Knox County نمایندگان زانو در ‘گراز-گره خورده است” انسان به عنوان او overdosed و درگذشت دعوی مدعی

مادر یک مردی که در بازداشت پلیس پس از تعقیب خودرو در سال گذشته است suing ناکس شهرستان کلانتر, گفت بدن دوربین فیلم نشان می دهد دو نمایندگان به زانو در او را به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن رو به پایین در شن با مچ دست و مچ پا دستبند های پشت سر خود را در حالی که دیگر ایستاده بود.

شکایت ظ روز جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه در Knoxville ادعا میکند نمایندگان می دانستند Johnathan Binkley, 35, نمی توانستم نفس کشیدن هست. اما به جای نگه داشتن او در کنار او که در آن او می تواند نفس شکایت می گوید ماموران نورد او را بر روی معده خود را محدود به مچ متصل پای او خویشتن داری به او دستبند و چپ او را که در “گراز-بسته” موقعیت برای چند دقیقه در حالی که قرار دادن وزن خود را بر روی پشت خود را.

نمایندگان دو بار تجویز Narcan يک مخدر مصرف بیش از حد مواد مخدر به Binkley پس از او بی توجه است, اما او نمی تواند زنده کرد. کالبد شکافی انجام شده در Knox County منطقه ای مرکز پزشکی قانونی روز پس از Binkley مرگ در 27 ژوئیه 2019 در بر داشت او از “همراه فنتانيل و متامفتامین مسمومیت.”

“شرایط دیگر که به طور قابل توجهی منجر به مرگ فشار خون بالا بیماری های قلبی عروقی و چاقی” می خواند گزارش کالبد شکافی آن را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات بیشتر از زور و یا بحث محدودیت استفاده توسط نمایندگان. “شیوه ای از مرگ در تصادف.”

این ناکسویل اداره پلیس مورد بررسی در مرگ بازداشت تحت یک توافق بین گروه و کلانتر ، اداره پلیس به پایان رسید خود را بررسی و بیش از تبدیل فایل خود را به Knox County District Attorney General Charme آلن که پیدا کردم استفاده از زور توجیه می شود.

در اوایل این ماه, دستیار دادستان منطقه Hector Sanchez نوشت: 19-صفحه: یادداشت خلاصه پرونده و توضیح استدلال حقوقی برای شارژ نمایندگان. پنج نماینده با استفاده از فقط نیروی مناسب در دستگیری Binkley سانچز نوشت و کالبد شکافی آن را مصرف بیش از حد نه پلیس سوء که باعث مرگ او. نمایندگان بلافاصله متوجه است که Binkley بود صورت سانچز اضافه شده و آنها معتقد بودند او مقاومت در برابر دستگیری توسط آور پاهای خود و نادیده گرفتن دستورات خود را.

“اتهامات قتل نمی تواند پایدار در برابر هر یک از نمایندگان در این شرایط” این یادداشت را می خواند. “به همین ترتیب حمله و یا مربوط رسمی ستم اتهامات نمی تواند پایدار در برابر این نمایندگان. در حالی که آنها با استفاده از اشکال مختلف غیر از نیروی مرگبار در طول بازداشت آقای Binkley اقدامات خود را در هنگام قضاوت از دیدگاه معقول افسر در صحنه بودند منطقی لازم برای به انجام رساندن دستگیری آقای Binkley به عنوان او تلاش برای مقاومت در برابر تلاش های خود را به گرفتن او را بازداشت.”

این ناکس شهرستان کلانتر دفتر انجام تحقیقات داخلی و نبود نظم و انضباط هر یک از نمایندگان درگیر برخی از آنها شد و کارآموزان با توجه به شکایت. کلانتر, سخنگوی کیمبرلی گلن گفت که او نمی تواند اظهار نظر در انتظار دادخواهی و آژانس است و نه واصل پاسخ به این شکایت در دادگاه است.

Binkley مادر ان Ledford است تحت پیگرد ناکس شهرستان Knox County, کلانتر, Knox County Sheriff تام Spangler و 14 نماینده او می گوید باعث مرگ پسرش از طریق اقدام یا عدم اقدام. او وکیل Wayne Ritchie دوم استدلال می کند در شکایت است که نیروی مورد استفاده قرار می گرفت بی دلیل و بیش از حد است که نمایندگان نیست به درستی آموزش دیده برای تشخیص مصرف بیش از حد و گزارش کالبد شکافی آماده شد “بدون بهره گیری از تمام شواهد و مدارک مربوط” — از جمله بدن دوربین فیلم.

“تا به حال متهمان نه استفاده از نیروی بیش از حد آقای Binkley و متهمان تا به حال نشده است به عمد بی تفاوت نسبت به وضعیت خود و پریشانی آشکار به خصوص در طول مدت زمان طولانی پس از آقای Binkley بود دستبند را به پشت او و در پریشانی آشکار آقای Binkley می توانست جان سالم به در برد” شکایت متحده است.

