Knox County مدیره از سلامت عبور ماسک صورت دستور

این Knox County هیئت مدیره بهداشت رای دادند روز شنبه به تصویب بهداشت عمومی به منظور نیاز به بسیاری از افراد به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به سرعت گسترش COVID-19.

اگر چه متن کامل سفارش نمی شد بلافاصله پس از انتشار علنی عصر روز چهارشنبه بحث در هیئت مدیره بهداشت و درمان جلسه نشان داد این منظور نیاز بسیاری از افراد را به پوشیدن ماسک صورت در بسیاری از فضاهای بسته و در Knox County است. مستثنی هستند و خانه عبادت و همچنین دولت فدرال و دولت امکانات. کودکان سنین 12 و تحت نخواهد بود و نیاز به پوشیدن ماسک و نه افرادی که شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشیدن یک.

سفارش به اثر می رود و طول می کشد به طور نامحدود. نقض آن را به عنوان یک کلاس C تخطی از قانون مجازات تحت قانون دولت تا 30 روز در زندان و 50 دلار خوب است. دکتر پاتریک اوبراین هیئت مدیره بهداشت و درمان عضو که پیشنهاد شده در این قطعنامه تاکید کرد باید آن را اجرا طریق هشدارهای نه از طریق جریمه یا زندان زمان.

“من پیشنهاد می کنم که هیچ کس نمی تواند زندانی برای این. من فکر می کنم که خواهد بود دیوانه” گفت: اوبراین یک پزشک با آمریکا گارد ملی هوایی. “من می خواهم به مردم هشدار. من می خواهم آنها را به یک ماسک.”

این هیئت که متشکل از شش حرفه پزشکی یک Knox County Schools نماینده و Knox County شهردار Glenn Jacobs رای دادند 7-1 به تصویب بهداشت عمومی به منظور. تنها Jacobs رای دادند هیچ. مدارس نماینده لیزا وگنر رای دادند بله پس از او را متقاعد هیئت مدیره به حذف مدارس دولتی از سفارش. او گفت: مدرسه منطقه آبشار در دولت و خواهد آمد تا با طرح خود را.

حداقل 18 متحده نیاز مردم به پوشیدن ماسک صورت در برخی از ظرفیت های بنیادی گسترش coronavirus با توجه به سی ان ان. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی اقتدار به صدور چنین دستور ایالتی اما تا کنون کاهش یافته است به انجام این کار. از طریق دستور اجرایی لی اجازه داده است مقامات شش دولت 95 استان ها — Davidson Hamilton, Knox, Madison, شلبی و سالیوان به تصویب محدودیت برای جوامع خود را.

Knox County دستور زیر دستور مشابه توسط مقامات در ممفیس و Nashville.

اگر چه کسانی که در شهرستانها شده اند سخت تر ضربه توسط ویروس از, Knoxville, Knox County دیده است یک افزایش در میزان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در روزهای اخیر. اوبراین گفت: پیش نویس این منظور با کمک از یک وکیل و پس از صحبت با مسئولان شهرستان در تلاش برای جلوگیری از وضعیت محلی از بدتر شدن.

“ما باید به سازمان دیده بان اعداد” اوبراین گفت. “من فقط نمی خواهید برای دیدن جامعه ما تبدیل شدن به مانند نشویل به ممفیس یا حتی Chattanooga. من می خواهم به انجام کاری فعالانه است که علم می گوید من کار می کند و این چیزی است که ساده است. آن را با قرار دادن این در چهره من وقتی که من رفتن به یک فروشگاه و یا یک رستوران و فقط به انجام است که تا زمان ما به آن نیاز نیست.”

دکتر جیمز Shamiyeh هیئت مدیره بهداشت عضو که کار کرده است برای 15 سال به عنوان یک ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی گفت که اگر چه بیمارستان ظرفیت در منطقه خوب است — وزارت بهداشت را معیار سیستم امتیاز آن را به عنوان سبز چهارشنبه — تعداد بستری شدن در بیمارستان در طول هفته گذشته “توجه ما.” تعداد COVID مثبت منطقه ای بیماران بیمارستان صعود از 23 تا 56 از ژوئن 22-29 با توجه به شهرستان داده است. سیزده ناکس ساکنان شهرستان در بیمارستان بستری شد با این ویروس که از چهارشنبه.

متخصصان پزشکی رای به تصویب سفارش با وجود نزدیکی ثابت اعتراضات Knox County معاون قانون مدیر مایرز مورتون که به منظور خلاف قانون اساسی توصیه می شود که هیئت مدیره چوب به فرماندار دستورالعمل برای محافظت از شهرستان از پرونده های حقوقی و گفت: تخطی از نظم نمی تواند بزه مگر “عقلانی” برای صدور آن بر اساس کمبود بیمارستان منابع است.

“بر اساس ماهیت ویروس و راه آن رفتار بستری شدن در بیمارستان, عقب, موارد” Shamiyeh توضیح داد. “و هنگامی که ما می بینیم یک افزایش قابل توجهی امروز آن چه بستری شبیه به سه هفته از هم اکنون که مهم است. … وجود دارد طبیعی تاخیر در هر مکالمه شما باید در اطراف COVID.”

قبلا چهارشنبه Knox County Health Department خود را به روز COVID-19 معیار های که ارائه شده به اعضای هیئت مدیره.

وزارت بهداشت و درمان ادامه داد: برای رای دادن به این شهرستان را مورد رشد معیار به عنوان قرمز با استناد به آماری قابل توجهی افزایش می دهد و در موارد بیش از آخر هفته و اوایل این هفته. مقامات تجدید نظر تست بنچمارک از قرمز به زرد و با استناد به متوسط بهبود در نتیجه آزمون زمان چرخش و خطا در این ایالت گزارش پایگاه بیش از آخر هفته.

“ما با قرار دادن آن در زرد از آنجا که هنوز هم وجود دارد مسائل را با گزارش زمان چرخش در هفته گذشته و به تعطیلات آخر هفته” گفت: موسسه خیریه Menefee مدیر اورژانس آمادگی برای وزارت بهداشت و درمان. او گفت که در بخش بهداشت و درمان شد و نظارت بر وضعیت و انعکاس آن “با احتیاط خوش بینانه” ارزیابی تست بنچمارک.

دیگر محک — بیمارستان, ظرفیت, تماس, ردیابی ظرفیت و مرگ و میر — همچنان سبز است.

وزارت بهداشت مقامات هشدار داده اند دیده می شود معنی داری افزایش تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان است. در حالی که این افزایش به اندازه کافی برای تغییر معیار رتبه این شهرستان در حال تماشای آن با نگرانی است.

“در حالی که در بیمارستان باقی می ماند در ظرفیت خود را برای پاسخ دادن به این روند نشان می دهد که این ویروس هنوز هم بسیار در حال حاضر در جامعه ما و قرار دادن بیشتر مردم در بیمارستان” Menefee گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

وزارت بهداشت مقامات همچنین گزارش داد که از ماه مه 1, آنها را دریافت صدها شکایت از ساکنان در مورد کسب و کار که زیر پوشش اشغال یا اجتماعی فاصله دستورالعمل. حدود 250 شکایت شد برای خدمات مواد غذایی کسب و کار در حالی که 178 شد برای دیگر انواع کسب و کار.

وزارت بهداشت توصیه ساکنان به دقت و توجه بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته برای کمک به جلوگیری مداوم جامعه گسترش یافته است. آنها توصیه می شود هر کس به ماسک جلوگیری از همایش بزرگ دست خود را بشویید و جسمی فاصله خود را به عنوان آنجا که ممکن است در فضاهای عمومی.

“خطر وجود دارد در همه جا که شما می توانید در این زمان در کشور ما” Menefee گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>