آشپزخانه دنده ملزومات: چاقو آشپز

با نام تجاری جدید برای آشپزخانه ؟ تلاش برای کشف کردن چه دنده شما نیاز به کار انجام می شود ؟ یا شاید شما ازدواج کرده و می خواهید برای اضافه کردن به رجیستری. ما رو شما پوشش داده شده با آشپزخانه اساسی ملزومات برای آشپز خانه.

شاید هیچ مطلب انتقادی پخت و پز ابزار از چاقو. چاقو آنقدر مهم سرآشپزها حمل خود را با آنها و فوق العاده ضربه زننده در انتخاب های خود را. کسانی که چاقو می تواند اجرا حیطه از سبک ها و اندازه ها و تخصص ها ، آشپز چاقو دندانه دار بریده شده, boning, کنده کاری…وجود دارد بسیاری از گزینه های. و آنها می تواند بسیار گیج کننده است.

اما یکی واقعا خوب ابزار برای برش همه چیز را از میوه و سبزیجات به hunks گوشت ضروری است برای هر روز آشپز خانه. چه باید به شما انتخاب می کنید ؟

اکثر مجهز آشپزخانه باید یک تعداد انگشت شماری از چاقو برای مقاصد مختلف. اما اگر شما فقط شروع کار یک آشپز خوب چاقو است که در آن شما می خواهید برای شروع. تقریبا برای هر کار خوب چاقو آشپز تقریبا همیشه انجام ترفند.

آنها چه می کنند ؟

آشپز چاقو به طور معمول در 8 و 10 اینچی رقم (طول فقط تیغه تیغه و دسته) با هشت متنوع ترین. آنها نسبتا گسترده ای و طراحی شده برای تعادل در هنگام برگزاری آنها است. آنها برای خرد کردن سبزیجات برش گوشت و مدیریت رایج ترین شغل. شما ممکن است بخواهید یک تیغه دندانه دار برای دریافت از طریق یک قرص نان یا یک چاقو بریده شده برای پوست کندن میوه, اما برای تقریبا هر چیز دیگری چاقو به یک آشپز و کامل است.

چه هزینه ؟

بله, شما می توانید پیدا کردن کربن استیل انواع و ژاپنی برای واردات صدها دلار است اما نیاز به رابطه جنسی تن از پول خود را برای اولین بار چاقو برای آشپزخانه. به جای در نظر گرفتن پنج ستاره-تاریخ Victorinox حدود 30 دلار است.

من چگونه می توانم برای مراقبت از آن ؟

نگه داشتن آن را در یک کشو که در آن تیغه حفاظت شده مهم است. با استفاده از یک کیسه یا یک بلوک چاقو به نگه داشتن آن کمک می کند تا نگه داشتن آن تیز به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. هنگامی که آن را کسل کننده می شود, آن می تواند تبدیل به خطرناک به عنوان آن را قطع نمی کند به همه چیز به راحتی و شما می توانید در نهایت وادار کردن آن باعث چاقو به لغزش. جوش آن را به طور منظم ضروری است. در نهایت دست خود را بشویید چاقو و خشک. ماشین ظرفشویی می تواند کسل کننده آن را به سرعت بیشتر و نشستن در آب می توانید مسائل را با زنگ.

چه چیز دیگری نیاز خواهم داشت ؟

دو کلید مکمل به شما چاقو در حال تراش و برش هیئت مدیره. برای هیئت رفتن با سنگین تخته های چوبی برای همه چیز به جز گوشت. شما می توانید آن را به صورت گوشت و همچنین, اما اگر شما در حال سخت گیر در مورد این ایده از گوشت خود را در سبزیجات خود را حتی با شستن کامل انتخاب کنید تا یک پلاستیک یکی برای گوشت است. برای مدادهای رنگی هستند برقی نسخه های وجود دارد خارج وجود دارد و همچنین تیز کردن سنگ و موارد دیگر که ممکن است دشوار است برای یادگیری به استفاده از و یا گران است. یکی از مورد علاقه ما است $11 Accusharp.

مراقبت از آن و شما باید خود را چاقو آشپز برای سال. در نهایت, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن ارزشمند بخشی از خانه خود را پخت و پز toolbox.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>