Knox County انتخابات رئیس بازنشسته برای جلوگیری از ‘بسیار قطبی’ سیاسی چرخه

Knox County مدیر از انتخابات صخره راجرز ترک “قطبی” سیاست و تجارت آن زمان با خانواده. او اعلام بازنشستگی خود را روز شنبه در یک جلسه کمیسیون انتخابات.

نهایی خود را روز خواهد بود و ممکن است 30.

راجرز 66 تا نظارت 24 انتخابات پس از او در زمان بیش از این دفتر نه سال پیش. مدت خود را منقضی نمی کند تا مارس سال 2021. در بیانیه روز شنبه هر چند او گفت: اجرای انجامید بیش از او پیش بینی شده است.

“من می توانم امروز به شما بگویم که من به سادگی نمی باید انرژی 24/7 تمرکز و شور و شوق برای مقابله با دیگری بسیار قطبی انتخابات ریاست جمهوری,” او گفت:. “من خسته از نداشتن وقت کافی برای خانواده و یا کاملا رک و پوست کنده بیشتر از هر چیز دیگری است. من خسته از بیدار شدن از خواب در شب در عرق سرد و در صبح — همه تاکید کردن که خوب بود قبل از همه از coronavirus نگرانی است.”

راجرز در زمان زمان برای تشکر از کارکنان و داوطلبان کرده و با بیش از سال و گفت: این کار شده است “املاک برکت و رحمت است.”

“من ملاقات بسیاری از فوق العاده و اختصاصی از شهروندان این شهرستان که در خدمت به عنوان underpaid انتخابات — مردمی که من می خواهم که هرگز در غیر این صورت ملاقات در غرب ناکسویل حباب. آن شده است یک افتخار و امتیاز برای خدمت به رای دهندگان است.”

Knoxville, مادری, راجرز تمرین قانون مدنی در درجه اول متمرکز بر دولت فدرال و دادخواهی. از سال 1984 تا پایان سال 2007 او به عنوان یک کارمند قانون تحقیق و نوشتن نظرات برای دیر ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی James Jarvis به عنوان به خوبی به عنوان رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی Curtis L. ذغال سنگ.

دستیار مدیر Chris Davis انتظار می رود که منجر به دفتر رفتن به جلو. راجرز گفت که او نمی خواهد ترک پیش از انتخابات ریاست جمهوری و در وسط coronavirus نگرانی اگر او فکر نمی کنم دیویس واجد شرایط بود.

دیویس’ انتصاب به پر کردن بقیه راجرز مدت خواهد بود مورد بحث و رای گیری در انتخابات بعدی جلسه کمیسیون در 3:30 p. m. 7 آوریل در شهر کانتی ساختمان کوچک اتاق مونتاژ.

کمیسیون در خدمت دو سال و ضوابط تعیین شده توسط تنسی کمیسیون انتخابات که پیشنهادات خود را از محلی قانونی اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>