Klobuchar کوره Delrahim در ظرف ‘فشار’


می پیوندد دیگر حزب دموکرات در به دنبال پاسخ به گزارش های او ارائه شده و فشار سیاسی

فعال کمپین بلیزرز اما هنوز هم بسیار در رسانه ها نظارت ضرب و شتم دیابت ctq (D-Minn.) پیوست با سایر قانونگذاران دموکرات به فشار وزارت دادگستری ضد تراست رئیس ماکان Delrahim برای برخی از پاسخ.

این سوال تا به حال با گزارش است که او نادرست تشویق ظرف به لابی در موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام که FCC و عدالت و در نهایت تایید شده است.

آنها در نامه ای به Delrahim از Klobuchar و تعدادی دیگر از سناتورهای دیگری از جمله نامزد سابق ریاست جمهوری (Cory Booker (D-N. J.).

گزارش جدید نیست. ظرف رئیس چارلی Ergen شهادت بازگشت در ماه دسامبر که Delrahim حال توصیه او به درخواست یک سناتور به صحبت با FCC مورد تصویب قرارداد که شامل ریسندگی کردن برخی از دارایی ها را به ظرف.

“اجرای قانون و مقررات تصمیم گیری باید بر اساس یک ارزیابی عینی از قانون و حقایق در فشار سیاسی اعمال شده توسط یک آژانس فدرال در برابر دیگر از طریق بخش خصوصی پروکسی” آنها در نامه ای نوشت جمعه. “این ضد تراست بخش باید تمرکز شدید ضد تراست اجرای ارائه نمی لابی مشاوره به اشخاص خصوصی به تاثیر فرایندهای نظارتی از دیگر آژانس های فدرال.”

آنها می خواهند یک دسته از سوالات پاسخ داده شده در مارس 6, از جمله این که آیا آن را مناسب برای مقامات قضایی برای تشویق احزاب خصوصی به لابی وجود دارد موارد دیگر که در آن است که اتفاق افتاده و وجود دارد هر زمان DOJ سیاست های مربوط به اعمال است.

پیوستن به Klobuchar و بوکر در این نامه بودند Sens. دیوید Cicilline

آنها همچنین می خواهم از همه اسناد و مدارک و ارتباطات مربوط به اصرار یک مهمانی خصوصی برای برقراری ارتباط و یا لابی کنگره با توجه به T-Mobile/با حداکثر سرعت دویدن در حال اجراست.

این “آنها” در این نامه علاوه بر Klobuchar رتبه بندی عضو آنتی تراست کمیته بودند تشکر. دیوید Cicilline (D-R. I.) رئیس مجلس آنتی تراست کمیته فرعی و همچنین اعضای مربوطه فرعی را Sens. Patrick Leahy (D-Vt.), ریچارد بلومنتال (D-Conn.), مظنونان حمله به دانشگاه Jayapal (D-شستشو) Val Demings (D-Fal.), و لوسی می کنند (D-Ga.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>