اگر شما معمولی قدم زدن جنوب بزرگ و گرفتن عطر دود wafting از پشت, خروس, شما ممکن است فکر می کنم جدید کباب رستوران باز کرده است تا در این نزدیکی هست. از برخی جهات درست است. در ماه اکتبر گذشته رستوران دیو و کارا بیلی تبدیل بخشی از معشوق خود صبحانه نقطه به یک کباب مشترک کامل با پررنگ قرمز و نارنجی و زرد نشانه منو از دودخانه کالاهای اساسی و یک خط از سس است که نشان دهنده یک نوار گسترده ای از کباب کردن سبک.

مبادا شما فکر می کنم Baileys را به طور ناگهانی شروع به پریدن کرد در کباب کردن ارابه موسیقی با این حال شما می شود اشتباه است. هر چند حذفی BBQ شده است در اطراف برای مدت چهار ماه جفت شده اند کار خود را در کباب کرافت برای بسیار طولانی تر است که هشت سال اگر شما تعداد دودی همبرگر و گوشت خوک کشیده, آنها خدمت کرده است هنگامی که بیلی محدوده باز در سال 2011. هر چند نه یک دودخانه محدوده ارائه شده دیو اولین فرصت واقعی را به بازی در اطراف با کباب کردن یکی از بسیاری از رستوران مفاهیم پرکار رستوران تا به حال در ذهن خود را تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید.

اما Baileys’ کباب پز کار به صورت جدی آغاز شد حدود پنج سال پیش زمانی که آنها باز Rooster در جنوب گرند. با آن بزرگ رد پای فضا شد و نه فقط یک رستوران اما هنر خود را برای دیگر رستوران (محدوده دسته کوچک موسیقی پاپ پل شیر خانه و شراب نوار) و پذیرایی شرکت. به عنوان بخشی از buildout آنها نصب شده یک فرد سیگاری و رفت و همه در, کباب توسعه پاک تکمیل پخت و پز و concocting سس و طرف که آنها ارائه شده به عنوان یک گزینه برای خود غذا و وقایع کسب و کار.

این ‘نشانه ضربه بود و آن را تایید آنها بلند برگزار تمایل به انجام کامل در رستوران کباب. آنها تا به حال یک محل در ذهن قدیمی ملی, نقدی, ثبت نام شرکت خرید و فروش و تعمیر ساختمان تاریخی ملک در خیابان زیتون — اما buildout را برخی از زمان برای تکمیل. در ضمن این Baileys می خواستم به خود را ارائه می دهند کباب به حق دور و احساس است که مورد استفاده قرارگرفته فضای داخل جنوب خروس بزرگ می تواند محل مناسبی برای انجام این کار است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The interior dining room at Knockout. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • داخلی اتاق ناهار خوری در حذفی.

این Baileys نیست و اساسا تغییر Rooster ساخت اما در عوض تبدیل به بخشی از رستوران و محصور پاسیو به یک فضای مجزا. حذفی BBQ هویت خود را در قالب توپر قرمز و نارنجی و زرد نام تجاری, گرم, نارنجی رنگ و سه بخش نقاشی دیواری است که می گوید: “BBQ” آویزان بر یک خاکستری تیره فلزی دیوار. ساده اما شیک چوبی جداول ارائه صندلی داخل رستوران; در پاسیو های چوبی و میزهای پیک نیک را از یک روستایی کباب مشترک احساس.

حذفی شاید هنوز واقع در ملی, ثبت نام نقدی و یا شورای ملی مقاومت ساختمان (محل باز خواهد شد وجود دارد در آینده) اما در آن طول می کشد یک معامله خوب از الهام از اموال تاریخی. اتاق ناهار خوری با تزئین سیاه و سفید عکس از کسب و کارهای محلی هر یک شامل یک شورای ملی مقاومت پول نقد ثبت نام. حتی بیشتر ارجاعی است به نام خود. “حذفی” اشاره ای به سایه شیوه های کسب و کار از رئیس سابق شورای ملی مقاومت که با استفاده از اسلحه استخدام خود را به نام “حذفی تیم ملی” یا “حذفی” وزارت ” برای ارعاب رقبای خود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Texas Twinkie wraps a poblano in bacon and stuffs it with brisket and cream cheese. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • تگزاس Twinkie پیچد یک poblano در بیکن و آن را غذایی با گوشت سینه و پنیر خامه ای.

