Knox County آموزش و پرورش ائتلاف می خواهد ماسک و روزانه دما چک برای کودکان و نوجوانان

یک گروه از Knox County معلمان و طرفداران ایجاد کرده است یک لیست از توصیه ها برای سال تحصیلی آینده از جمله ماسک پوشیده بودن با تمام کارکنان و دانش آموزان روزانه چک های بهداشتی و یک پرستار در هر مدرسه است.

یک Knox County آموزش و پرورش ائتلاف نامه سرگشاده سه شنبه منتشر شد شامل 20 توصیه هایی به مدیران مدرسه تصمیم می گیرید که چگونه برای رسیدگی به یادگیری در coronavirus بیماری همه گیر.

این نامه می آید یک روز قبل از ناکس مدارس شهرستان خود را در حال حاضر بازگشایی طرح در روز چهارشنبه هیئت مدیره آموزش و پرورش نشست.

“قرار دادن کودکان در مدارس بدون منابع کافی را تقریبا بدیهی را زمان شیوع COVID-19 منفجر حتی سریع تر — که منجر به از دست دادن زندگی و بی سابقه آسیب به اقتصاد محلی” نامه متحده است.

در میان توصیه های در حال انجام روزانه نمایش های بهداشتی در مدارس و کارکنان تمام وقت پرستار در هر مدرسه است. در این نامه همچنین اذعان نیاز به بودجه اضافی و منابع برای به انجام رساندن این توصیه.

سال تحصیلی خواهد بود “همه دست در عرشه لحظه” در این نامه می گوید.

در علاوه بر این به یک ماسک نیاز این ائتلاف نیز خواسته است که ناکس مدارس شهرستان ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و دانش آموزان و همچنین تمیز کردن وسایل برای کلاس های درس.

“نه معلمان و نه پدر و مادر باید خواسته شود به ارائه این لوازم ضروری” نامه اعلام کرد.

این گروه همچنین می پرسد Knox County مدارس به “جای همه کارکنان است که نمی توان در سایت به دلایل بهداشتی به طوری که آنها همچنان به کار گرفته شود بدون مجازات.” که همچنین شامل کارکنان شرکت در جلسات از راه دور به جای در فرد است.

لیست توصیه های

در مجموع ائتلاف 20 توصیه:

