Knox County COVID-19 معیار backslide به عنوان موارد افزایش: “ما بسیار نگران’

Knox County دیده است و از نظر آماری قابل توجهی دست انداز در تعدادی از موارد COVID-19 در هفته گذشته درآمد این شهرستان دو چراغ قرمز در آن معیار مقیاس مقامات جمعه اعلام کرد.

“پس از آغاز این هفته ما را تجربه کرده اند پرچم قرمز سطح در پنج روز متوالی” توضیح داد: Knox County Health Department مدیر دکتر مارتا Buchanan.

پس از هفته ها تنها با اندکی افزایش در تعداد از تایید موارد 141 موارد تایید شده اند از روز شنبه گذشته روز پس از آخرین معیار گزارش. این تعداد شامل یکی دیگر از 34 مورد تأیید جمعه اعلام کرد. وجود دارد در حال حاضر 197 فعال موارد و 12 ناکس ساکنان شهرستان بستری هستند.

برخی از موارد تاييد شده بودند شناخته شده و بدون ارتباط با یک مورد شناخته شده است. این به این معنی است که COVID-19 است گسترش از طریق جامعه است و نه محدود به خاص خوشه.

“ما نگران هستند. ما بسیار نگران است. آن را به ما نشان می دهد این ویروس است که هنوز هم بسیار شایع است (در اینجا)” بوچانان گفت.

“Observationally ما همه دیدن و نه بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک — ما واقعا خوشحال با این افراد چه کسانی هستند. نه هر کس اجتماعی حفظ فاصله. این نوع از یک چیز درهم و برهم در سراسر جامعه چگونه است که به نظر می رسد (و از آن) اجازه می دهد تا برای گسترش یافته است.” او ادامه داد.

افزایش در تعداد موارد و نور قرمز شاخص نمی کند به طور خودکار به معنی این شهرستان خواهد شد در بازگشت به محلی توسعه یافته به مرحله بازگشایی طرح به جای تنسی تعهد است. هر گونه تصمیم گیری باید توسط Knox County هیئت مدیره بهداشت که دیدار دوباره چهارشنبه است.

بوکانان گفت که او فکر نمی کنم هیئت مدیره بهداشت و درمان باید قبل از ملاقات روز شنبه.

“من احساس نمی مانند ما در اورژانس و من احساس نمی مانند که ما نیاز به یک جلسه اضطراری,” او گفت:.

دیگر معیار که دارای یک رنگ قرمز روشن بود تست ظرفیت معیار. حجم و سرعت بازده منفی COVID-19 آزمون در کاهش معنیداری در راه است. بوکانان تاکید کرد که این تاثیر نمی گذارد تست مثبت بلکه منفی نتایج آزمون ممکن است به تعویق افتاد.

بوکانان همچنین اعلام کرد که KCHD را تغییر دهید بعد آنها را به روز رسانی خود را معیار داده ها به چین بیشتر از نزدیک با هیئت مدیره بهداشت جلسات. هفته آینده داده خواهد شد به روز چهارشنبه.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>