این Baileys نیاز به تکیه بر چنین تاکتیک برای اطمینان حذفی BBQ موفقیت — غذایی که برای آنها. الهام از چندین کباب به سبک رستوران به نظر می رسد کمتر به تولید ناب شکل یک سبک خاص و به جای آن این است که با داشتن سرگرم کننده بازی در اطراف با طعم. شما ببینید این در تگزاس Twinkie یک اهل تفریح و بازی غذا متشکل از یک poblano فلفل پر شده با گوشت سینه مملو از پنیر خامه ای و پیچیده شده در بیکن. هر چند آن را برای تلفن های موبایل مانند یک بلاعوض ظرف غذا, ظرف است که در واقع به خوبی اجرا تعادل نمک و چربی دود و ادویه که مجموعه تن برای آنچه که در زمان غریب اکتشاف کباب.

بردنج در fried green tomatoes شد و ضخیم تر از آنچه که من استفاده می شود به — آرد ذرت-بر اساس سیاه و سفید-تند پوشش به عنوان ترد به عنوان آنچه که شما در مرغ استیک سرخ شده. آن را نمی پیشی ترش و گوجه فرنگی با این حال و به جای آن ارائه شده شدید بحران و ادویه. بیکن-تگزاس سس فرو بردن که همراه با غذا طعم مانند یا, اما من شکایت نیست. سس مانند غنی سیر aïoli بود که خیلی خوش طعم, من پیدا کردم خودم dunking تکه های نان را در آن زمانی که من از گوجه فرنگی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Jalapeño-blueberry cornbread. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • هالاپینیو-زغال اخته نان ذرت.

که لذیذ بردنج پیش بینی حذفی BBQ را ظالمانه فوق العاده نان ذرت. خدمت در یک مربع چدن کتری کرکی نان ذرت نکردم با سبز چیلس پخته و سپس مقداری عسل و کره به طوری که شیرینی کاهش فلفل’ گرما. آن آتشین اما دیوانه نان و غنی سس کره هستند تا آرامش شما مهم نیست نیش.

دودی کل بال سیاه-فلفل و آویشن-به جلو rub که چسبیده به خود مهم پوست است. در زیر این لایه نازک از گوشت آبدار است به طوری مناقصه آن اسلاید درست کردن استخوان. شما احساس نمی کنید آن را در چند گزش است تجمعی spiciness از مالش که sneaks بر شما بازگشت-از-گلو حرارت است که خو با طرف مزه, آلاباما, سفید, سس فرو بردن.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A selection of house barbecue sauces. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • انتخاب خانه کباب سس.

دود در بال — میسوری درخت گردوی امریکایی — وجود دارد اما این فقط یک زمزمه. در واقع همه حذفی BBQ گوشت بدون چربی به این دود ظریف ، مانند بال مرغ standout مالیده با مریم گلی و آویشن و فلفل که infuses گوشت با شدید مرزه طعم. که آن را دودی به طوری که گوشت غیرممکن آبدار و کشیده به منظور حال کلید موفقیت آن است. گوشت خوک کشیده است فقط به عنوان شاداب. در اینجا این ادویه بسیار زیرکانه اجازه می دهد برای گوشت و طعم به درخشش را از طریق. من قدردانی چگونه rustically گوشت خوک کشیده شد از هم جدا; چاق و چله, چاق مملو از قطعات گوشت شد به اندازه دنده استخوان.

حذفی کباب چرب, پستان (وجود دارد یکی دیگر از نوع؟) است سقوط از هم جدا مناقصه مثل تگزاس-سبک سینه, اما آن را انحراف از فرم که در آن ندارد مشخصه شدید سیاه و سفید-تند پوست اطراف بیرونی. از Purists ممکن است از دست این, اما این جان سخت تگزاس سینه فن قدردانی از رویکرد متفاوت است که اجازه می دهد تا به صورت ساده و فربه لذت بردن.

تا آنجا که من لذت می برد از سینه من ظرف های مورد علاقه حذفی در آن است سوخته به پایان می رسد. در اینجا یک ضخیم سیاه و سفید-تند rub کاملا encrusts این hunks چرب گوشت گاو. گوشت به آرامی در پرتاب یک کمی سس شیرین که طاهره با ارائه چاق, تشکیل, تند, لعاب تبدیل می شود که این قطعات به کمی تند گوشت آب نبات. آنها به شدت منحط اما بسیار فوق العاده شما نمی تواند کمک کند اما بلعیدن کل سفارش.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Knockout’s Trashed Ribs are smoked, sliced, seasoned and fried before being lightly sauced with Texas-style barbecue sauce. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • حذفی را در سطل آشغال دنده دودی ورقه چاشنی و سرخ شده قبل از اینکه به آرامی sauced با تگزاس-سبک سس باربیکیو.