چگونه تعقیب و گریز آغاز شد

ناکس شهرستان کلانتر دفتر معاون James بنوا بود در گشت شب از 27 ژوئیه 2019 زمانی که او کشف یک کامیون وانت پارک شده در داخل Sterchi تپه پارک حدود 9:40 p. m. به گفته سانچز را یادداشت. دانستن این پارک بسته شد بنوا با نزدیک شدن به کامیون و اعلام کرد خود را به عنوان پلیس.

Binkley شد پشت چرخ با یک زن در صندلی مسافر. او توپ رو دور از بنوا, لگد زدن به یک تعقیب و گریز که 25 دقیقه به طول انجامید. کلانتر موبایل تعقیب وانت با چراغ ها و آژیر به عنوان Binkley بی پروا “را از طریق محله های مسکونی در سرعت های بیش از 70 mph” این یادداشت را می خواند.

تعقیب به پایان رسید که Binkley مواجه بن بست در Brownlow جاده شمال از سالن. وانت ممکن است بدست گیر کرده بیخ و بن, با توجه به یادداشت و Binkley در ادامه به موتور برگرد به عنوان نمایندگان نزدیک با اسلحه کشیده شده است. افسران بازداشت خود را مسافر و دستور داد Binkley به بیرون از کامیون اما Binkley نمی تواند به دلیل یک درخت کوچک بود مسدود کردن درب سمت راننده.

معاون رس Harrell وارد کامیون از طریق آن سمت مسافر و پانچ Binkley در دنده ها و صورت قبل از بنوا اعلام کرد که یک درخت مسدود کردن درب. سپس بنوا و دو نفر دیگر از نمایندگان کشیده Binkley که وزن 279 پوند از طریق باز سمت راننده پنجره به عنوان Binkley گفت: “من متاسفم” و “من صدمه دیده است” با توجه به یادداشت. در یک نقطه بنوا پانچ Binkley در صورت.

پس از فشرده از طریق پنجره Binkley به زمین افتاد بود و نورد بر روی معده خود و دستبند های پشت سر خود را. کوتاه خود را کاهش یافته بود پایین در اطراف زانو و پیراهن او تا به حال کشیده شده است تا بیش از سر خود را. او خونریزی از سر و صورت و پشت و سوابق نشان می دهد آسیب های است که می تواند شده ایم ناشی از نمایندگان و یا کامیون توقف ناگهانی که ناشی از مسافر خود را برای ضربه زدن به شیشه جلو. او غیر مسلح.

“واضح بود که آقای Binkley بود و نه یک تهدید برای هر کسی” شکایت می خواند. “اگر چه آقای Binkley بود مهار و دستبند از پشت او را در زمان های مختلف بعد از آن چند KCSO نمایندگان سست عنصر آقای Binkley قرار داده و وزن خود را بر روی آقای Binkley و فشرده آقای Binkley صورت به زمین ساخت آن را دشوار برای آقای Binkley به نفس و ايجاد آقای Binkley وضعیت به وخامت است.”

معاون شین مه به نام یک آمبولانس برای Binkley حدود سه دقیقه پس از او کشیده شد از کامیون, اما یکی نمی رسند برای 15 دقیقه دیگر.

‘Roll او را در کنار او بنابراین او می تواند نفس

سانچز نوشت: در یادداشت خود که نمایندگان معتقد بودند Binkley عمدا مقاومت در برابر دستگیری به سادگی نمی intoxicated, وقتی که او نیست مطابق با دستورات به رول بر روی خود را طرف آنها را به دست خود و یا ایستادن. دادستان اشاره کرد که Binkley بود فقط چراغ نمایندگان در طولانی تعقیب و گریز خودرو و در حال حاضر او بر روی زمین ناله unintelligibly.

“علاوه بر این, در این نقطه, آن را حذف نمایندگان مشکوک نیست و یا به هر دلیلی برای شک که آقای Binkley است که به طور فعال به صورت یک دوز کشنده از متامفتامین و فنتانيل” سانچز نوشت.

نمایندگان سعی کردم به زور Binkley به پا خود را قبل از دست دادن و قرار دادن او را در معده خود را. او شروع آور و پاهای خود را به نظر می رسد ضربه معاون مسیحی گومز که سست عنصر Binkley در دنده ها. Binkley ادامه ناله و آور و سست عنصر بود دوباره.

نمایندگان برداشت Binkley نقل مکان کرد و او را به نزدیکی جاده شن در حالی که آنها منتظر آمبولانس. وجود دارد معاون تحت فشار قرار دادند Binkley را به صورت شن و گرد و خاک و هیچ یک از تلاش برای متوقف کردن او با توجه به شکایت. Binkley شد نورد بر روی سمت خود را پس از یک معاون گفت: “او یک شکم بزرگ; رول او در کنار او بنابراین او می تواند نفس بکشد.”