 • همه دانش آموزان, معلمان و کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت یا ماسک در اتوبوس و داخل ساختمان به جز در شرایطی به صراحت تایید شده توسط Knox County ارشد مدیر و بهداشت عمومی افسر.
 • KCS باید کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان و دانش آموزان. مدارس باید ارائه فراوان راه حل تمیز کردن و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب دست و تمیز کردن وسایل برای کلاس های درس. نه معلمان و نه پدر و مادر باید خواسته شود به ارائه این لوازم ضروری.
 • چک های بهداشتی از جمله درجه حرارت باید انجام روزانه برای همه دانش آموزان و همه کارکنان قبل از ورود به ساختمان مدرسه.
 • KCS باید از مدرسه امنیت کارکنان و/یا استخدام پرسنل برای انجام چک های بهداشتی. نه آموزشی کارکنان مدرسه پرستاران و مشاوران و مددکاران اجتماعی باید با توجه به این وظایف به عنوان آنها در حال حاضر خواهد شد بیش از اندازه کافی مسئولیت دارد.
 • KCS باید اطمینان دهم که وجود دارد این است که یک پرستار تمام وقت در هر مدرسه حداقل 1 تمام وقت پرستار به ازای هر 750 دانش آموزان در مدارس بزرگتر.
 • KCS باید حداقل یک مددکار اجتماعی در هر مدرسه یک مشاور مدرسه برای هر 250 دانش آموزان است.
 • KCS باید جای همه کارکنان است که نمی توان در سایت به دلایل بهداشتی به طوری که آنها همچنان به کار گرفته شود بدون مجازات.
 • KCS باید اجازه می دهد اعضای هیات علمی و کارکنان دیگر برای شرکت در جلسات از راه دور و نه در فرد در اختیار آنها است.
 • KCS کارکنان باید انتظار نمی رود برای استفاده به دست آورده بیمار روز به عنوان یک نتیجه از COVID19 آن است که آیا با توجه به کارمند قرنطینه و یا بیماری.
 • تقویم مدرسه و برنامه روزانه باید انعطاف پذیر به مدارس اجازه می دهد برای دیدار با نیازهای در حال تغییر در طول بیماری همه گیر.
 • KCS باید اطمینان دهم که همه ارتباطات را به خانواده ها و کارکنان خواهد شد ارسال به موقع و در دسترس خواهد بود در همه زبان توسط Knox County دانش آموزان و خانواده ها است.
 • وجود دارد باید سالانه تست های استاندارد هیچ اوراق بهادار و هیچ رسمی ارزیابی در 2020-21 سال تحصیلی.
 • در صورتی که مدارس باید به بسته یا باز می شود در کاهش ساعت Knox County, و شهرهای ناکسویل و فرگت باید مسئولیت برای اطمینان از که هر مدرسه کودک که پدر و مادر مجبور به کار در خارج از خانه یک مکان امن برای اقامت عادی در طول ساعات مدرسه. KCS است که بیش از حد بودجه کافی برای به عهده گرفتن این مسئولیت بدون افزايش بودجه.
 • در صورتی که منطقه خاص مدارس و یا فردی دانش آموزان پیدا کردن آن لازم است برای ادامه تحصیل از راه دور, Knox County باید دسترسی به اینترنت با کیفیت بالا و خدمات بدون هیچ هزینه به خانواده و یا امن و محل مناسب که از آن برای تعامل با معلمان. KCS باید به طور کامل و شفاف در مورد دقیقا همان جایی که کافی دسترسی به اینترنت در دسترس نیست و آنچه جایگزین تنظیم شده است.
 • KCS باید روشن کند که آیا معلمان کلاس درس خواهد بود مسئول برای آنلاین آموزش دانش آموزان اختصاص داده شده به آنها که نمی توانند یا نمی حضور در مدرسه در فرد با توجه به همه گیر. KCS باید برنامه ای واقع بینانه برای چه کسی مسئول آموزش خود اطمینان کافی است که کارکنان اختصاص داده شده به هر دو حضوری و آموزش از راه دور.
 • KCS باید به اطلاع هر پدر و مادر از یک کودک معلول که مدرسه منطقه موظف است به طور کامل پیاده سازی کودک IEP از جمله ارائه هر گونه خدمات و پشتیبانی ارائه شده در این IEP—حتی اگر کودک آموزش از راه دور.
 • هر زمان که آن را قابل قبول است به پدر و مادر, KCS باید ادامه تمرین از برگزاری مجازی IEP جلسات از طریق زوم و یا کنفرانس تلفنی برای اطمینان از امن و موثر مدرسه و مشارکت والدین که با توجه به نیازهای فردی دانش آموزان با ناتوانی در منطقه ما.
 • KCS باید ارائه پشتیبانی برای ELL دانش آموزان و خانواده ها که صحبت می کنند زبان های غیر از زبان انگلیسی در خانه برای اطمینان از توانایی خود را برای درک تغییرات در روند آموزشی و مشارکت کامل در آموزش از راه دور.
 • یکپارچه سازی 1:1 دستگاه به K-12 کلاس به طور موثر یک فرایند پیچیده است; آن را به سال و تجربه زیادی به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از این دستگاه به طور موثر. به خصوص سال اول زمان کافی باید ساخته شود به تقویم برای آموزش استفاده از این ابزار در محیط آموزشی.
 • برای اطمینان از آن است که منطقه از یاد می گیرد از تجربه استفاده از 1:1 دستگاه ها در داخل و خارج از کلاس درس KCS باید ایجاد دائم بررسی کمیته از معلمان ، والدین و دانش آموزان اختصاص داده شده به کار در آموزش و تجارب مشترک و توصیه های عملی که پشتیبانی موثر و کارآمد ترین استفاده از ما 1:1 دستگاه ها در محیط آموزشی. جلسات باید به روی عموم باز است و باید به استقبال دانش آموزان ، والدین و معلمان برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را.

این Knox County آموزش و پرورش ائتلاف یک گروه از طرفداران برای آموزش و پرورش عمومی در Knox County است. این شامل اعضای, دانش آموزان, والدین, مربیان سراسر ناکسویل (صحبت) از Knox County مربیان کانون و جلوگیری مدرسه PushOut و همچنین دیگر گروه های محلی.

ناکس به گزارش خبرنگار ایزابل Lohman کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>