Knox County Health Department رونمایی چگونه آن را پیگیری COVID-19 پیشرفت در بازگشایی

این Knox County Health Department نشان داد جمعه معیار آن است که با استفاده از برای اندازه گیری پیشرفت در COVID-19 در طول مرحله به مرحله بازگشایی. سلامت رسمی موسسه خیریه Menefee گفت: این شهرستان منتشر خواهد شد به روز رسانی به معیار های هفتگی و ممکن است تجدید نظر در معیارهای رفتن به جلو.

در حال حاضر این شهرستان با استفاده از معیارهای مختلفی برای تعیین اینکه آیا بازگشایی اقدام به عنوان برنامه ریزی شده و می تواند پیشرفت به مرحله بعدی از جمله تعداد موارد جدید شناسایی شده بیش از 14 روز که آیا وجود دارد پایدار و افزایش communitywide تست و آزمایش ظرفیت چقدر ظرفیت موجود در بخش بهداشت عمومی (از جمله تماس با ردیاب) و منطقه مراقبت از سلامت سیستم افزایش ظرفیت.

شهرستان ارزیابی اقدامات در مجموع Menefee گفت و انتظار مورد شمارش به صعود به عنوان بازگشایی همچنان ادامه دارد.

“برای عموم, برای بسیاری از افرادی که به دنبال در این, ما می خواهیم به شما قادر خواهید بود برای دیدن اگر همه چیز روند بالا یا پایین در هر کدام جهت ما به آنها نیاز به رفتن” Menefee گفت.. “پس از تست (برای مثال) نیاز به رفتن به قادر خواهید بود برای دیدن که ما چگونه در حال انجام در جامعه ما است.”

چه معیار?

معیار خواهد بود به روز رسانی بارگیری در این هفته با رنگی توقف نور:

  • سبز خوب است و به معنی این شهرستان در مسیر درست در هدف
  • زرد به معنای احتیاط باید انجام شود و نشان می دهد روند در حال حرکت به دور از هدف
  • قرمز به معنی روند در حال حرکت به سمت معیار و ممکن است معنی اواسط فاز تنظیم ساخته شده

پایدار کاهش و یا ثبات در موارد جدید برای 14 روز

موارد باقی مانده ثابت یا رو به کاهش? اگر موارد ثابت باقی می ماند یا کاهش این بدان معنی است که “منحنی” مسطح است یا کاهش.

پایدار و افزایش تست با سازگار و یا کاهش می یابد نتیجه آزمون زمان چرخش

تعدادی از آزمایشات در ادامه به افزایش است و زمان چرخش برای گرفتن کسانی که در آزمون های عقب کاهش? این مهم است زیرا بسیاری از معیارهای اپیدمیولوژی بر خوب شدند. بدون تست شما نمی دانید که چه خبر است.

پایدار یا افزایش بهداشت عمومی قابلیت

چه نیروی انسانی ظرفیت برای Knox County وزارت بهداشت و مرتبط با تیم? این سطح نیروی انسانی شامل یک تیم از 31 تماس با ردیاب و حدود 80 نفر است که می تواند به سرعت بسیج در این رویداد از یک خروش. اگر به اندازه کافی وجود ندارد مردم به تماس با ردیابی توانایی ما برای مهار شیوع بیماری های جدید رنج می برد.

سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی در افزایش ظرفیت

می 19, بیمارستان, مراقبت از سلامت سیستم در 16 شهرستان شرق تنسی منطقه در افزایش قابلیت های? این مهم است که مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته شود منطقه ای چون مردم نمی اقامت در شهرستان مرزی برای مراقبت از. بیماری ها نیز نمی مراقبت در مورد دولت و یا شهرستان های مرزی است.

پایدار و یا کاهش می یابد COVID-19-مربوط به مرگ و میر

است شهرستان COVID-19 مرگ و میر به صورت مثبت یا احتمالی موارد باقی مانده ثابت یا رو به کاهش? این مهم متریک شدید چگونه COVID-19 محلی است.