دنده ارائه شده در دو سبک. وجود دارد یک کلاسیک دودی سبک است که دارای مقدار درست از جویدن و کشیدن به آنها گوشت مالیده و با یک گرم ادویه مخلوط که باعث افزایش, اما, پوشش, خود, شیرین, طعم گوشت خوک. اگر این به معنای ظریف دودی و سرخ شده سطل آشغال دنده به معنای چکش شما را با گرما و شیرینی. هر دو ارزشمند هستند ارائه شده اما حذفی کباب بهترین گوشت خوک ظرف آن است گوشت استیک ضخامت دال از گوشت slathered با کلی داغ لعاب. ادویه نیست بیش از حد قدرتمند است اما به اندازه کافی از آن را به قطع از طریق چرب گوشت خوک متعادل کردن ظرف.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The loaded pulled pork sandwich stacks pulled pork, chicharrones, sweet pickles, Texas sauce and queso. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • لود ساندویچ گوشت خوک کشیده پشته گوشت خوک کشیده, chicharrones شیرین, ترشی, تگزاس, سس و adriano.

حذفی BBQ ساندویچ کوبا خارج از غرفه را با آن دودی ژامبون و گوشت خوک کشیده, با هم فشرده بر روی ترد کوبا-سبک نان با مزه تند سوئیس و پنیر و ترشی و آبجو خردل که روشن گوشت را طعم. پرنده قرمز ویژگی های این رستوران فوق العاده کشیده مرغ در اینجا ارائه شده به عنوان یک لود پنیر کبابی با fontina پنیر چدار, گوجه فرنگی و شیرین ترشی در تگزاس توست. این یک ساندویچ خوش طعم اما بدون اضافه کردن سس آن کمی خشک است.

به جای ارائه یک روش ساده شکست برگر حذفی BBQ ویژگی های نسخه دو شکست خانگی در کره-griddled hoagie رول صدر با یک روستایی گوجه فرنگی و کاهو سالاد کلم که تداعی gyro چاشنی زدن. غنی میخانه پنیر مقداری بیش از بتس خیساندن به هر گوشه و از شکاف دیوار. آن mingles با مزه حذفی سس به شکل منحط چسبناک لعاب.

برای بزرگنمایی کلیک کنید One of Knockout’s combo meat platters with pit beans. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • یکی از حذفی را دسته کوچک موسیقی جاز گوشت پلاتر با گودال لوبیا.

طرف انتظار می رود, اما در بیشتر قسمت ها به خوبی انجام داده از جمله زبانه دار پیت لوبیا روستایی-سالاد کلم خرد شده و پوست در, شکست, سیب زمینی, خفه در تند مرغ استفاده نا مشروع. Collards تکیه به شیرین اما در حال متعادل با قطعات بزرگ و خوش طعم گوشت خوک دودی — مورد علاقه من ظرف سمت تا کنون.

وجود چند اشتباه در طول راه. در هر دو دیدار حذفی را دودی ترکیه بود فوق العاده خشک; حتی سخاوتمندانه خفه شدن سس کمک نمی کند مهم است. من هم دودی مرغ سرخ شده به ضعف بیش از حد-چاشنی و خمیر ضخیم. همراه آلاباما سس سفید کاهش سنگین ادویه اما شاخ و برگ گیاهان به جلو پوشش هنوز هم گسسته. مک ‘n’ پنیر می تواند بهره مند از برخی از فوق العاده خوش مزه. این مخمل نقطه بود و من قدردانی کنتراست ارائه نان با شکوه اما سس پنیر به خودی خود شیرین و مطلوب بود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Knockout BBQ is located on South Grand in the same space as Rooster. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • حذفی BBQ است واقع در جنوب گرند در همان فضا به عنوان Rooster.

هنگامی که KO پینه دوز بازدید, جدول, همه خاطرات از هر چیز کمتر از کامل به سرعت محو دور به بوی تیره میوه ها و لیمو معطر بیسکویت پاکت شما. خدمت در چدن کتری crumbly پوسته مانند برشته لیمو پتو بالای ترش تمشک و زغال اخته. بهترین قسمت لبه های بیرونی که مانند پوسته توت بوسید کماج. آن را خالص و شیرین و راحتی.

که پینه دوز تداعی صادق آسان شادی بسیار شبیه حذفی BBQ خود را. با در نظر گرفتن یک رویه است که کمتر در مورد سفت و سخت نوع تعریف ‘نشانه به نفع یک رویکرد اهل تفریح و بازی است که جشن زیبایی کباب پز در کل Baileys خود را متمایز کرده است در یک شهرستان که در آن کباب کردن گزینه های فراوان — بدون حذفی جوخه های مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im