابر شده اند در این سال با مشتریان رانندگی در سراسر شهر و حتی از نزدیکی متحده است. او سالانه Jan. 6 پادشاه کیک, پارتی, زمانی که نوازندگان محلی مانند Jon Cleary و آل “کارناوال زمان” جانسون در زمان نوبت در نانوایی را پیانو راست قامت او فروخته 1,800 کیک.

پادشاه کیک توپی در حال حاضر در فصل دوم آن گزارش می دهد که فروش آن هستند تا 50 درصد است.

پادشاه کیک گسترش فراتر از نیواورلئان

وینس Cannata خانواده شده است پخت پادشاه کیک برای دهه. بسیاری از کیک خود را خورده خواهد شد فراتر از نیواورلئان.

افزایش نرخ خدمات حمل و نقل فدرال اکسپرس و دسترسی آسان به مشتریان آنلاین کمک کرده است بزرگتر نانوایی گسترش پادشاه کیک به شهرستانها که در آن مردی Gras’ هرزگی هرگز اجازه داده می شود در خیابان ها.

Cannata کاهش یافته است به ارائه تعداد دقیق پادشاه کیک او را کشتی. به جای او در توصیف “گاهی اوقات این تریلر تراکتور است که در داخل و انتخاب کنید تا. پس از آن مقدار زیادی از کیک است.”

HOMESTYLE پادکست: ما در حال صحبت کردن کیک پادشاه فصل

سلام-آیا نانوایی کوچکتر است عملیات واقع در تریتوون فقط در خارج از نیواورلئان. هکتار انجام یک مهاجر از ویتنام آغاز نانوایی 30 سال پیش.

خود را پادشاه کیک خود را برای شناخته شده ظریف brioche و با شکوه است که چیزی بیش از رنگی شکر به جای استفاده از شکر و تخم مرغ در بسیاری از کیک. سلام-آیا نیز شناخته شده برای کیک به شکل crawfish یا fleurs de lis (اثبات این است که همه پادشاه کیک نیست دور).

“من آن را دوست دارم احساس می شود شلوغ در هر سال گفت: Kim Do Ha فراموش دختر “اما نه به نقطه که در آن پدر و مادر من دست کردن مقدار زیادی از آن را به مردم دیگر. آنها هنوز هم در حال نظارت و انجام تقریبا همه چیز است.”

پادشاه کیک در فصل کارناوال است ‘حیاتی’

زمانی که نانوایی می شود با عجله در طول کارناوال انجام و اقوام دیگر که به طور معمول نمی کار برای نانوایی در زمین.

“نانوایی کسب و کار بسیار دشوار است. این طول می کشد بسیاری از کار به تولید یک قرص نان. در طول مردی Gras است زمانی که آنها واقعا مشغول است و ما فروش بیشتر نان و شیرینی های رولتی فقط به خاطر مردم در آمده است,” او گفت:.

لوئیزیانا بهترین پادشاه کیک: لافایت | شریوپورت | مونرو

در Bywater نانوایی کنراد و خدمه او شروع به پخت پادشاه کیک هر روز در ساعت 4 صبح آنها را به پایان برساند ، 200 تا 300 پادشاه کیک بعد در 7 p. m. در شب.

“کل ما مدل کسب و کار تغییرات,” او گفت: از فصل کارناوال. “ما آنچه که ما را به طور چشمگیری پایین. ما کل منو به نصف کاهش دهد. همه چیز فقط در مورد ساخت اتاق را برای پادشاه کیک.”

برای کارکنان خود در این فصل به معنی مقدار زیادی از اضافه کاری و شروع سال با پول اضافی در بانک. برای نانوایی پادشاه کیک درآمد می پردازد برای تجهیزات مانند یک پیاده روی در کولر و سرمایه آن را از طریق سال.

“آن را حیاتی است. من نمی دانم که چگونه نانوایی انجام آن در سایر نقاط کشور” کنراد گفت.

اخبار راهنمایی کنید ؟ داستان ایده ها ؟ سوال ؟ تماس خبرنگار تاد قیمت در 504-421-1542 یا ایمیل او را در taprice@gannett.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید