Klobuchar می گوید ناکسویل ” چیزی بزرگ اتفاق می افتد در جنوب جلوتر از شنبه

با چشمان خسته و قهوه در دست صدها نفر از مردم نشان داد تا روشن و زود به هتل هیلتون در مرکز شهر ناکسویل در روز شنبه به شنیدن از دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq پیش از سه شنبه مقدماتی.

Klobuchar بود فقط در نشویل در جمعه مبارزه برای متقاعد کردن متوسط و مستقل رای دهندگان به بازیگران در یک رای گیری برای هفته آینده.

چرا دیدار مهم: هر زمان نامزد رقابت برای دفتر ملی به شهر می آید, آن را یک معامله بزرگ است. اینجا چرا Klobuchar بازدید به نظر می رسد حتی بزرگتر.

 • Klobuchar تنها دومین دموکرات نامزد ریاست جمهوری هنوز در این مسابقه به توقف در ناکسویل. مایک بلومبرگ بازدید در ماه ژانویه به باز کردن خود مکنیکسویل کمپین که به تازگی تخریب شد با اسپری رنگ ناسزا.
 • قبل از ایسنا بازدید از آن شده بود 16 سال پس از یک نامزد حزب دموکرات آمد به ناکسویل.
 • Klobuchar است که به دنبال یک نامزدی برای آنچه که به احتمال زیاد به یکی از تاریخی ترین انتخابات در حافظه اخیر است.

آنچه او گفت: Klobuchar متمرکز بر ارائه کمتر از گران قیمت و بهداشت و درمان با در نظر گرفتن شرکت های دارویی. موضوعات دیگر شامل پرداختن به اعتیاد, سلامت روان, مسکن مقرون به صرفه و تغییر آب و هوا.

اما بخش عمده ای از سخنرانی خود با انتقاد از دولت کنونی و نمایندگان از جمله وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و به هیچ تعجب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

 • “مشکل این است که مردم نمی باید رفاه مشترک. مشکل این است که آن را واقعا سخت را برای مردم به تحمل همه چیز حتی اگر آنها یک کار. و مشکل این است که این رئیس جمهور به معنای واقعی کلمه است و نه پاسخ به آن نوع از همه چیز.”
 • “آنچه ما را متحد می سازد این است که ما می دانیم که قلب امریکا است که بزرگتر از قلب این مرد در کاخ سفید است.”
 • “اما من فکر می کنم ما همچنین می دانیم که چیزی اتفاق می افتد در جنوب — چیزی بزرگ است. … بنابراین آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر این است که ما در حال اجرا هستند نامزدها که مردم در دولت خود را — آنها متناسب با خود دولت است. آنها ممکن است مشهور است. آنها ممکن است بزرگترین بانک حساب. اما مردم به آنها اعتماد و آنها می دانند که آنها در حال رفتن به انجام. و آنها می دانند که آنها در حال رفتن به تغییر دهید.”
 • “حکومت قانون نمی تواند رسیدگی به چهار سال بیشتر از یک رئیس جمهور که فکر می کند او بالاتر از آن است. ما دموکراسی نمی تواند رسیدگی به چهار سال بیشتر از یک رئیس جمهور که فکر می کند او می تواند از طریق ارعاب و تهدید آن است. و رویای آمریکایی نمی تواند رسیدگی به چهار سال بیشتر از یک رئیس جمهور که فکر می کند او می تواند انتخاب کنید که در زندگی آن است.”

تصویر بزرگ: اگر نظر سنجی های ملی هستند و هیچ نشانه ای از چیزهایی که آمده Klobuchar خواهد شد نیاز به یک افزایش عمده به عنوان سوپر شنبه — شاید حتی یک معجزه است. اما اثبات این است که همیشه در رای گیری.

 • تنسی است که در میان 14 متحده است که برگزاری مقدماتی روز سه شنبه.
 • ساندرز در حال حاضر دارای سرب با 45 1,991 نمایندگان مورد نیاز را به نفع خود رای اول در کنوانسیون ملی دموکرات ها. Klobuchar فقط هفت.
 • از بعد از ظهر جمعه تنها Tulsi Gabbard و تام Steyer شد رای گیری بدتر از Klobuchar در سه ترین ذکر ملی, نظر سنجی با توجه به سی ان ان.
 • اما Klobuchar تا به حال شگفت انگیزی قوی مقام سوم پایان در نیوهمپشایر مقدماتی در ماه فوریه است.

چرا سه شنبه مهم است؟: ما پاسخ سوالات خود را در مورد نمایندگان میانجیگری کنوانسیون ها و بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>