به جای ترک او و در کنار او شکایت می گوید: نمایندگان قرار داده Binkley پشت در معده خود قرار داده و پا محدودیت بر او و آنها به او دستبند های پشت سر خود را. به “گراز-کراوات” خویشتن داری است که بحث برانگیز شده است موضوع پرونده های حقوقی و ممنوع شده است توسط سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور شکایت یادداشت ها.

پس از گراز-بستن Binkley لرزاند عقب و جلو گریه کردن و تلاش برای نفس کشیدن.

نمایندگان تنها سخت تر از محدودیت با توجه به شکایت. یک معاون زانو در Binkley به عنوان او خواسته Binkley برای خود نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد. یکی دیگر از معاون هم قرار داده و وزن خود را در Binkley در حالی که دیگران در اطراف ایستادند و هیچ چیز شکایت متحده است. Binkley به زودی بی. نمایندگان سپس پرسید مسافری خود را اگر او تا به حال گرفته شده و هر گونه مواد مخدر و او گفت: آنها تا به حال با استفاده از هروئین هم شش ساعت پیش از آن.

“پس از گراز-گره خورده است برای بیش از چهار ساعت از زمان با KCSO معاون را در پشت خود آقای Binkley بود حرکت” شکایت می خواند. “اگر نمایندگان به او فریاد زد و کف در چهره اش, آقای Binkley به طور کامل بی. در برخی از نقطه در برخی از KCSO نمایندگان نورد آقای Binkley بر روی پشت او شروع به جناغ سینه rub’ او و در نهایت در حالی که آقای Binkley هنوز بی, اداره Narcan. آقای Binkley هنوز گراز-گره خورده است. مدت کوتاهی پس از KCSO نمایندگان قادر به پیدا کردن یک پالس.”

نمایندگان تجویز دوز دوم از Narcan و اقدام به ماساژ قفسه سینه قبل از آمبولانس وارد شده است. Binkley بود در صحنه مرده در 11:05 بعد از ظهر — 42 دقیقه پس از گراز-بسته — با توجه به شکایت.

کالبد شکافی انجام نشده مرد بودن محدود و یا مورد ضرب و شتم

گزارش کالبد شکافی که سانچز ذکر شده در یادداشت خود کاهش دادستان اظهار داشت Binkley درگذشت مواد مخدر, مسمومیت, تا به حال سابقه استفاده از هروئین و تا به حال یک قلب بزرگ “کمتر متحمل ترکیب مسمومیت با فنتانيل و متامفتامین.” کالبد شکافی انجام شده توسط معاون معاینات پزشکی دکتر کریستوفر Lochmuller یافت Binkley دچار بریدگی و خراش و چندین شکسته دنده.

گزارش کالبد شکافی اشاره نمی کند Binkley بودن محدود و یا مورد ضرب و شتم و فقط شامل اولیه پلیس حساب رویدادها: “مرحوم کشیده شد از خودرو توسط افسران و فعالانه مقاومت در برابر بازداشت. مرحوم بود ‘لگد زدن و hollering’ به عنوان افسران به ارمغان آورد او را به پایین تپه. مرحوم شد و سپس بی توجه.”

به طور مشابه, Knoxville, اداره پلیس در انتشار اخبار گفت: در آن زمان که معاونین کلانتر “مشاهده نر مشکوک به داشتن مشکل تنفس و پس از آن به نظر می رسد به رفتن ناخودآگاه. افسران اداره Narcan و انجام CPR در شک تا زمانی که عمرو وارد به بیش از درمان است. مدت کوتاهی پس از آن مظنون بود تلفظ مرحوم در صحنه است.”

ناکس اخبار ثبت سوابق درخواست برای بدن فیلم دوربین در این مورد و همچنین اسناد و مدارک موجود در اداره پلیس تحقیقی فایل.

در علاوه بر این به کلانتر تام Spangler شکایت نام به عنوان متهمان نمایندگان گاوین عدل جاشوا قهقهه جیمز Bradshaw, پل برنت کوری Campbell, Zach Doss مسیحی گومز, Dustin کشاورز, Bradley فینلی رس Harrell, Denife جونز شین مه دنیس Sosville و ناتان Stachey و دیگر کلانتر, کارکنان که هویت ناشناخته است. پنج نفر از این نمایندگان با استفاده از زور علیه Binkley با توجه به سانچز را یادداشت: بنوا برنت Campbell گومز و Harrell.

شکایت مدعی کلانتر, مسخره ایالات متحده و تنسی قانون اساسی توسط نقض, در میان چیزهای دیگر Binkley راست به رایگان از “غیر منطقی و ناموجه نیروی بیش از حد.” همچنین این لیست به عنوان علل اقدام سهل انگاری حمله و باتری و عمدی از پریشانی روحی.

Binkley مادر است که به دنبال جبران خسارت ندارد بیشتر از 4 میلیون دلار به عنوان خسارات تنبیهی هزینه های وکیل و هزینه های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter kuşadası escortbetroad