قبل از جمعه Knox County Health Department شده بود مبهم در مورد خاص معیارهای معیار مدل یا آستانه هدایت آن فرایند تصمیم گیری برای مرحله به مرحله بازگشایی. وزارت بهداشت و درمان منتشر شده مورد شمارش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در وب سایت خود را همراه با ساير اطلاعات دموگرافيک. اما این که تا چه حد کامل داده ها هدایت روند.

شهرستان مقامات بهداشتی باید اشاره شده اما منتشر نشده, معیارهای مانند شيوع COVID مانند بیماری (افرادی که به نظر می رسد به این بیماری بوده اند اما تست شده) چند مدل های پیش بینی و محلی نرخ انتقال است.

آن را دشوار است و بدون آن اطلاعات به قاضی چگونه بهداشت عمومی تصمیم گیری

وقتی پرسیده شد که در مورد سرعت ساخت داده های موجود در بخش بهداشت و درمان مدیر دکتر مارتا Buchanan گفت: برخی از آن به خارج از شهرستان در دست.

“ما تا به حال برای دریافت مجوز قادر به قرار دادن (بیمارستان منابع داده های ردیابی) وجود دارد. که قبلا برگزار شده توسط وزارت بهداشت و درمان است.” بوکانان گفت ناکس اخبار در زوم کنفرانس جمعه.

انواع دیگری از اطلاعات ارائه شده چالش های مختلف. “ما باید برای قرار دادن (COVID مانند بیماری داده) در یک فرمت است که ادا شکایت و معنی دار به مردم.”

عدم تست شده است یک مسئله

مقامات و گفت: این توده تست است “بهتر” اما این شهرستان هنوز برای اعلام برنامه ای برای تست توده رویداد مانند یک وزارت بهداشت برگزار شد در شرق ناکسویل در آخر هفته گذشته.

در اوایل این ماه Buchanan گفت: شورای شهر تست منابع از دولت و ذخایر فدرال فرستاده می شوند در جای دیگر به خاطر Knox County شد در شکل بسیار بهتری نسبت به سایر مناطق از دولت است.

“من صادقانه … تست ما ظرفیت بسیار محدود است و من آن را نمی بینم گرفتن یک کل خیلی بهتر است,” او گفت:. “ما یک نقطه داغ (از) دولت (تنسی) است نه یک نقطه داغ از ایالات متحده. بنابراین نقاط داغ در حال گرفتن تمام توجه (که) چیز بدی نیست. آنها باید تمام توجه است.”

شهرستان آغاز می شود بازگشایی

جمعه مشخص روز برای اولین بار در شهرستان فاز یک بازگشایی برنامه است که اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار — از جمله رستوران ها و خرده فروشان — به کار تحت سخت فیزیکی فاصله و فاضلاب پروتکل های. بسیاری از کسانی که کسب و کار باید در عمل 50 درصد ظرفیت است.

هنوز هم تنها تعداد انگشت شماری از مرکز شهر رستوران ها اعلام کرده اند آنها برنامه ریزی برای بازگشایی خود را به اتاق ناهار خوری و کافه ها هنوز مجاز به باز کردن.

“ما فکر می کنیم که اکثر مشتریان ما آماده است,” یاقوت کبود صاحب Aaron Thompson گفت ناکس اخبار روز چهارشنبه. “من مطمئن هستم که آنها می خواهند به. اما فقط نگاه در تمام رستوران در مرکز شهر را در بخش های مختلف و بسیاری از آنها در انتظار هستند.”

این شهرستان را مورد تعداد جمعه 238 از 232 موارد گزارش شده پنج شنبه.

باز کردن back up: چگونه ناکسویل و Knox County, برنامه ریزی برای باز کردن همه چیز به عقب تا در میان coronavirus

در میان کسانی که 238 موارد 34 فعال باقی مانده و 199 و یا نزدیک به 84 درصد ذکر شده به عنوان بهبود با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

در مجموع 34 نفر در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه برای درمان این ویروس از جمله سه نفر که باقی مانده در بیمارستان های محلی که از روز شنبه.

مرگ یک زن 87 ساله تایید شد سه شنبه پنجم محلی مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>